İsrail'e Sanal Protesto Başladı

Bu konuyu okuyanlar

bohongtw

Doçent
Reaksiyon puanı
27
konuyla nasıl bağladın anlamadım,
şuanda fiili olarak zaten islama müslümanlara hertürlü hakareti aşağılamayı yapıyorlar bilmiyorum farkındamısınız??
şöyle ekonomik etkileri olur diye bişeyler yapama, siyasi etkileri olur diye bişeyler yapama, yok sen böyle yapınca ya onlar böyle yaparsa diye bişey yapama; nereye kadar böyle??
bişeyler yapta sonuçları nolursa olsun, şimdikinden kötü olmaz ;)

konuyla ilgisini goremeycek kadar ofke aklin onune gecmis , hayret yani ne alakasi var demek ha?

tmm bu bir tepkidir koyalim fotolari eyv. , ama ne karsi tarafin ne kendimizin kutsalina hakaret ettirmeyelim , tekrar soyluyorum olay ozellikle sanal alemde bir fotografla koymak sekline donerse adamlarin ilk yapacagi is kutsalimiza hakaret olacak, gidecek allah-din-kitap-peygamber demeden hakaretler edecekler ,ve bir ihtimal biz ettirmis olma ihtimalimiz var , bu benim hassasiyetimdir herkeste olacak diye birsey yok,

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
inci'de başlamış protestolara

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
benim profilim

64817Ekran-Alintisi.PNG

Bu nedir yahu? Hitler'in Yahudilere yaptığı ile İsrail'in Filistin'e yaptığı muamele arasındaki farkları gösterin bana. Hitler'i haklı bulmak bu tarihte İsrail'i haklı bulmaktır.

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Bu nedir yahu? Hitler'in Yahudilere yaptığı ile İsrail'in Filistin'e yaptığı muamele arasındaki farkları gösterin bana. Hitler'i haklı bulmak bu tarihte İsrail'i haklı bulmaktır.

O Nazileri haklı buluyorum diye konulmamış. Yahudi katliami yapan bir lider, şu an insanımızı ulusal sularda katledip gemisine el koyan ve ülkemize saldıran teröristlere maddi destek veren bir ülkeye olan nefreti simgelemek için konulmuştur.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201

O Nazileri haklı buluyorum diye konulmamış. Yahudi katliami yapan bir lider, şu an insanımızı ulusal sularda katledip gemisine el koyan ve ülkemize saldıran teröristlere maddi destek veren bir ülkeye olan nefreti simgelemek için konulmuştur.

Gerekli açıklamayı Cloakengaged yapmış tşk.bir sonraki sayfadada yazmıştım zaten.

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Her ne sebeple olursa olsun Hitler'i bu işe alet etmek bilgisizliktir.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Bazı hack grupları da başlamış saldırıya. Yakında hack haberleri başlar gelmeye.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Gün gelecek öldürmediğim her YAHUDİ için bana küfredeceksiniz. (Adolf Hitler)

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Gün gelecek dediklerimi anlayacaksınız. Ama çok geç anladığınız için hem bana hem de kendinize küfredeceksiniz.

Jungeman.

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Sanal yerine gerçek protesto yapılsın. Sokakta israil bayrağı yakılana kadar evlerde Ariel deterjan vb israil malları kullanılmasın.İsrail mallarının listesi çıkarılıp boykot edilsin. Sanalın kimseye zararı yok. İsrail malları: http://forum.islamiyet.gen.tr/dini-sohbet/33930-israil-mallari.html

ACE - ALDAYS - ALGİDA - ALO - ALORKO - ARİEL - AXE - BALLERİNA - BARCLAY - BIBO - BLENDAX - BRUT - CALVE -CAPPY - CARREFOUR - CARTEDOR - CARUSUN - CHESTERFIELD - CIF -CLEAR - CNN - COCACOLA - CORNETTO - DANONE -DISNEY - DOMESTOS - DOVE - DUNHILL - ELİDOR - FANTA - FEBREZE - HR ORGINS - IBM - IMPULSE - IPANA - JACOBS - JOHNMON - KENT - KITKAT - KIWI - KLEENEX - KNORR -KOMİLİ - KOROPLAST - KRAFT - LEGGS -LEVER - LİPTON -LM - LOREAL - LUX - MAGGI - MAGNUM - MARLBORO -MAX - MAXWELL - MC DONALDS - MILKA - MİS - NESCAFE - NESQUIK - NESTLE - NOKIA - OLD SPANAC - OMO - ORGANİCS - ORKID - PALLMALL - PANTENE - PARLIAMENT -PRIMA - PRINGLES - PROFILO - REJOICE - REXONA - RİNSO - SALEM - SANA -SARALLE - SCHWEPPES - SENSUN - SİGNAL - SOLERO -SPRITE - SUAVE -TANG - TIMOTE - TURKUAZ -UNIPRO -VAKKO - VARTA - VİECNETTA - VİM - WINSTON -YUMOŞ

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Banlanmışım israil Forumunda :D:D

Sebeb

You have been banned for the following reason:
Posting unwanted spam Date the ban will be lifted: Never

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bende isrealin sitesine girip küfürlü protesto ettım kısa surmedı ban yedım :)

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
Bütün dünya Hitler i anlamşıtır sanırım. adam ne demiş " Bir gün gelecek, yahudileri tamamen ortadan kaldıramadığım için bana küfredeceksiniz.

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Bu tür olayların hemen hepsinde markaları bir araya getirip bu ürünleri kullanmayın derler yada barkodu 729 ile başlayan ürünler İsrail ürünleridir sakın ha kullanmayın Boykot var derler. 10 gün sonra unutulur gider.Bir ara Danimarka ürünlerinide kullanmayı bırakmıştık ne oldu şimdi kimin aklında ?

Bu arada barkodu 729 ile başlayan ürünler gerçekten İsrail malı. Kullanmak istemeyen kesinkez vazgeçerim diyenlere sözümüz yok tabi ama 5-6 gün boykot var diyip sonra elinde Coca Cola dolaşırsan o zaman hiç yakışık almaz.

soyluakif

Asistan
Reaksiyon puanı
4
faceey.jpg
4 levent ten taksime yürüdük tepkimizi ortaya koymaya çalıştık

Hammers

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bu tip protestoların hiç bir anlamı yok. israil yıllardır Filistin topraklarını işgal ediyor, insanları öldürüyor. Dünya devletleri kınamakla kalıyor. israil li şerefsizler dalga geçiyorlar dünya ile. Diyorlar ki siz kınayın, kınama mektuplarını ha şurdaki boş sepete atın dolunca yanındakine atarsınız bi zahmet ama işime karışmayın.
Doğru dürüst etkili protesto yapacaksanız ürettikleri malları almayacaksınız.

uyducu engin_22

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bu tip protestoların hiç bir anlamı yok. israil yıllardır Filistin topraklarını işgal ediyor, insanları öldürüyor. Dünya devletleri kınamakla kalıyor. israil li şerefsizler dalga geçiyorlar dünya ile. Diyorlar ki siz kınayın, kınama mektuplarını ha şurdaki boş sepete atın dolunca yanındakine atarsınız bi zahmet ama işime karışmayın.
Doğru dürüst etkili protesto yapacaksanız ürettikleri malları almayacaksınız.
:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

reventόn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazıları hitler e selam göndermiş felan iyi yaptı demiş. Böyle saçma şey olur mu! Ulan okumuyorsunuz hiç birşeyi açın okuyun bakalım mesele böyle mi! hitler siyonistlerle iş birliği yapıp yahudileri Kudüs topraklarına gitmeye zorladı. Öldürülenlerin çoğu hasta bakımsız insanlardı. İş yapacakları Kudüse yönlendirdiler. Bu Filistin meselesinin bu yere gelmesinde embesil hitlerin büyük emeği geçti. Şerefsiz siyonistler adi, korkak herifler! Sizede sıra gelecek elbet birgün!

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Hitler yahudilere soykırıma girişmeseydi bugün İsrail diye bir devlet bile olmayacaktı belki. Saçma sapan konuşarak cahilce bir başka caniyi savunmayın burada.

İnsanlığa karşı suç işleyen, masum insanların kanları ellerinde olanları desteklemeyi kendinize yakıştırıyorsanız, sizin onlardan en ufak bir farkınız yoktur demektir.

Sorarım o Hitler'i çok büyük iş yapmış gibi gören arkadaşlara, siz olsanız herhangi birisini sadece bir ırka mensup diye öldürebilir misiniz? Bu Yahudi olur, Kürt olur, Türk olur, Arap olur, ya da herhangi bir ırktan biri olur. Açıkça soruyorum, birini sırf bir ırka mensup diye öldürebilir misiniz? Bu vahşilik, canilik değil, alçaklık değil mi? Profiline nazi amblemi koyanlara, Hitler'in söylediği iddia edilen o sözü buraya yazıp bir iş yaptığını zannedenlere soruyorum. Önünüze bu olaylarla hiçbir alakası olmayan bir yahudiyi getirseler, onun canına kıyabilir misiniz?

İşte bunu Hitler önderliğindeki Almanya zamanında yaptı, şimdi İsrail devleti yapıyor, Ermeni yönetimi Azerilere yaptı. Tüm yahudileri öldürmek iyidir, yahudilerin hepsi yok olsun diyen kişiler varsa aranızda, onların bu saydıklarımdan ne farkı var?

Irkçılık olabilecek en saçma ideolojidir arkadaşlar. Kimse kimseden üstün değil. Herkes insan. Herkes eşit. Kimse doğacağı memleketi seçemiyor.

Bu yüzden bir milleti komple ortadan kaldıralım diyen biri varsa, kim olursa olsun, benim gözümde insanlığa karşı suç işliyor demektir.

Tüm ırkların ötesinde hepimiz insanız. Hangi dine inandığımız, hangi dili konuştuğumuz, hangi renkte olduğumuzun önemi yok. Bir yerde herhangi birine zulüm varsa, ona tüm insanlık olarak karşı çıkmalıyız.

RaMSeN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hitler'in sözünü veya resmini kullanmak müslümana yakışmaz. Biz müslümanlar olarak kim olursa olsun her türlü zulmün karşısındayız.

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
"Halen Coca-Cola mı Tüketiyorsun Türkiyem Neden Politik Pazar Uygulamasına Geçiş yapıp israilin en büyük pazarları arasından biri olan Türkiye pazarını Boykota Çevirmiyorsun."