İsrail'e Sanal Protesto Başladı

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
Filistin için tıbbi yardım ve erzak götüren konvoyun askerler tarafından baskına uğraması dünya çapındaki internet kullanıcılarının dikkatini çekti. İşte İsrail'e karşı yapılan sanal protesto..

Bu sabah sullarında İsrail ordusu Filistin için tıbbı yardım ve erzak götüren gemi konvoyunu durdurmuştu. İsrail boykotu altındaki Filistin'e yardım götüren konvoy uluslararası sularda seyir halindeyken askerler tarafından durdurulmuştu. Çıkan arbede bir süre sonra tek taraflı çatışmaya dönüştü ve sivillerin ölümüne neden oldu.
Bu operasyon ise dünya çapındaki müslümanların ayağa kalkmasına neden oldu. İsrail'i protesto etmek isteyen müslüman kullanıcılar İnternet üzerinden birbirlerini organize etmeye çalışıyor.
24212_336267688183_306619113183_3532961_6534228_n1275308049.jpg
Tepkiler ilk önce profil resimlerine yansıdı
İnsanlar olayın üstünden kısa süre geçmesine rağmen İsrail'i protesto etmek için ilk etapta Facebook ve çeşitli forum sitelerindeki kullanıcı resimlerini değiştiren müslümanlar sanal protestolarını daha ileriye götürmeye çalışıyor. İnsanlar ya profil resimlerini sadece siyah ekran yapıyor ya da anti İsrail bayrakları kullanıyorlar.
Bazı öfkeli kullanıcılar ise tepkilerini Yahudi soykırımında bulunan Nazi lideri Adolf Hitler'in resimlerini ve sözlerini profillerinde paylaşarak gösteriyor.*
:: İsrail'in bu operasyonuna karşı tepkinizi nasıl gösterdiniz mi? Siz profil resminize hangi fotoğrafı koydunuz?
Yazan: Cem Süer
SDN - http://shiftdelete.net

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50
Aramızdaki bazı yahudiler buna karşı çıksada biz her platformda hem Asker Şehitlerimiz için hemde ülke dışında ki şehitlerimize bu desteğimizi her alanda göstermeye devam edeceğiz.

Sanırım avatarım herşeyi açıklıyor.

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Ortamı gerenler ve ahlak bozucu söz edenler banlamış moderatörlerin elleri dert görmesin gönül isterdiki süresiz banlansınlar...
İşte...
adszju.jpg

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
çatışma kelimesini sdn editörüne yakıştıramadım bu kelime ile israil yetkililerin açıklamalarını doğruluyosunuz lütfen bu kelimeyi değiştirin

Biraz hasas davranmak için kelime aramışsınız sanırım. Baştan aşağıya İsrail'i desteklemeyen bir haber. İsrail'in çıkarttığı arbede ve çatışmadan bahsediyor.

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Helal olsun nazilere. Bu yolda ikinci nazi olmak benim için şereftir. Redfoks güzel face foton için + bonus..

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
redfoks, senden kopya çekip kullandım bende aynı fotoyu facebookda ;)

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Bakim avatarım nasıl olmuş :D Bu arada hitlere trance müzik dinletiyorum :D

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
hitleri rahmetle anarak gösterdim ve avatarımdaki fotoyu kullanıyorum
kahrolsun israil ve israil oğulları uşakları

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Beyler biz Ermeni insanlara soykırım yapmışıydık yapmamışmıydık ya ? Tam hatırlayamadım. Aklıma geldi dururp dururken sorayım dedim öyle...

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Saçmalayan insanlar. Arkadaşlar Hitler gibi faşist bir adamı nasıl bu kadar ön plana cıkarıyorsunuz anlamıyorum.

Yazık ya.

Hitler'in o sallamasyon sözünü desteklemek ve buna inanmak bilgisizliktir. Insaniyet namına (!) insan öldürmek ne zaman doğru olmuştur ? Hitler'e göre ırklar sıralamasında Müslümanların yahudilerden hemen önce eşcinsellerden hemen sonra geldiğini yani Hitler'in Müslümanları travestilerden dahi aşağıda gördüğünü bilmek gerekir. Şimdi bunları bilipte Hitler'e hak vermek nedir ? Bu faşistlikten de öte bir şeydir.

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
Beyler biz Ermeni insanlara soykırım yapmışıydık yapmamışmıydık ya ? Tam hatırlayamadım. Aklıma geldi dururp dururken sorayım dedim öyle...
çok biliyosun ya sen söyle cevabınıda
hiteler yahudileri öldürmekte haklı olduğunu gördük

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Saçmalayan insanlar. Arkadaşlar Hitler gibi faşist bir adamı nasıl bu kadar ön plana cıkarıyorsunuz anlamıyorum.

Yazık ya.

Hitler'in o sallamasyon sözünü desteklemek ve buna inanmak bilgisizliktir. Insaniyet namına (!) insan öldürmek ne zaman doğru olmuştur ? Hitler'e göre ırklar sıralamasında Müslümanların yahudilerden hemen önce eşcinsellerden hemen sonra geldiğini yani Hitler'in Müslümanları travestilerden dahi aşağıda gördüğünü bilmek gerekir. Şimdi bunları bilipte Hitler'e hak vermek nedir ? Bu faşistlikten de öte bir şeydir.
Çok haklısın da ben hitleri sadece bu yahudi pislikleri erittiği için onu destekler oldum. Ve ilk kez bugün. Bu kötü haberleri duyunca.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201

Yazık ya.

kimse yanlış anlamasın hitleri çok sevdiğimizden değil yapılan olaylara tepkidir..Biraz düşünsen bunu anlarsın..!!

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Bu tarihsel bir ironidir. Zamanında Hitler 5 yaşındaki çocuğu gaz odasına soktu sabun yaptı.

Şimdi de israil cocukları ailesiyle birlikte yakmakta, öldürmekte. Şimdi sizin israil'den ne farkınız kaldı.

Asıl ben sizin düşünmenizi istiyorum. Tepki gösterecekseniz böyle göstermeyin.

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174

Nickin de "Tuning" yazıyor ama sanırım senin bir Chip-Tuning'e ihtiyacın var,
bazı şeyleri ya anlayamıyorsun ya yanlış anlıyorsun ya da kasten dezenformasyon yapıyorsun.

Ortalığı karıştırmak ve fitne çıkarmak hoş değildir.

Bir "ayarsızlık" var sende, balans'a da bakmak lazım, iyice şüphelenmeye başladım

ve senin için endişe ediyorum artık:thumbdown::bored:

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Bravo gerçekten süpersiniz arkadaşlar. Boşa konuşuyoruz. Bir de göğsünüzü gere gere o bayrağı oraya koyduğunuzu paylaşıyorsunuz. Tepki göstereceksen Ata'n ile anan ile baban ile tepki göster. Çok şükür atamız da anamız da babamız da soyumuz da sopumuz da bellidir.

b-305583-t%C3%BCrk_bayra%C4%9F%C4%B1.jpg

ataturk18mediumoo8.jpg

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42

Unutma bugün o profiline koyduğun sembolü üzerinde taşıyanlar, Almanya'da Türklerin yaşadığı yerleri kundaklıyordu. Sırf Türk olduğu için insanlara saldırıyorlardı.

İsrail'i protesto etmek için yapılacak en aptalca şey heralde Hitler'i ve Nazileri kullanmaktır. Bırakın bu Nazi saçmalığını.

İsrail'in yaptığı bu insafsızlığı, yardım için giden sivil gemiye asker çıkarıp insanları öldürmesinin bir cezası mutlaka olmalı. İsrail'i tüm dünya kamuoyu dışlamalıdır, İsrail ile diplomatik ilişikiler minimuma indirilmelidir. İsrail ile ortak tek bir şey bile yapılmamalıdır. En güzel cevap bu olur. Bunu tüm dünya halkları yapmalı. Hükümetlere kalacak bir iş değil bu, tüm insanlar ortak tepki göstermeli.

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Unutma bugün o profiline koyduğun sembolü üzerinde taşıyanlar, Almanya'da Türklerin yaşadığı yerleri kundaklıyordu. Sırf Türk olduğu için insanlara saldırıyorlardı.

İsrail'i protesto etmek için yapılacak en aptalca şey heralde Hitler'i ve Nazileri kullanmaktır. Bırakın bu Nazi saçmalığını.

İsrail'in yaptığı bu insafsızlığı, yardım için giden sivil gemiye asker çıkarıp insanları öldürmesinin bir cezası mutlaka olmalı. İsrail'i tüm dünya kamuoyu dışlamalıdır, İsrail ile diplomatik ilişikiler minimuma indirilmelidir. İsrail ile ortak tek bir şey bile yapılmamalıdır. En güzel cevap bu olur. Bunu tüm dünya halkları yapmalı. Hükümetlere kalacak bir iş değil bu, tüm insanlar ortak tepki göstermeli.

Duygularına tercüman olmak derler ya bu işte öyle bir şey.

bohongtw

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Helal olsun nazilere. Bu yolda ikinci nazi olmak benim için şereftir. Redfoks güzel face foton için + bonus..

yav abiler insaf yav , niye yahudi dusmaniyiz diye gidip nazilige sariliyoruz da nazileri hakli cikariyoruz ! , yahu nazilik sadece yahudi dusmanligi mi demekti , simdi naziyim diye almanya da avusturya da camii yakanlara daha gecen gun mahkemede misirli bacimizi katledenlere ne diyecez , veya almanya da ki gurbetcilerimize olmadik zulumleri edenlere ?

biz muslumaniz irkcilik yapamayiz bu yuzden butun yahudiler soyle boyle diyemeyiz ,Efendimizin Hendek savasinda fikrine danistigi Selam-el Farisi de Yahudi dininden gelmisti ve o irktandi , efendimizi gorunce bu simada yalan yok diyen Abdullah bin Selam hakeza...
biz nazi falan degiliz ve musluman nazi falan da olamaz bosuna baska sifat aramayin onunuze, sadece musluman olmak yapilan dehset kallesliklere ofke-nefret duymak icin yeter !

sanki dunya da hiiic durust,insafli yahudi yokmus gibi veballer altina girmeyelim hepsine hakaret ederek

bir gemi agzina kadar caniler katiller ile dolu olsa iclerinde sadece bir masum olsa, nasil onca caninin suclarina ragmen bir masumun hakki icin o gemiye dokunamayiz bu da oyledir , iclerinde bir tek duzgun insan kalana kadar "butun yahudiler" diye baslayan hakaretler edemeyiz !

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
şu anda bir yahudiyi en rahatsız edecek hatta tek rahatsız edecek şey hitlerse sonuna kadar kullanırım!
hitlerin canı cehenneme tamam ama resmiyle bari rahatsız etsin birilerini, birşeyler hatırlatsın birilerine!

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar her zamanki gibi düşmanımın düşmanı dostumdur sözünü savunuyorlar.

Bknz: Fener'in şampiyon olamamasına sevinen Galatasaray ve Beşiktaşlılar.
Bknz: Yahudilere kızıp, Nazilerden alıntılar yapan arkadaşlarımız.

bohongtw

Doçent
Reaksiyon puanı
27
şu anda bir yahudiyi en rahatsız edecek hatta tek rahatsız edecek şey hitlerse sonuna kadar kullanırım!
hitlerin canı cehenneme tamam ama resmiyle bari rahatsız etsin birilerini, birşeyler hatırlatsın birilerine!

onlar da bizim peygamberimize rabbimize hakaretler dene resimler duzenleseler vebalinin altindan nasil kalkarsin ?

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23

Teror devleti israil

Filistinde bugüne kadar nasıl bir politika izlediği ortada.
Ama bugün eceli gelen köpekler gibi cami duvarına pislediler.
Köpek adını söyleyerek hayvanlara hakaret etmek istemedim sadece söz gereği.

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
onlar da bizim peygamberimize rabbimize hakaretler dene resimler duzenleseler vebalinin altindan nasil kalkarsin ?

konuyla nasıl bağladın anlamadım,
şuanda fiili olarak zaten islama müslümanlara hertürlü hakareti aşağılamayı yapıyorlar bilmiyorum farkındamısınız??
şöyle ekonomik etkileri olur diye bişeyler yapama, siyasi etkileri olur diye bişeyler yapama, yok sen böyle yapınca ya onlar böyle yaparsa diye bişey yapama; nereye kadar böyle??
bişeyler yapta sonuçları nolursa olsun, şimdikinden kötü olmaz ;)