İsveçli Telefonu aldınmı

Bu konuyu okuyanlar

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
7555d.jpg

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=264218]isveçli[/MENTION] :D Bu gun alırsın inş. :)) Aceba s3 ü eline alabilecek mi ? :D xd

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
az önce uyandım kahvemi iciyorum su anda balkonda havada soğuk . 7 derece. bide sigara yaktım şimdi , balik tutmaya gidecez birkaç kisi.oglenden sonra evde olurum , telefon bugün gelir diye tahmin ediyorum

Kisisel numaran okunuyor. Bence kaldir resmi yenisini ekle. Ne olur ne olmaz.
thank you

Racon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya resmi silmişin göremedim yenisini atsana :D

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
İsveçli yok hala inceleme :D 4den önce elimde olur demiştin.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Yeni iPhone 5 fotoğraf gösterisi Elma (NASDAQ: AAPL) daha büyük bir ekran, bir yarı-yekpare gövdesi, ve yeni bir dock bağlantısı için oda yapma. Ekran 16:9 HDTV tarzı oranı geçiş, güya uzun. BT Blogwatch yılında, blogcular tüm anlamını düşünmek.

Richi Jennings By: Sizin mütevazi blogwatcher eğlence için bu Bloggy bit küratörlüğünü yaptı. Söz değil: Daha iyi bir Amercia ...

Richi Jennings By: Sizin mütevazi blogwatcher eğlence için bu Bloggy bit küratörlüğünü yaptı. Söz değil: Daha iyi bir Amercia ...

Ross Catanzariti saat soruyu sorar:

Bu iPhone 5 mi? ...

urported sızan görüntüler ... Bir iPhone [5] bir uzun, 4in ekrana sahip olmak için ne göründüğü ortaya ... ve çok daha küçük dock bağlantısı.
...
Söylentilere göre yeni iPhone 1136 x 640 çözünürlüğe sahip bir 4in ekrana sahip olacak.

Mark Gurma onun awesomesauce vardır:

[Biz] çok yüksek çözünürlüklü birkaç ... görüntüleri aldık. ... [A] geri büyük kısmı ... metalden yapılır. ... [] Metal anten bant metal backplates içine kalıplanmış ... [için] creat [e] bir yekpare gövdesi ... üretmek için [a] daha ince ve hafif ama güçlü, cihaz.
...
Uzun rivayet küçük dock bağlantısı mevcut. ... [] Ev düğmesini ... kesinlikle mevcuttur. ... [O] Geçerli 4 ve 4S modellerinde aynı genişlikte olacak, ama uzun olacaktır ... 3.999 inç ekran boyutuna sahip.

Ne kadar büyük? John Cox bu ekran büyüklüğü suni doğruluğu alay eder:

Belki de [bu] 3.999 iPhone aranmalıdır.
...
[Neden can] doğrulanmamış "kiralık" parçaları ... bize bir şey göstermek için güvenilir ... kimse bir şey aslında ne olduğunu bildiği halde?

Ama John Gruber fanlar alevler:

Hala gerçek [bu kadar] ikna etti, ama değilim ... duman korkunç bir sürü bir yangın olmadığı için orada var. ... iPhone uygulamaları zaten yüksekliği ... biraz daha esnek olması beklenir. ... Eğer bir telefon veya bir kayıt yapmaya konum [zaman] ... Bir ... çift yükseklik durum çubuğu olsun [olan] en apps içeriği kapsamaz.
...
IOS üzerine Kısacası, "pencere" Bir Mac üzerinde Windows gibi küçültüyoruz. ... Apple olabilir, ... iOS 6 ile daha geliştiricileri teşvik ... bildirim pankartlar şeklini değiştirerek. ... [T] hey iOS geliştiricileri kullanılabilir dikey ekran alanı değişikliklere duyarlı olmaya ... API'leri benimsemeye teşvik edebilir.
...
Ekim gel [Sonra], doğru olanı yapmak uygulamalar otomatik olarak ... 176 piksel daha duyarlı olacaktır.

Ve John Biggs görüntülerinin gerçek anlamını iyi yolu:

İster gerçek ya da değil ... hala bu hikayeyi biraz daha var. ... Unutulmaması gereken en önemli şey ... dock bağlantısı ... Daha mikro USB bağlantı noktası (KONFERANSI .. Thunderbolt) var. ... Apple hala tutunur Bu [a] 30-pin yuvası oldukça garip ... bu şeyleri almak ne kadar gayrimenkul düşünüyor.
...
WWDC öncesi önümüzdeki birkaç hafta içinde Ne olursa olsun, geri kalanı biz bol more [resimleri] görürsünüz güvence verdi. Biz son bir saat içinde gördüm vakalarının fazlalığı şey bira işaret ediyor.

Tüm bu "sohbet" karşı-üretken ise arada, Jeff Bertolucci'nin merak ediyor:

IPhone 4S geçen yıl uzaya giden çeyreğinde ... satışları yüzde 16 düştü. ... Apple iPhone execs söylentiler sonsuz davul sesi suçladı.
...
Tarihin bu yıl kendini tekrar edebilir misiniz? Oldukça muhtemeldir. ... Bu yılki iPhone dedikodu ... Jason Chen, bir iPhone 4 prototip aldım ... ve çevrimiçi ortaya iki yıl önce tiyatro, dokunamazsın.

New iPhone 5 pictures show Apple (NASDAQ:AAPL) making room for a bigger screen, a semi-unibody enclosure, and a new dock connector. The screen is supposedly taller, switching to a 16:9 HDTV-style ratio. In IT Blogwatch, bloggers ponder the meaning of it all.

forntglass9to5.jpg

By Richi Jennings: Your humble

yeni ıphone begendiniz mi:) sizan bilgiler

Botmuyuz hocam ? Hayrola :D

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Ne sabırsızsınız ya bırakın adam eline geçince bilgilendirir zaten . Kızdırcaksınız sonra göstermiyom derse ne yapcaksınız :D

kuterkee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tr unboxing-kurulum-ön inceleme detaylı bir video bekliyoruz senden

kuterkee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cedriic konuyu bir daha oku istersen.

Acer bu cevap ta sana :

Buna sevindim.Yoksa yukarıda bize idare etmemiz konusunda direktif veriyorsunuz sandım da :D
Ah şu Türkçe yok mu ?

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ne sabırsızsınız ya bırakın adam eline geçince bilgilendirir zaten . Kızdırcaksınız sonra göstermiyom derse ne yapcaksınız :D

isvecli s3 göstermezse hatta samsungtan daha gösterişli bir tanıtım yamazsa ben kendimi atarım 7. kattan:))) isvecli göstermezse samsungta satmaz o derece yanii:)

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
[MENTION=264218]isveçli[/MENTION] Samsung'un CEO 'suymuş .. :eek:hmy::mellow:

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Birçok insan merak ediyor bunu yadırgamıyorum. Direktif de vermem..
Mesela benim telefona ihtiyacım yok, idare eden bir modelim var.
Ama teknoloji için tam incelemeyi bekliyorum, yeni ürünler çoğunlukla yeni teknolojilerle gelir bu merak ta ondan.

kuterkee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet ya biri şöyle enine boyuna türkçe incelese de bizde görsek boyutlarını felan elde tam duruşu diğer telefonlarla boyut farkını içeriklerini vs çok meraklandım @isveclii sabırsızlanıyoruz :D

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Büyük bekleyiş sürüyor.. İsvecte ve turkiyede hayat durdu .. İsveçli baliğa mi gitti yoksa saklaniyormu :) yönetim istifa :)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Şuan bir takım kişi veya kişiler bu olayı kutlamaya başlamış bile,
İsveçLiden gelecek olan büyük haberi beklemekteler ve eğleniyorlar gördüğünüz gibi

http://inciswf.com/hoba.swf

Söz sırası İsveçlide..Tüm Türkiye tek yürek oldu :p

XperiaNeoV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
isveçlinin söylecek olduklarını size aktarayım
ürünün siparişinde aksamalar olmuş :D bende sizler gibi madurum vede beklemedeyim :D

kuterkee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sövmese bari :D
İsveçli dualarımız seninle