İşte Messi'nin anne ve babası

Bu konuyu okuyanlar

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
192780.jpg

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde yaşayan çift, çocuklarına ''Ali Umut Messi'' adını verdi.
Rafet-Nurgül Çeçen çiftinin önceki gün erkek bebekleri dünyaya geldi. Çift, bebeklerine, İspanya'nın Barcelona kulübünde forma giyen Lionel Messi'nin isminden esinlenerek ''Ali Umut Messi'' adını verdi.
Futbolu çok sevdiğini ve Messi hayranı olduğunu belirten baba Rafet Çeçen, ''Evlenip de oğlum olduğu zaman (tekniği, yaratıcılığı, zekiliği ve efendiliğiyle dünyaya örnek bir futbolcunun ismini vereceğim) diye söz vermiştim. Messi'yi Barcelona'ya geldiği günden beri takip ediyorum. Messi tam da benim düşündüğüm şekilde bir futbolcu olduğu için oğlumun adını Ali Umut Messi koydum'' diye konuştu.
BEBEK.jpg

OĞLUNUN FUTBOLCU OLMASINI İSTİYOR
Oğluna ''Messi'' adını vermesinden dolayı ailesinden ve yakın çevresinden olumlu tepki aldığını ifade eden Çeçen, oğlunun ileride futbolcu olmasını istediğini de sözlerine ekledi.
Anne Nurgül Çeçen ise eşinin çocuklarına ''Messi'' ismini verme teklifini tereddüt etmeden kabul ettiğini kaydetti.Kaynak:http://www.trthaber.com/haber/turkiye/cocuklarina-messi-adini-verdiler-78317.html

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
buda diego armando maradona koyan gibi

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Öyle isim koymakla iş bitiyorsa bende oğlumun ismine Acun koyacağım... :)

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bari Sabri koysaymış :D

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Mallık parayla mı?

Reaksiyon puanı
10,325
yurdum insanının cehalet kokan saçmalıklarından biri daha...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ıslak havluyla dövücen bunlaları...

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ben bunu 2 gün önce kemalekşioğlunun paylaşımlarında gördüm ama doğduktan bir gün sonra kimlik çıkartmaları fake olduğunu düşünmeme yol açmıştı maalesef yanılmışım...
531723_607410882606574_974738414_n.jpg

esawq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Belki para yardimi falan yapar. Ayrica Messi adamin soyadi(Herkes biliyor). Keşke Lionel ismini de koysa idi.

Wockeez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vay be doğum tarihine bak yaşlanmışız :D

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Gölbaşı ilçesinde yaşayan çift, çocuklarına ''Ali Umut Messi'' adını verdi.

turk-messi.jpg

Rafet-Nurgül Çeçen çiftinin önceki gün erkek bebekleri dünyaya geldi. Çift, bebeklerine, İspanya'nın Barcelona kulübünde forma giyen Lionel Messi'nin isminden esinlenerek ''Ali Umut Messi'' adını verdi.

Futbolu çok sevdiğini ve Messi hayranı olduğunu belirten baba Rafet Çeçen, ''Evlenip de oğlum olduğu zaman (tekniği, yaratıcılığı, zekiliği ve efendiliğiyle dünyaya örnek bir futbolcunun ismini vereceğim) diye söz vermiştim. Messi'yi Barcelona'ya geldiği günden beri takip ediyorum. Messi tam da benim düşündüğüm şekilde bir futbolcu olduğu için oğlumun adını Ali Umut Messi koydum'' diye konuştu.

Oğluna ''Messi'' adını vermesinden dolayı ailesinden ve yakın çevresinden olumlu tepki aldığını ifade eden Çeçen, oğlunun ileride futbolcu olmasını istediğini de sözlerine ekledi.
Anne Nurgül Çeçen ise eşinin çocuklarına ''Messi'' ismini verme teklifini tereddüt etmeden kabul ettiğini kaydetti.

http://www.trtturk.com.tr/haber/adiyamanli-cift-cocuklarina-messi-adini-verdi.html

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bazen insanların isim koymak için çocuk yaptığını düşünüyorum...

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
o değilde kimlikte baba adı rıfat olmasına rağmen niye tüm haberlerde ısrarla rafet diyorlar :D

Son mesajlar