İşte Kadın Zekası...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burock

Doçent
21 Şubat 2008
792
0
0
Bir kadınla bir adam ayrı ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar. İkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur. Arabalarından sürünerek çıkarlar ve kadın adama bakıp:
"Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın. Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost olup, hayatımızın sonuna kadar huzur içinde birlikte yaşamamız için bir işarettir" der.
Müthiş heyecanlanan adam: "Evet, galiba haklısın" diye cevap verir şaşkınlıkla.

"Bak, arabam hurdaya döndü ama bir şişe şarap sapasağlam. Bu kesin bir işaret. Bu şarabı içip şansımızı kutlamalıyız" diye devam eden kadın, şarap şişesini adama uzatır. Adam şişeyi alır, açar ve yarısını içip kadına verir. Kadın hemen şişenin mantarını kapatıp adama geri uzatır. Bunun üstüne adam sorar:
"Sen içmeyecek misin?"

Kadın cevap verir: "Hayır, ben polisi bekleyeceğim!" :D

Kaynak:MailBox

llavinya

Dekan
9 Ekim 2006
7,781
92
0
güzel yazı burock :)

daha önce paylaşılmış mıydı ? öyle hatırlıyorum ama...

orcagada

Doçent
8 Temmuz 2007
521
0
0
Saygıyla eğilmek lazım bu hanımefendi karşısında,

Tebrik etmeden de olmaz tabi...

doctor

Asistan
19 Haziran 2007
437
3
0
Bu durum kadınların daha zeki olduğunu değil, daha gerçekçi ve daha üç kağıtçı olduğunu gösterir.

HRNKC

Profesör
1 Ağustos 2008
4,155
20
218
Herşey kaba kuvvetle halledilmez , işte bayanların zekası da bunu kanıtlar niteliktedir...Her ne kadar ara sıra saç saça baş başa giriyor olsalar bile bu pek nadirdir...Doğuştan gelen sivri zekaları olayları çözmek ve olay çıkarmakta son noktayı temsil eder !

findukfaresi

Dekan
29 Mart 2008
7,298
73
0
ben bunun tam tersini duymuştum orda erkek kadına içiriyordu

başlık da erkeğin şerefsizliğiydi (sakın yanlış anlamayın beyler tamamen duyduğumu yazdım)

özür dilerim

doctor

Asistan
19 Haziran 2007
437
3
0
ben bunun tam tersini duymuştum orda erkek kadına içiriyordu

başlık da erkeğin şerefsizliğiydi (sakın yanlış anlamayın beyler tamamen duyduğumu yazdım)

özür dilerim

Ben de öyle hatırlıyorum. Peki bunu erkek yapınca 'şerefsizlik' , kadın yapınca 'zekilik' mi oluyor?

Aynen bizler aldatsak, 'uçkurumuzdan'; bayanlar aldatsa, 'yalnızlıktan' olduğu gibi..

Bence bütün bu haksızlığın temelinde, etken ve edilgen olma durumu söz konusu. :mrgreen:

MtHan

Profesör
3 Şubat 2008
1,432
14
0
Bende Nejat Uygur un Zamsalak oyunun da karısıyla yaptığı yarışma aklıma geldi.

Karısı: "Kadınlar öyle zekidir ki şeytanı bile şişeye koyarlar, değil mi hanımlar?" diyor. Nejat Uygur ise;

Nejat Uygur:" Kadınlarımız çok akıllıdır! Öyle akıllılardır ki; şeytanı şişeye koyarlar, kapağını kapatmazlar" :D

paladin

Asistan
16 Mayıs 2008
115
0
0
hanımlar, böyle fıkralarla "zekilik" konusunda kendinizi ne de güzel avutuyorsunuz. bu fıkranın erkekler için olan versiyonunda erkeğin fıkradaki konumu "serefsizlik" olurken, bu "şerefsizlik" konumunu kendiniz için nasıl da zekiliğe çevirivermişsiniz. biraz işime gelince böyle işime gelmeyince böyle olmuyor mu bu? bırakın bu işleri. şu çok övündüğünüz ama bizim bir türlü göremediğimiz meşhur zekanızı fıkralarda değil de, gerçek hayatta gösterebilseniz süper olacak. yoksa boşa mı konuşuyorum ne? :D

palam

Doçent
24 Haziran 2008
593
4
18
ya neresi zekilik bunun adamın can damarından girmiş. kendini resmen pazarlamay bile kalkmış. adam namuslu olsaydı zaten yan gözle bakmazdı. git bacım derdi de. kadın armut gibi kalırdı oracıkta. netcez şimd . tek bildiğimiz taktik bu . yeni de taktik üretemme ki faln . dumur oacaktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...