İstenmeyen autorun.inf dosyalarını ve bilumum virüsleri temizleyin

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Autorun virüsleri ve çeşitli ıvır zıvır kötü amaçlı yazılımlar için ideal. Kurulum gerektirmiyor.Test ettim denedim epey kullanışlı. Tam tarama yaptırmanızı tavsiye ederim. Tarama yaparken gerekli servisleri stoplayacaktır o yüzden işiniz olmadığı bir vakit yaparsanız daha sağlam olur.

[ftp=ftp://ftp.drweb.com/pub/drweb/cureit/launch.exe]ftp.drweb.com/pub/drweb/cureit/launch.exe[/ftp]

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
rave link mefta bir düzenleme yaparmısın ?? sana zahmet

Reaksiyon puanı
188
autorun.inf dosyasını silip yerine aynı isimle bir klasör açın zaten gelemiyo bi daha :D

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tekrar deneyin ftp olduğunu unutmuşum.

cgrszone dedi ki:
autorun.inf dosyasını silip yerine aynı isimle bir klasör açın zaten gelemiyo bi daha :D
o da bir çözüm elbet ama her klasöre bulaşan autorunlar için tek tek klasör açmak zahmetli değil mi? kökten çözüm işte:) sen değil bırak program uğraşsın: ))

Uyarı: Mesajlar birleştirilmiştir. Arka arkaya mesaj yazmayınız.

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bende de autorun.inf dosyası ver bi türlü silemedim gerçi içi boş ama vista silmeye izin vermiyo F: ye kuruldu gitmiyo antivir de silmedi bide bu programı kallanıyım xp yüklüyken ad-ware i kaldırdıktan sonra peydahlandı hala duruyo :D

zaten formatın nedeni oydu herşey birbirine girdi ah ad-ware yakmıştı beni ama vista sp1 tanıştırdı dimi vistam benim gülüm :D :D

Reaksiyon puanı
188
rave dedi ki:

cgrszone dedi ki:
o da bir çözüm elbet ama her klasöre bulaşan autorunlar için tek tek klasör açmak zahmetli değil mi? kökten çözüm işte:) sen değil bırak program uğraşsın: ))

gerek yok programa falan ben batch file yaptım kendi temizleyip yerine klasörü de açıo. hatta klasör içine "con", "lpt1", "com1" gibi silinemeyen klasörleri de açıyo ki bi daha bozulamasın...

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cgrszone dedi ki:
rave dedi ki:

cgrszone dedi ki:

gerek yok programa falan ben batch file yaptım kendi temizleyip yerine klasörü de açıo. hatta klasör içine "con", "lpt1", "com1" gibi silinemeyen klasörleri de açıyo ki bi daha bozulamasın...

tebrik ederim