İthalatci garantili note 8 mi ? Resmi garantili s8+ mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Hepsiburada note 8 ve s8 + ayni fiyatlarda hemen hemen ancak note 8 ithalatçı s8 resmi garantili ithalatci nasildir ? Hangisini tavsiye edersiniz

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Ben Note tercih ederdim ama bu size kalmış. Garanti konusunda güvenmiyorsanız S8'de gayet güzel telefon, pişman etmeyeceği kesin.

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
6 gb ram altında telefon almamanızı tavsiye ederim;

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Daha önceden ben buna benzer konu görmüştüm ama note 8 derim zaten eli kulağında da az kaldı s9 çıkacak bu sefer s8 elinde eski gibi kalacak ister istemez piyasaya göre ama note 8 daha ömrü var üstelik performans olarak kamera olarak çok başarılı bir telefon tabi s8 de kötü değil oda pişman bırakmaz insanı

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Daha önceden ben buna benzer konu görmüştüm ama note 8 derim zaten eli kulağında da az kaldı s9 çıkacak bu sefer s8 elinde eski gibi kalacak ister istemez piyasaya göre ama note 8 daha ömrü var üstelik performans olarak kamera olarak çok başarılı bir telefon tabi s8 de kötü değil oda pişman bırakmaz insanı
Note 8 ithalatçı olduğu icin telefonu aldiktan sonra sorun yasamak istemiyorum

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Hiç servisle işim olmadı ithalatçı ama benim arkadaşım note 8 aldı ithalatçı bir sorun yaşamadı cihaz olarak şirket hattı kullanıyorum g3 ithalatçı alındı onda da bir sıkıntı yaşamadık şimdiye kadar. Zaten aradaki fiyat farkına değiyor yani fiyat farkı çoksa tabi

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tutup da 200 tl 300 tl gibi bir fiyat farkı için tabi ithalatçı alınmaz

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
İthalatçı garantili Note 8 daha iyi bir tercih olur tabi ithalatçı garantiyle sorununuz yoksa :)

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
S8+ alırsan tek artın batarya ömrü olur o kadar.Birde daha iyi garanti.Ama note 8 alırsan çift kamera,s-pen,daha fazla ram gibi önemli artıların olur.ama ithalatçı garantili bir cihaza 3000 üstü para vermek sizin açınızdan sorun mu bilmiyorum.bu yukarıdakiler önemli değilse s8+ al

samsungta ram çok iyi kalibre edilddiği için hocam 4 gb ramde hiç sorun çıkarmıyor
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=-pFpv0Im1UY
bence en kötü ram yönetimi samsung'ta.oreo ile düzelir mi bilinmez.bence de 6gb ram altı cihaz alınmamalı.

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
samsungta ram çok iyi kalibre edilddiği için hocam 4 gb ramde hiç sorun çıkarmıyor

S8 kullanıyorum, malesefki hiç de dediğiniz gibi değil son derece problemli, 3-5 ugulama kullanıyorsanız sorun yaşamayabilirsiniz ama, benim gibi biraz fazla uygulama kullanıyorsanız geberiyor telefon,

300 MB boş bellek le ne yapabilirseniz onu yapabiliyorsunuz işte..

bir yandan da Huawei Mate 10 Pro kullanıyorum, 6 gb ram ile gayet sorunsuz stabil çalışıyor, ve 3 gb boş ram le gayet stabil çalışıyor. aynı uygulamalar ile.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
S8 kullanıyorum, malesefki hiç de dediğiniz gibi değil son derece problemli, 3-5 ugulama kullanıyorsanız sorun yaşamayabilirsiniz ama, benim gibi biraz fazla uygulama kullanıyorsanız geberiyor telefon,

300 MB boş bellek le ne yapabilirseniz onu yapabiliyorsunuz işte..

bir yandan da Huawei Mate 10 Pro kullanıyorum, 6 gb ram ile gayet sorunsuz stabil çalışıyor, ve 3 gb boş ram le gayet stabil çalışıyor. aynı uygulamalar ile.
Huawei arayüzünün de verdiği bir artı olarak ram yönetimi gayet başarılı bir telefon

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
O paraya ithalatçı garantiye güvenilmez bence.

Ok@N_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
s8+ almalısın batarya performansı daha güzel daha şık ve daha kibar kullanışlı bir cihaz

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Hepsiburada note 8 ve s8 + ayni fiyatlarda hemen hemen ancak note 8 ithalatçı s8 resmi garantili ithalatci nasildir ? Hangisini tavsiye edersiniz
Resmi garantili note 8 almis bulunmaktayim ilginiz icin tesekkurler :)

akifsekers8+

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Note 8 i alırdım. Samsung un en iyi serisi note. Zaten kardeşim emin ol bu telefonlar kolay kolay garantiye girmez. Bataryasına ve özellikle de düşürmeye karşı ekranına çok dikkat et garanti istemez başka.