İşte LG G2'nin 4.4(kit kat) de ki performansı

TakeRisks

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;_UcvB4aD0KA]http://www.youtube.com/watch?v=_UcvB4aD0KA[/video]

LG gerçekten beklettiğine değecek bir güncelleme yapacağa benziyor.

SuperMod

Asistan
Reaksiyon puanı
0
LG kitkati vermez diyenlere mi gelsin yoksa 4.4.2 performansi dusurur diyenlere mi gelsin bilemedim.

brkytml

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vaauuvv dedigin gibi bekledigimize deyecek kameradaki gecikme duzelmis ama cekimdeki odak hizi da artmistir umarım

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Yazılımın önemini bir kez daha anlıyoruz,performans da ciddi bi artış var. Fakat arayüzü beğenmiyorum.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Zaten iyiydi kusursuz olmuş. Beklettiğine değecek.. Darısı diğerlerinin başına. :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Güncellemeye gerek yok böylede ıyı dıyenlere gelsın, daha dogru olur.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Güncellemeye gerek yok böyle de iyi... Zaten videoda görüldüğü gibi milisaniyelik iyileştirmeler yapılmış. Zaten iyi olan arayüz kusursuzlaştırılmış. Ben yine sözümün arkasındayım. Güncellemeye karşı değiliz, ihtiyaç hissedilmiyor dedik sadece..

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Güncellemeye gerek yok böyle de iyi... Zaten videoda görüldüğü gibi milisaniyelik iyileştirmeler yapılmış. Zaten iyi olan arayüz kusursuzlaştırılmış. Ben yine sözümün arkasındayım. Güncellemeye karşı değiliz, ihtiyaç hissedilmiyor dedik sadece..

Söz konusu Lg olunca sacmalayan ve kendini avukat gibi hisseden birisi oluyorsun sen kardeşim. Buna ne gerek var. Tamam Lg G2 olabilir ama o sadece bi telefon bunu unutma. Sen kendini kaptırmışsn iyice. Milletin neresinden anladığı seni ilgilendirir mi ?? Bence sen önce kendine bakmalısın. Anlıyorum bizde zamanında çok fanlik yaptık çünkü ilk telefonumuzdu ve inanılmazdı. Sana tavsiyem bırak bu fanlik islerinide biraz objektif bak.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Söz konusu Lg olunca sacmalayan ve kendini avukat gibi hisseden birisi oluyorsun sen kardeşim. Buna ne gerek var. Tamam Lg G2 olabilir ama o sadece bi telefon bunu unutma. Sen kendini kaptırmışsn iyice. Milletin neresinden anladığı seni ilgilendirir mi ?? Bence sen önce kendine bakmalısın. Anlıyorum bizde zamanında çok fanlik yaptık çünkü ilk telefonumuzdu ve inanılmazdı. Sana tavsiyem bırak bu fanlik islerinide biraz objektif bak.

Kardeş sen neden bizim aramızdaki muhabbete dahil oluyorsun şimdi? Bunun LG ile alakası yok. Arkadaşın lafı bana, ben de cevap verdim.. İşinize bakın siz.. Benim avukatlık falan yaptığım yok, herkes kendine baksın önce..

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kardeş sen neden bizim aramızdaki muhabbete dahil oluyorsun şimdi? Bunun LG ile alakası yok. Arkadaşın lafı bana, ben de cevap verdim.. İşinize bakın siz.. Benim avukatlık falan yaptığım yok, herkes kendine baksın önce..

Bakıyoruz kardeşim önce kendimize bakıyoruz ama insan senin gibisini görünce bazen demeden edemiyor ışte. Tamam cihazın iyi olabilir hatta en iyisi olabilir ama bunu kimseye kanitlamana gerek yok. Ben forumu yaklaşık 8-9 aydır gunluk takip ediyorum. Öyle herşeye yorum yazmıyorum. Ama gel gör ki G2 Turkiyeye giris yaptı yapali sen foruma girdin ve her Lg haberinin altında birileriyle tartışıyorsun. Sen kendini kime ispatlamaya çalışıyorsun kardeşim bırak isteyen istediğini desin. Sana göre iyi olabilir ama bana göre değildir belki biraz saygı duymani öneririm.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bakıyoruz kardeşim önce kendimize bakıyoruz ama insan senin gibisini görünce bazen demeden edemiyor ışte. Tamam cihazın iyi olabilir hatta en iyisi olabilir ama bunu kimseye kanitlamana gerek yok. Ben forumu yaklaşık 8-9 aydır gunluk takip ediyorum. Öyle herşeye yorum yazmıyorum. Ama gel gör ki G2 Turkiyeye giris yaptı yapali sen foruma girdin ve her Lg haberinin altında birileriyle tartışıyorsun. Sen kendini kime ispatlamaya çalışıyorsun kardeşim bırak isteyen istediğini desin. Sana göre iyi olabilir ama bana göre değildir belki biraz saygı duymani öneririm.
Napayım peki? LG kullanırken gidip Samsung forumlarına mı yazayım? Neyse..
Anlıyorum sizi. İyi günler..

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bana kim ne derse desin diye nasihat ediyorsanız bırakın ben de istediğimi diyeyim. Niye zorunuza gidiyor?
Bir takım fanboylar telefona değil bizzat şahsıma saldırırken ben neden sessiz kalıyorum? Onlar fanboyluklarını sergilerken ben cevap verince fanboyluk neden benim üstüme kalıyor? Beni çok iyi takip etmişsiniz bravo.. Beni bilen biliyor, bilmeyenlerin yorumları da beni ilgilendirmiyor..

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bana kim ne derse desin diye nasihat ediyorsanız bırakın ben de istediğimi diyeyim. Niye zorunuza gidiyor?
Bir takım fanboylar telefona değil bizzat şahsıma saldırırken ben neden sessiz kalıyorum? Onlar fanboyluklarını sergilerken ben cevap verince fanboyluk neden benim üstüme kalıyor? Beni çok iyi takip etmişsiniz bravo.. Beni bilen biliyor, bilmeyenlerin yorumları da beni ilgilendirmiyor..

Kardeşim senin önce anlama zorluğunu ortadan kaldırmak gerek. Kimse sana karşı taraf almıyor yada alıyorsa durduk yere almaz yani bunu bil. Seni bilen biliyordur doğru ama ne yapalım yani durup seni mi araştıralım. Benim sadece uyarmak istediğim konu herşeye tepki vererek yaklaşma olucakti ama masaallah sen buna da tepki verdin. Sen fanlik işini gecmissin artık. Belki seni ilgilendirmez benim dediklerim ama ilgilendiren kişide aynilarini söyler emin ol

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Ya bırakın artık sacmalamayı. Adam konu acıyor ılk mesaj onamı gelsın bunamı gelsın hemen tartısma cıksın tarzında mesaj ama bız cevap verınce yok soyle boyle. Okuyun mesajları sonra kım neyın pesınde zaten gorunuyor. Ayrıca lafa karısma dıye adama cıkısıyorsunda bı oku bakalım benım lafım sanamı baskasınamı araya gıren kım. Komıklık sınırını astı artık bu g2. Ne telefonmus arkadaş. 4.4 gereksız bosa cıkmıs surum dıye mesajlarıda gorduk bız ama neymiş gereksız degılmıs. Nys yaw bıktırdı artık Allah carsınıza pazar versın.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ne ilginç ki oturup beni araştırmıyorsun ama benim G2 Türkiye'ye girdiğinden beri her konu altında G2 savaşı yaptığımı iddaa ediyorsun.. Yav tamam siz haklısınız. Bir şey demiyorum ben. Kolay gelsin.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ya bırakın artık sacmalamayı. Adam konu acıyor ılk mesaj onamı gelsın bunamı gelsın hemen tartısma cıksın tarzında mesaj ama bız cevap verınce yok soyle boyle. Okuyun mesajları sonra kım neyın pesınde zaten gorunuyor. Ayrıca lafa karısma dıye adama cıkısıyorsunda bı oku bakalım benım lafım sanamı baskasınamı araya gıren kım. Komıklık sınırını astı artık bu g2. Ne telefonmus arkadaş. 4.4 gereksız bosa cıkmıs surum dıye mesajlarıda gorduk bız ama neymiş gereksız degılmıs. Nys yaw bıktırdı artık Allah carsınıza pazar versın.

Aynı lafı ben de dedim üstelik bizzat sana demiştim farklı bir konuda. Alıntı yapmazsanız, ortaya konuşursanız üzerime alınmam da bu yüzden çok normal. Neyse ya valla ben de bıktım en sonunda satıcam telefonu bu gidişle.. Size de Kolay gelsin..

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Arkadaşlar bu saçma sapan sidik yarışından herkes sıkıldı, konu hakkında düşüncenizi bilginizi başkalarına sataşmadan paylaşın. Son damla bardağı taşırır Z1c konusundaki gibi uçarsınız kanatsız sonra kimse modlar da modlar diye sallamasın.

fatih.soylu88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G2 gerçekten kitkatla uçmuş eskisine göre çok çok hızlı ben cok begendim umarım devamı gelir de daha hızlı telefonlara kavuşuruz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim G2 antutu testinde 36654 puan aldı kitkata yükselmemiş haliyle, e yeni çıkan Z2 ve S5 bu testlerde 33 bini geçemiyor kitkat olmasına rağmen. artık kitkat almış bir G2 nin skoru ne olur siz düşünün. G2 çıkalı hepey oldu şimdi çıkan cihazların bunun gerisinde olması yapmış oldukları cihazlara pek fazla bir şey katmamalarından mı kaynaklanıyor acaba, bunları almak ne kadar doğru..

beratfur67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ne zaman gelicek peki ya bi bilgisi olan varmı sabırsızlıkla bekliyorum

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
eh gelsin artık cidden sabırsızlanmaya başladım

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Söyledikleri kadar varmış. Ben de bu akşam ya da yarın karşılaştırma yapacağım. Bir kaç şey değişmiş ve ekstra özellikler eklenmiş biraz.