İşte Yeni Spider-Man'den İlk Görüntüler

Reaksiyon puanı
2,146
Beğenmedim, bu ne ya o vampir çocuk gibi olmuş edvırtmıydı neydi, kostüm de bence ilki kadar güzel değil.

aruchan.blog

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Ben de beğenmedim...Çok parlak renkli kostüm olunca sadece çocukların ilgisini çeker bu :D

eskibirkullanici

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Filmini izlemeden bir şey diyemem. Ama yeni bir başlangıç yaptıysalar bunun hakkını verirler diye düşünüyorum.

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Şimdi birileri çıksa ve "Biz, 'Avatar: Son Hava Bükücü' hikayesini tekrar filme alacağız." dese bir tepki göstermem çünkü ilk çekilen film sadece görsel efekt şovundan ibaretti.

Örümcek Adam hikayesini tekrar en baştan çekecekler. Hala eskimemiş ve başarılı olmuş bir film serisi varken bunu yapmak çok saçma. Yeni kostüm tasarımı iğrenç. Üstelik Peter Parker'ı oynayacak oyuncunun rolüne uyduğunu hiç düşünmüyorum. Saçmalık diyorum, başka bir şey demiyorum.

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Şimdi birileri çıksa ve "Biz, 'Avatar: Son Hava Bükücü' hikayesini tekrar filme alacağız." dese bir tepki göstermem çünkü ilk çekilen film sadece görsel efekt şovundan ibaretti.

Örümcek Adam hikayesini tekrar en baştan çekecekler. Hala eskimemiş ve başarılı olmuş bir film serisi varken bunu yapmak çok saçma. Yeni kostüm tasarımı iğrenç. Üstelik Peter Parker'ı oynayacak oyuncunun rolüne uyduğunu hiç düşünmüyorum. Saçmalık diyorum, başka bir şey demiyorum.
Ben de bu kadar ön yargılı olmayalım ve filme bir şans verelim izledikten sonra eleştiri yapalım diyorum ... Bir de sırf konuşmuş olmak için konuşmayalım diyorum

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
İmdb de 4 tanıtım videosu var baktımda güzel olucağa benziyor , filmin çıkışınada 7 ay var daha , görsel olarak videolardakinin 2 katına çıkacaklarını düşünüyorum , görücez bakalım nasıl olucak . Ama üstteki yorumlardada denildiği gibi güzel bi seri varken serinin başa sarılması çok saçma olmuş , ama yapıcak bişey yok , yeni filmi izleyip yorumları ondan sonraya saklamak en iyis olucak gibi .

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bir konu yeniden çekilecekse hikaye de dahil her şey yenilenmeli.Bu tarz filmlerin bir hastası olarak yeniliklere açığım.Bu film biraz da olsa beğeni kazanırsa sonraki bölümlerinin daha da güzel olacağını düşünüyorum.Alternatiflerden zarar gelmez.Tek bir konuya takılıp kalmamak en iyisi.

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ne kostüm olarak ne de peter parker olarak eskiyi aratacak gibi. ama kesin karar izlenmeden verilemez.