Soru Arkadaşlar itiraf ediyorum.

Bu konuyu okuyanlar

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Arkadaşlar ben bir şeyi itiraf ediyorum. Ben hâlâ yanımda 3 tane peluş oyuncak olmadan uyuyamıyorum. Bu durum 11 yıldır var. Ve utanmıyorum. Dalga geçmeyin. Geçseniz de umrumda olmaz??.

Tunahan GRS

Inan bilmiyorum.
Cezalı
Reaksiyon puanı
325
Şimşekli bir havada nabzın 120'nin üzerine çıkıyor terliyorum. Şimşekli havada tek başıma uyuyamıyorum. Yanımda birisinin olması lazım.
şimşekli havadna korkmuyorum tepki vermiyorum bikere tam önüme yıldırım düşmüştü bi ses çıkmış kulak zarım patlıyacaktı

eren_e

Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Şimşekli bir havada nabzın 120'nin üzerine çıkıyor terliyorum. Şimşekli havada tek başıma uyuyamıyorum. Yanımda birisinin olması lazım.
Hocam Adana'da çok şimşek çakmaz.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,876
Peluş oyuncaklar için geçerli mi bilmiyorum fakat sanırsam yatarken sarılmayla ilgili bir takıntı vardı. Yatarken yastığa, yorgana falan sarılmadan rahat edemiyorsun. Bende de var ondan, artık yatakta ne varsa sarılıp uyuyoruz. :)

Ayrıca bir itiraf da benden gelsin, megalofobim var. Nasıl keşfettim bilmiyorum fakat yanımdan otobüs falan geçerken nefesim kesiliyor.

eren_e

Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Peluş oyuncaklar için geçerli mi bilmiyorum fakat sanırsam yatarken sarılmayla ilgili bir takıntı vardı. Yatarken yastığa, yorgana falan sarılmadan rahat edemiyorsun. Bende de var ondan, artık yatakta ne varsa sarılıp uyuyoruz. :)
Bende sarılma da yok. Yanıma onların koyulması gerek. Koyulmazsa uyuyamam.

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Arkadaşlar ben bir şeyi itiraf ediyorum. Ben hâlâ yanımda 3 tane peluş oyuncak olmadan uyuyamıyorum. Bu durum 11 yıldır var. Ve utanmıyorum. Dalga geçmeyin. Geçseniz de umrumda olmaz??.
Neden dalga geçmeyin dediğini anlamaya çalişiyorum bende gece tuvalete gitsem bir atlet gibi koşup yatagima giriyorum sanki biri kovaliyor