İşte Telefon Dediğin

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,860
Siz 3 ayda alırsınız bizim 4 ay falan.
Kardeşim asgari düşündüğünüz 550 manat bizde lüks maaş bir fakir için.

Asıl asgari ücretimiz 340 -350 manat. Maksimum 400 manat.

Ben cam aynaya resim vurma işinde çalıştığıma göre lüks asgari alıyorum.
Bir mesleğin olmayıp en azından dükkanda çalışırsan 400 manatı öp alnına koy yani verirlerse eğer

kinghevy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Eksik bulduğunuz özellikler nelerdir ?
+Snapdragon bataryayı 1.5 yılda mahvetti(normal kullandım) bende redmi note 6 pro da var o hala sağlam bu konuda ki onda daha çok oyun oynandı

+Oyun performansı berbat pubg akıcı da az ısınınca donuyor. Başka sdm845 lerde yüksek ayarlarda 60 FPS alırken bu en fazla 40 veriyor (gfxtool da işe yaramıyor bir süre sonra aşırı ısınıyor) 40 stabile bile razıyım ama akıcı da 20 lere düşüyor çoğu zaman hatta bugün o yüzden birkaç kere öldüm. Kesinlikle amiral gemisi perfonmansı vermiyor sdm845 ya çok kötü ya da telefon direk sorunlu rom dur kerneldir işe yaramıyor bu detayları da biliyorum.
Yani oyun için kağıt üzerinde mükemmel ama pratik de hiçbir işime yaramıyor zaten şarj su gibi gittiği için artık elimde gitmiyor oynamaya
360k antutu var ama 180k lık cihazlar donmaz iken bu daha çok donuyor. Sanırım son Xiaomi telefonum bu olacak.

+Kamera orta/üst civarı ama gece modu yok olsa daha iyi olur direk Google kamera yükledim biraz toparladı

+Antutu da180 leri gördüm(normali 360)yani zaman zaman perfonmansı katlanamaz derece de kötü menü de Chrome da basit işlerde donmalar yani insanın sdm845 kullandığına inanası gelmiyor(şu an yazarken klavye dondu??‍♂️)

+Standart şarj adaptörü çok geç şarj ediyor muadil 4.000 mAh lardan gözle görülür derece de yavaş şarj oluyor

Kısaca şarjı işlemcisi herşeyi donanım potansiyeline göre berbat bir telefon, pişmanım aldığım için ama işinizi görüyorsa birşey diyemem sorun da bu ya iş görmekden fazlasını vermeliydi ama yapacak birşey yok sdm845 in sdm625 olduğu telefondur pocophone F1.