İtiraf Ediyorumki Forddan Sonra Hondaya Binmek Varmış...

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Focusumu satar satmaz honda plazaya koştum.aslında amcım type-r almaktı ama babam feci şekilde karşı çıktı :( bende hatchback almak zorunda kaldım.4 gün önce sipariş ettiğim aracıma bugün kavuştum.içine bindiğim anda hemen çalıştırır çalıştırmaz 0-100 km performasnını ölçtüm 8 sn idi.focusu ilk aldığımda 115 hp motora sahip olmasına rağmen 13 sn de çıkmıştım.harika tasarım ve iç konfor var.daha hondayla çok yolumuz var.japonlar bu işi cidden çok iyi biliyor.

HONDA HAYAT ONDA!!!

1bnb8.jpg

1107562.jpg

6116063.jpeg

5686764 (800 x 600).jpg

984224Civic Hatchback (800 x 640).jpg

Güle güle focusum senide özleyeceğim.ayrıca bir teşekkür 260 km hız deneyimini yaşattığın için.duydulandım şimdi (S) :$ %(

1055641.JPG

9700363.jpg

Downsat

Profesör
Reaksiyon puanı
64
Yeni araban hayırlı uğurlu olsun.
İçine benzin koyacak kadar paran kaldı mı? :D

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Dalga geçmeyelim lütfen :D type-r dan sonra ilk kez 6 ileri 1 geri vtesli aracın içine oturma zevkini tattım.offff çıkıp gezeceğim ama benzin çok az şu anda cüzdanımdaki teknik sebeplerden dolayı benzin koyamıyorum.akşam anca :( :D

eminoasit

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TuningMert dedi ki:
Dalga geçmeyelim lütfen :D type-r dan sonra ilk kez 6 ileri 1 geri vtesli aracın içine oturma zevkini tattım.offff çıkıp gezeceğim ama benzin çok az şu anda cüzdanımdaki teknik sebeplerden dolayı benzin koyamıyorum.akşam anca :( :D
O 6 ileri 1 geri onun üstünde R yazıyor değilmi o geri değil 6. vites den sonra 7 yazmak adamları zoruna gitmiş Roket demek istemişler hız yaptınmı R at hada Hızlı gider Roket e atıyorsun lastikler yerden kesiliyor :D :D

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
eminoasit dedi ki:
TuningMert dedi ki:
O 6 ileri 1 geri onun üstünde R yazıyor değilmi o geri değil 6. vites den sonra 7 yazmak adamları zoruna gitmiş Roket demek istemişler hız yaptınmı R at hada Hızlı gider Roket e atıyorsun lastikler yerden kesiliyor :D :D

Emin kardeş esprin çok güzelmiş koptum şu anda.arabamla başım şu anda zaten yeterince dertte.birde sen bu süper esprilerinle benim kafamı bozma tamammı güzel kardeşim.

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Ya araba 50.km de ötmeye başladı.bilgisayar technic service date has been expired (teknik servis süreniz doldu) şeklinde alarm veriyor iğrenç bir bipleme ile ve susturamıyorum.ufuğu aradım (eskişehir hondanın sahibi) yarın getir bakarız diyor.ben bu aracı sony psp nin usb kablosunu kullanarak bilgisayarıma bağlayamazmıyım.Hondacılardan yardım istiyorum :(

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Arabanı güle güle kullan hayırlı olsun dicektim ama bi anda senin mesajı gördüm umarım sorun en kısa zamanda çözülür ve sende yollara geri dönersin B)

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Zaten yollardayızda aracın içinde sesten durulmuyor.en son çarem artık birazdan beyni söküp yeniden takacağım.lamba arıyorum :)

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
senin arabanında resmini koy bi ara :)

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Elbette.şu anda aklımda canon un fotoğraf makinelerinden biri var.almayı düşünüyorum.alınca çekeceğim.cep telefonuma gereksinimim yok zaten o yüznden siyah beyaz bi 1100 ım var.yeni aldım :)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Hayırlı uğurlu olsun. Uzay mekiği gibi araba valla :D Ben de eskişehirdeyim. Gelince haber ver de piyasa yapalım :p

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
Hayırlı uğurlu olsun....

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
pesimist dedi ki:
Hayırlı uğurlu olsun. Uzay mekiği gibi araba valla :D Ben de eskişehirdeyim. Gelince haber ver de piyasa yapalım :p

ohoow ayıp ettin.mekanı söyle hocam geleyim.dışarıdamısın?
seçiL dedi ki:
Hayırlı uğurlu olsun....

teşekkür ederim seçil hanım...

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
sivrihisar cd. no:92... opetin ordayım.. Hadi atla gel :D

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
zuhahaha ayıpsın :D bi gün buluşalım hocam.arabada michael jacksonun orijinal sidisi var :D :D açarız gezeriz doktorlarda :D