İstenilen performansı alamama(ekran kartı görmememe)

Bu konuyu okuyanlar

veunax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elimde daha 2 aylık cihaz olan Casper excalibur alabileceği performansını veremiyor.
Şöyle anlatayim;
Pc açtığımda bir oyuna gireyim 200 fps alıcaksa 70 80 fps alıyor ama pcye tekrar başlat yapınca düzeliyor ekran kartı okumama olabilir diye düşünüyorum büyük ihtimalle sorunu bu çünkü league of legends ekran kartı isteyen bi oyun onda 40 fps e(normalde 150 200 fps)kadar düşüyor cs go ise işlemci isteyen bir oyun onda ise 90 fps(normalde +300) gördüm en düşük.Yardımlarınızı bekliyorum.

PC ÖZELLİKLERİ
GTX 1650 4 gb
i7 9750h
16gb Ram

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Ssd ne marka ve işletim sistemin güncel mi?

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Toshiba 480 gb ve işletim sistemi dediğin win 10 dan bahsediyorsun sanırım o da güncel
Işletim sisteminin yeni gelen serilerinde çeşitli yazılım sorunları var, sürücü uyumsuzluğu donanım çakışması var olan bağlantıyı bulmama gibi markalara göre de değişkenlik gösteriyor. Bu yüzden sordum güncel mi diye ben 1909 serisi kullanırken hiç bir sıkıntım yoktu bu en son sürüme güncelledim sorunlar ortaya çıkmaya başladı geri yükledim ve kurtuldum. (=

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bilgisayarın sağlam ama Casper bünyesinede bir kasa olduğu için açıkçası ne olursa olsun önermiyorum. Yalnız sorunu çözümünü bulduğun zaman paylaşırsan sevinirim. İnsanlar bu tür konularla çok karşılaşıyorlar

veunax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
buulursam atarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Işletim sisteminin yeni gelen serilerinde çeşitli yazılım sorunları var, sürücü uyumsuzluğu donanım çakışması var olan bağlantıyı bulmama gibi markalara göre de değişkenlik gösteriyor. Bu yüzden sordum güncel mi diye ben 1909 serisi kullanırken hiç bir sıkıntım yoktu bu en son sürüme güncelledim sorunlar ortaya çıkmaya başladı geri yükledim ve kurtuldum. (=
Bilgisayarın sağlam ama Casper bünyesinede bir kasa olduğu için açıkçası ne olursa olsun önermiyorum. Yalnız sorunu çözümünü bulduğun zaman paylaşırsan sevinirim. İnsanlar bu tür konularla çok karşılaşıyorlar
bir türlü bulamadım çözümünü
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan 1909 sürümünü kullanıyorum ayarlarda güncelleme bildirimi de yok