İtiraf Et!!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rchive

Profesör
Artık boş konulara cevap yazmak yerine benim konularıma yorum yapın da başkaları görsün. Moderatör olmam gerekiyor ya da boş yapmam. Ayrıca istatistik konusu ne işimize yarayacak?

Artık boş konulara cevap yazmak yerine benim konularıma yorum yapın da başkaları görsün. Moderatör olmam gerekiyor ya da boş yapmam. Ayrıca istatistik konusu ne işimize yarayacak?
Emredersiniz genelkurmay cumhurbaşkanı başbakanımız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konu boş değil eğlenceli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir tane daha var.Saatlerdir forumdayım ve şuan arka planda canlı ders açık.
Hadsiz sen nasıl genelkurmay cumhurbaşkanı başbakanımız ile böyle konuşmaya cürret edersin

Rchive

Profesör
Bu konu boş değil eğlenceli.
Hadsiz sen nasıl genelkurmay cumhurbaşkanı başbakanımız ile böyle konuşmaya cürret edersin
Bu konuyu kast etmedim zaten. Saatlerce uğraşıyorum ama neye uğraşıyorum...

1606924855976.png

1606924890039.png

Rchive

Profesör
Fikri mi yok? Babası ona almıyorsa bizim umrumuzda mı peki? En azından emeğine sağlık dersin çıkarsın. Sen ilgilenmiyor olabilirsin ama başkasının çok aradığı bir konu olabilir. Hadi o konu da gereksiz olsun. Bu konu neden bu kadar az görüntülenme? Sana saçma gelmiyor mu?

1607003598877.png

NuLdERGAMER

Doçent
Fikri mi yok? Babası ona almıyorsa bizim umrumuzda mı peki? En azından emeğine sağlık dersin çıkarsın. Sen ilgilenmiyor olabilirsin ama başkasının çok aradığı bir konu olabilir. Hadi o konu da gereksiz olsun. Bu konu neden bu kadar az görüntülenme? Sana saçma gelmiyor mu?

Ekli dosyayı görüntüle 126960
1k görüntülenme fena değil.60 kadar da cevap almışssın.Daha ne istiyorsun ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar