Haber İstanbul'da sevgililere taciz ve saldırı: Burada camiler var, siz Müslüman değil misiniz?

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
İddiaya göre, 11 Kasım 2021 tarihinde saat 00.50'de iki sevgili, sokakta sarıldıkları ve ele ele oldukları gerekçesiyle Üsküdar Vapur İskelesi'ne yürüdükleri sırada bir mekanda oturan kişilerin saldırısına uğradı.

"BURADA CAMİLER VAR, SİZ MÜSLÜMAN DEĞİL MİSİNİZ?"​

"Taciz ve darp edildik" diyen Gökçe isimli genç kız, sosyal medyadan yaptığı açıklamada saldırganların "'Burada camiler var. Siz burada böyle sarılamazsınız' diyerek hakaret etmeye, 'siz Müslüman değil misiniz' gibi sözlerle bizi taciz etmeye başladılar." ifadelerini kullandı.

ERKEK ARKADAŞINA YARDIM ETTİĞİNDE YERDE SÜRÜKLENDİ​

Erkek arkadaşının 4 kişi tarafından darp edildiğini, erkek arkadaşına yardım etmek istediğinde ise grup içerisinden bir kişi tarafından sürüklendiğini belirten genç kız "Ertesi gün polisin kamera incelemesi ve araştırması sonucu saldırganların tamamının bu işletme ve onların mahalleden çevresi olan kişiler olduklarını öğrendik." açıklamasını yaptı.

"KENDİMİ ASLA GÜVENDE HİSSETMİYORUM"​

"Üsküdar'da ikamet eden 24 yaşında bir kadın öğrenciyim" diyen genç kız, "Ben her gün evime giderken önünden geçtiğim yerde bu adamlar oradayken evime nasıl gideceğimin endişesini taşıyorum. Kendimi asla güvende hissetmiyorum." diye konuştu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaynak

OzkanK.

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
13,062
Bu olay polise intikal etmeli. İllaha kamera kaydı vardır olayın ayrıntıları adam gibi meydana çıkmalı.

Bu konu ilerde sosyal medya çarpıtması flan çıkabilir çünkü.

Konu hakkında şöyle iddialar var. Olay saati Gece 1 sularında oluyor . Ve İstanbul gibi yerde insanların bir mekanda kahve içerken birden sadece el ele tutuştukları için bir erkeği darp edeceğine inanamıyorum ben açıkçası.

1636885289607.png

Constantin87

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,955
Bana pek inandırıcı gelmedi ama mutlaka güvenlik kameraları vardır orada, mahkemelik durum olur da iddia da bulunan kişi haklı çıkarsa, saldıranlar caydırıcı ceza almalılar. Bu özgürlük ihlalidir. Bugün iki sevgili el ele dolaşmaktan saldırıya uğrayanlar. Yarın bambaşka anlamsız sebeplerle ahlak polisliği! ne soyunanların mağdurları olurlar.

OzkanK.

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
13,062
Not: Bu arada Konu Twitter'da patlamış.

Tabii bu olayı yapanlar cezalandırılsından çok Müslümanlara ve İslama saldıran bir kitle gene iş başında. Bir yanlış veya Suç varsa Şahsidir. Gidip bunu tüm Müslümanlara veya saçma sapan bir şekilde o mekena mal etmeye çalışan tipler var.

Olay 10 Kasım'ı 11 Kasıma bağlayan gece 01:00 sularında oluyor.

Bugün 14 Kasım oldu ve sadece Sosyal medyada bir paylaşım üstüne her şey oluyor. Üsküdar Sahil boyunda insanların sırf el ele tutuştular diye bir insanı döveceği halen bana inandırıcı gelmiyor... Bu olayın önü arkası illaha vardır diye düşünüyorum.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Not: Bu arada Konu Twitter'da patlamış.

Tabii bu olayı yapanlar cezalandırılsından çok Müslümanlara ve İslama saldıran bir kitle gene iş başında. Bir yanlış veya Suç varsa Şahsidir. Gidip bunu tüm Müslümanlara veya saçma sapan bir şekilde o mekena mal etmeye çalışan tipler var.

Olay 10 Kasım'ı 11 Kasıma bağlayan gece 01:00 sularında oluyor.

Bugün 14 Kasım oldu ve sadece Sosyal medyada bir paylaşım üstüne her şey oluyor. Üsküdar Sahil boyunda insanların sırf el ele tutuştular diye bir insanı döveceği halen bana inandırıcı gelmiyor... Bu olayın önü arkası illaha vardır diye düşünüyorum.

Niye müslümanlara ve islama yönelik diyorsun özkan hocam objektif bak olaya belki inançsızlara yahut laik düşünen kesime saldiranlar var. En güzeli olayın aydınlanmasını beklemek.

OzkanK.

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
13,062
Niye müslümanlara ve islama yönelik diyorsun özkan hocam objektif bak olaya belki inançsızlara yahut laik düşünen kesime saldiranlar var. En güzeli olayın aydınlanmasını beklemek.

Twitter'da atılan mesajları diyorum ben. Laik düşünen veya inançsızlara saldıran bile olsa bu İslamı veya Müslümanları neden bağlasın !

Twitter'da edilen hakaretler direk Müslümanlara ve İslama yönelik diyorum ben.

serj

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,952
Değiliz. Ne olmuş?

OzkanK.

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
13,062
Olay tam tahmin ettiğim gibi çıktı. Olayda Adı geçen Eminönü Kahvecisi Çalışanları Gazeteye konuşmuş. Her zaman ki gibi belli bir Sosyal medya abartması ve Muhalif gazetelerin ALGI kasması çıktı gibi olay.

Gece 1 Suları Alkollü gençler bağırıp çağırıp sonra cami duvarında öpüşmeye sevişmeye başlıyor. Esnafta uyarıyor olay buymuş.

ÇALIŞAN İDDİALARI YALANLADI

İddiaların odağındaki Üsküdar Tarihi Eminönü Kahvecisi ile konuştuk. İddiaları yalanlayan çalışan, “Arka sokakta alkollüydüler, birbirlerine vuruyorlardı sonra sevişmeye başladılar. Biz de insanlık namına gittik neden kavga ediyorsunuz dedik. Burada cami var neden sevişiyorsunuz diye uyardık” diye konuştu.

Herhangi bir darbın söz konusu olmadığını söyleyen çalışan “Bunlar sapmışlar, kameralar var bekçiler bizim başımızdaydı kim kime ne yapar bu devirde ya. “dedi.

“BİZİ İFADEYE GÖTÜRMEDİLER”

Olay anına bekçilerin denk geldiğini olayı anlattıklarını ve konun orada kapandığını iddia eden çalışan, “Bizi ifadeye götürmediler ki bizlik bir durum yoktu.” diyen kişi olaydan sonra birkaç çalışanın ifadeye gittiğini belirtti.

Çalışan elinde kamera kayıtlarının olduğunu söylese de görüntüleri göndermeyi kabul etmedi. Öte yandan çalışan Tarihi Eminönü Kahveci’sinin bu şekilde anılmasından üzüntü duyduklarını söyledi.

Not: Konu ile ilgili başka bir şey varsa Polis ortaya çıkarsın hatta kamera kaydı varsa yayınlasın.

突厥汗國

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Cep Telefonlarında Her türlü Eskortun numarasını Tasıyan adamlar Ortalıga sıcraması Traji Komık.