İsrail Ürünleri - Bunları Satın Almayın ...

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozy33

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İsrail ürünleri.
----

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
İpana ve pınar alıyordum artık onları almayacağım...:)

Core Quart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Coco Cola ve ilpena yı almayacagım

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
bu liste çok daha uzundu diye biliyorum;

AOL internet
Time magazine
Life magazine
Time-Life books, etc.
Lilt
Rad
Sunkist
Delta Galil Industries Ltd
Marks & Spencers
Hema
Auchan
Tchibo
GAP
Banana Republic
Structure
J-Crew
J.C. Penny
Pryca
Lindex
DIM
Donna Karan / DKNY
Ralph Lauren
Playtex
Hugo Boss
Aramis
Clinique
DKNY
Estee Lauder
Prescriptives
Origins Natural Resources
MAC Cosmetics
La Mer
Bobbi Brown Essentials
Jane
Bumble and Bumble
Kate Spade
Baby Products
LEWIS TRUST GROUP LTD
Britannia Pacific Properties
Marks & Spencer
M&S stores
St. Michaels
Fox TV Network
Sky TV Network
Star TV Network
National Geographical
Weekly Standard Newspaper, TV Guide
News of the World (UK)
The Sun (UK)
The Times
Sunday Times, Times Educational
Suppliment (TES), etc
The Telegraph (Australia), Gold Coast Bulletin,
Herald Sun, Independent Newspapers Ltd,
Newsphotos, Sunday Herald,
Sunday Mail ..etc... lots more Australian papers!
The New York Post (US)newspaper
Harper Collins Book Publishers, Ragan Books,
Zondervan
Nursery World, Rawkus, NDS,
Mushroom Records, ChinaByte.com,
Festival Records
Revlon cosmetic products
New World Entertainment
Forbes
Selfridges
Selfridges Stores
Home Depot retails stores
EXPO Design Centers
Villager’s Hardware stores
Apex Supply Company
Georgia Lighting
Maintenance Warehouse
National Blinds and Wallpaper
LEA & PERRINS
LU Biscuits
APAX PARTNERS & CO. LTD
Ariel
Intel
IBM
NOKIA
DANONE
CNN
Phillips Morris
Parlement
Marlbora
Carrefour
Coca-Cola
Dr Pepper
Sprite
Fanta
Schweppes
Fruitopia
Kia Ora
Johnson & Johnson
CNBC
ICQ (internet chat program)
Maggi
Calvin Klein
Danone yogurt
The Limited Inc
SARA LEE
Leggs - Hosiery
Sara Lee Bakery
Kiwi - Shoe care
Nur die - Hosiery
Sanex - Body care
Gossard - Intimate apparel
Kiwi - Shoe care
Nokia electronic products
NESTLE
Nescafé
Perrier
Vittel
Pure Life
Carnation
Libby's
Milkmaid
Nesquik
Buitoni
Crosse & Blackwell
Milkybar, KitKat, Quality Street, Smarties, After Eight, Lion, Aero, Polo
Shreddies cereal
KitKat, Quality Street, Smarties, Baci, After Eight, Baby Ruth, Butterfinger, Lion, Aero, Polo, Frutips
Felix - cat food
L'Oréal (important interest)
L'OREAL
Giorgio Armani Perfumes
Redken 5th Avenue NYC
Lancome Paris
Vichy
Cacharel
La Roche-Posay
Garnier
Biotherm
Helena Rubinstein
Maybelline
Ralph Lauren Perfumes
Carson
KIMBERLY-CLARK
KLEENEX facial tissues
KOTEX products
HUGGIES disposable baby products
ANDREX products
Walt Disney
Disneyland
EuroDisney
Disney Products
Strauss dairy
Jacob biscuits
HP foods
Evian, Volvic
Galbani

mod not: Mesaj içeriğinin tamamı kalın harflerle ve renkli yazılmamalıdır. Kurallara uyalım.

emirolcay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece coca cola ve Starbucks gibi belirli yerlerin yoğun bir şekilde boykot edilmesi lazım bence. Bu firmaların ikisi de siyonistlere hizmet ettiğini açıktan ifade ediyor. Uzun listeler bir zaman sonra unutulup gidiyor. İnsanlar bir süre sonra almaya devam ediyorlar. Sadece coca cola yı almasak ve satan yerlere tepkimizi göstersek o bile yeterli olur diye düşünüyorum.

engin azaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence ordan değil burdan gidin.
ne alıyorsanız bilinçli alın.
hayatınızı kontrol edin.
bu sizin yaptığınız iş devlet işi.
o markaları biliyorsanız kusurlarından bahsedin.makinaya ideoloji yüklemeyin.
devletin yapmadığı işi.alışkanlığı olanları dışlamayın yardımcı olun.

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
şu dirençi 1 sene kadar göstersek dünyada cok sey degisecekte. nedense 1 ay bitmeden unutuyz hemen

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
malesef biz toplum olarak boykot etmeyi bilmiyoruz
hucummmmmm yahudi mallarına sıra bize gelene kadar

sazan06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Katillerin Mallarını Boykota Devam...

engin azaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
0
EMU BALTACI.....Doğru söylüyorsunda böyle toplu yapamazsın.yani başaramazsın
keşke.
yıllardır söylenipte bir etkisi olmuyorsa aynı şekil zorlamanın hiç bir mantığı yok.
başka çare düşüneceksin

quasimodo

Müdavim
Reaksiyon puanı
57
arkadaşlar bu sözler halisane niyetleriniz buda imanınızdan geliyor ama
türkiye devlet olarak israile bağımlı aldıklarımızın çogu israilden geliyor beton katkısı kimyasallar
g.t kadar israilde bunlar ne arar hammallığını yapmıyorlar alıp satıyorlar
askeri anlaşmalaqr fesh edilmelidir
yıllık hacim
2,4 milyar dolar
1,8 askeri ticaret

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Erdoğan askeri ilişkileri bitirecekmiş gibi duydum ama ...

engin azaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eğer biz hükümete destek verirsek zaten bu düşüncede olan işadamlarımız gerekeni yapacaktır.zaten yapıyorlardır.
bazılarının niye bu kadar tantana yaptığına sebep; aracı olmadıkları için değilmi.
BU son yazdıklarım kesinlikle hakaret içermiyor.
bu işi kadınlar istese kesinlikle yapar.
o kadınları siz bilirsiniz.yeterki onları inandırın.

serin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sırf katilerin değil zam gelen şeyler içinde tepkimizi göstermemiz gerekir mesela dogalgaz

demonstradum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aldığımız malın üstünde Türk malı yazmasına dikkat edelim yeterli,neyseki Mcdonald's var Burger King'e karşılık %98 Türk malıydı diye hatırliom ben

sahan2106

Asistan
Reaksiyon puanı
5
4 yıldır evime coca cola, fanta almıyorum. ve aslada almayacağım.

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sadece buna değil Türkiye'de yapılan fahiş zamlara, yolsuzluklara, her türlü kanunsuzluğa da ses çıkaralım. Anlamadığım birşey var bu boykotun hangi tarafı bizi ilgilendiriyor. Biz bunu kimin için yapıyoruz. Aslında kendimiz için yapsak amenna ama bir başka ülke için yapınca benim zoruma gidiyor. Her salataya tuz olmaktan da geri durmuyoruz. O zaman dünyada olan bütün katliamlar için boykot yapmamız gerek. Bunun da sonu yok.

İktidar ile İsrail içli dışlı olunca bu yapılmak istenenler bana mantıklı gelmiyor. Alemi aptal kendini akıllı sananlar bunları unutmasa daha inandırıcı olur. Türkiye'nin önemli olan kendi çıkarlarıdır. Başbakanın gazına gelip bu tür girişimleri yapmak kimseye yarar getirmez. Bunlar diplomasi ile hallonulur. Başbakanın bağırış çağırışları milletin gazını alma ve kendi suçunu örtpas etmek istemesinden başka birşey değildir. Başbakan yahudilerden aldığı madalyayı da geri versin o zaman daha inandırıcı olur.

Ayrıca başbakan İsrail başbakanı Ehud Olmert ile 6 saat ne konuştu bunu da açıklasa daha iyi olur. Kusura bakmayın ama boykot fikrini ortaya atanlara bakınca herşey daha iyi anlaşılıyor.

Kendi açımdan elimden geldiğince Türk ürünleri kullanıyorum. Bunları duygusal tepki vererek değil bilinçli bir şekilde yapıyorum. Sadece Türkiye için yapıyorum.

sucu14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar unilever ,profilo,alarko yahudi şirketleridir,bunların ürünlerini aldıkça israil güçleniyor.uyanalım artık.sana,rama,becel,algida,komili,knorr,calve,lipton,carte dor unileverin.Omo, Rinso, Domestos, Yumoş, Cif, Elidor, Dove, Clear, Rexona, Lux, Axe ve Signal unileverin.
Siyonistlere zarar verilmesini istiyorsak boykot edilecek marka sayısını 1-2 ye indirmemiz gerekiyor.
örneğin Coca-cola , philip morris gibi. Böyle olursa hedef firmalar batar.. Daha sonra seçilen 2 marka daha boykot edilir.Böylece boykot hedefine ulaşır.
Ariel (Sharon'un Kendi firması),amblemi yahudi,coca cola ve philip-morris israile yardım ettiğini beyan etti.

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
arkadaşım öyle bir şey diyorsun ki akıl mantık işi değil
şimdi saydığın markaların türkiye de kaç kişi çalıştırdğını biliyor musun sen
ülke ekonomosine ne kadar katklı yaptığını biliyormusun
bunları kullanma bakalım eve para giriyor mu girmiyor mu
boykot yapta gör yağ sabun kuyrukları nereye kadar gidiyor
illa boykoy yapacaksanız filistine bomba yağdıran pilotların türkiye de eğtilimesini durdurun.israil ile yapılan silah alım ihalelerini durdurun.israil büyükelçisini ülkeden atın.büyükelçimizi geri çağırın.
ne kadar istersek isteyelim biz türkler boykot yapamıyoruz...

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Sırf katilerin değil zam gelen şeyler içinde tepkimizi göstermemiz gerekir mesela dogalgaz

Şöyle hassas bir konuya bari siyaset karıştırıp milleti tahrik etmeye kalkışmanın ne anlamı var anlamıyorum yaa.İnadına mı yapıyorsunuz? İsrail'i boykotla doğalgaz zammına tepki göstermenin ne alakası var.İşiniz gücünüz provokasyon.Filistin'deki insanlar gibi aç ve açıkta kalınca arasan da bulamayacaksın o doğalgazı.O zaman anlarsın böyle konuları provoke etmenin nasıl bir şey olduğunu.Son birkaç gündür böyle konulara cevap yazmayayım diyorum ama insanı çileden çıkarıyorsunuz yaa.

Sadece buna değil Türkiye'de yapılan fahiş zamlara, yolsuzluklara, her türlü kanunsuzluğa da ses çıkaralım. Anlamadığım birşey var bu boykotun hangi tarafı bizi ilgilendiriyor. Biz bunu kimin için yapıyoruz. Aslında kendimiz için yapsak amenna ama bir başka ülke için yapınca benim zoruma gidiyor. Her salataya tuz olmaktan da geri durmuyoruz. O zaman dünyada olan bütün katliamlar için boykot yapmamız gerek. Bunun da sonu yok.

Sözüm özellikle sana kutadgubilig.Beddua etmekten nefret ederim ama inşallah Filistin'deki insanların yaşadığı acıları Allah sana da yaşatır.Gerek zafercem nickinle, gerek forzafener nickinle, şimdi de kutadgubilig ismiyle yazdığın yazılar senin insanlıktan bir gram nasibini almamış, provokatör bir insan (!) olduğunu ortaya koyuyor.Yüzsüzlüğün bu kadarına pes!İki kere ban yedin akıllanmadın.İstenmediğin yerde durman bile hata.Bari kendine çeki düzen ver de işin şeyini çıkarma.
Sen boykot etme İsrail'i, zorlayan da yok.Git cezaevindeki paşalarının elini öp, failimeçhul cinayetlerde onların piyonu ol.Meydanlarda halkı kışkırt, akp'yi indirmeye çalış.Yeter yaa, pisliğini etrafa saçmayı bırak artık.Mide bulandırmaya başladın.Ne Filistin'deki insanların senin duana ihtiyacı var, ne de akp'nin senin desteğine.
Başka ülke için yapılınca zoruma gidiyor demişsin de senin zoruna giden başka ülke için değil müslümanlar için yapılıyor olması.İnsanlığın yüz karasısın!!!!

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şöyle hassas bir konuya bari siyaset karıştırıp milleti tahrik etmeye kalkışmanın ne anlamı var anlamıyorum yaa.İnadına mı yapıyorsunuz? İsrail'i boykotla doğalgaz zammına tepki göstermenin ne alakası var.İşiniz gücünüz provokasyon.Filistin'deki insanlar gibi aç ve açıkta kalınca arasan da bulamayacaksın o doğalgazı.O zaman anlarsın böyle konuları provoke etmenin nasıl bir şey olduğunu.Son birkaç gündür böyle konulara cevap yazmayayım diyorum ama insanı çileden çıkarıyorsunuz yaa.
Arkadaş doğruları söyleyince nasıl da hadiseyi çarpıtıyorsun:D

Biraz dürüst olun ya bu ne şımarıklık. Dünyada doğalgaz fiyatları büyük oranda inerken %80 zammın bana bilimsel bir açıklamasını yap bakalım sayın avukat bey. AKP'ye toz kondurmuyorsun, AKP'nin yaptığı hataları görmemezlikten geliyorsun ama insanlık edebiyatında en önde gitmesini de iyi biliyorsun. Bu nasıl iş;)

Sözüm özellikle sana kutadgubilig.Beddua etmekten nefret ederim ama inşallah Filistin'deki insanların yaşadığı acıları Allah sana da yaşatır.Gerek zafercem nickinle, gerek forzafener nickinle, şimdi de kutadgubilig ismiyle yazdığın yazılar senin insanlıktan bir gram nasibini almamış, provokatör bir insan (!) olduğunu ortaya koyuyor.Yüzsüzlüğün bu kadarına pes!İki kere ban yedin akıllanmadın.İstenmediğin yerde durman bile hata.Bari kendine çeki düzen ver de işin şeyini çıkarma.
Sen boykot etme İsrail'i, zorlayan da yok.Git cezaevindeki paşalarının elini öp, failimeçhul cinayetlerde onların piyonu ol.Meydanlarda halkı kışkırt, akp'yi indirmeye çalış.Yeter yaa, pisliğini etrafa saçmayı bırak artık.Mide bulandırmaya başladın.Ne Filistin'deki insanların senin duana ihtiyacı var, ne de akp'nin senin desteğine.
Başka ülke için yapılınca zoruma gidiyor demişsin de senin zoruna giden başka ülke için değil müslümanlar için yapılıyor olması.İnsanlığın yüz karasısın!!!!
Bana beddua etmen çokta tın. O yazıda başka şeylerden de bahsediyor onları da bir zahmet açıklayıver. Mesela madalya meselesi. İşinize gelmeyince hemen küfür, hakaret et sonra gel bana insanlık edebiyatı yap. Benim yazdıklarımı çürütebiliyorsan çürüt. Hayatta en gıcık olduğum şeylerden biri ikiyüzlülük. Ya insanları aptal yerine koymaktan vazgeçin. Generallerin suçunu sen ispat ette görelim. Bu ne kuyruk acısıymış, asker nefretiniz sizi yiyip bitirecek. Bunların siyasi olduğunu herkes görüyor sen görmek istemesen bile. Bak şunu sakın kafandan çıkarma "rüzgar eken fırtına biçer".

Burada kimin istenip kimin istenmediğine sen karar veremezsin işine gelmiyorsa sen yol al. Meydanı boş bulmuşsunuz sallayıp duruyorsunuz. Cahil cesareti bu olsa gerek. Mantıksız sallamanıza da ibretle bakıyorum. Tam ibretlik vak'a olmuşsun.

Ben sadece Türkiye hayranıyım. Sadece iş Arap olunca sesiniz çıkıyor. Mesela Çin'in zulmündeki Uygur Türkleri'nin hakkını arayın onlar bize daha yakın.

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Arkadaş doğruları söyleyince nasıl da hadiseyi çarpıtıyorsun:D

Biraz dürüst olun ya bu ne şımarıklık. Dünyada doğalgaz fiyatları büyük oranda inerken %80 zammın bana bilimsel bir açıklamasını yap bakalım sayın avukat bey. AKP'ye toz kondurmuyorsun, AKP'nin yaptığı hataları görmemezlikten geliyorsun ama insanlık edebiyatında en önde gitmesini de iyi biliyorsun. Bu nasıl iş;)

Bana beddua etmen çokta tın. O yazıda başka şeylerden de bahsediyor onları da bir zahmet açıklayıver. Mesela madalya meselesi. İşinize gelmeyince hemen küfür, hakaret et sonra gel bana insanlık edebiyatı yap. Benim yazdıklarımı çürütebiliyorsan çürüt. Hayatta en gıcık olduğum şeylerden biri ikiyüzlülük. Ya insanları aptal yerine koymaktan vazgeçin. Generallerin suçunu sen ispat ette görelim. Bu ne kuyruk acısıymış, asker nefretiniz sizi yiyip bitirecek. Bunların siyasi olduğunu herkes görüyor sen görmek istemesen bile. Bak şunu sakın kafandan çıkarma "rüzgar eken fırtına biçer".

Burada kimin istenip kimin istenmediğine sen karar veremezsin işine gelmiyorsa sen yol al. Meydanı boş bulmuşsunuz sallayıp duruyorsunuz. Cahil cesareti bu olsa gerek. Mantıksız sallamanıza da ibretle bakıyorum. Tam ibretlik vak'a olmuşsun.

Ben sadece Türkiye hayranıyım. Sadece iş Arap olunca sesiniz çıkıyor. Mesela Çin'in zulmündeki Uygur Türkleri'nin hakkını arayın onlar bize daha yakın.

Bırak kardeşim, komunist ruslara hayranlık duyan biri kalkıp da bana Türk edebiyatı yapmasın.Komunizmin kölesi, Stalin'in köpeği insanlar kalkmış bana Uygur Türkleri'nden bahsediyor.Ben önce Müslüman sonra Türk'üm arkadaşım.Kimsenin dinini de sorgulamıyorum.Bu başlığın akp ile alakası yok, onun için burada akp hakkında yorum yapamazsın.Forum kurallarına aykırı.On tane ayrı kullanıcı adı alıp onlarla yazmak ve bunu itiraf etmemek nasıl ikiyüzlülük değil de benim yaptığım ikiyüzlülük oluyor onu da bir açıklayıver sana zahmet.
Yazdıklarını çürütmeye ihtiyaç duymuyorum çünkü senin ruhun da beynin de çürümüş.Binlerce insan suçsuz olduğu halde öldürülürken "banane araplardan" diyen bir insanın fikirleri de çürümüş, kokmuştur zaten.Muhatabım değilsin.Rusya'ya git, Nazım amcanın mezarında ağla.Yolun açık olsun...

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bırak kardeşim, komunist ruslara hayranlık duyan biri kalkıp da bana Türk edebiyatı yapmasın.Komunizmin kölesi, Stalin'in köpeği insanlar kalkmış bana Uygur Türkleri'nden bahsediyor.Ben önce Müslüman sonra Türk'üm arkadaşım.Kimsenin dinini de sorgulamıyorum.Bu başlığın akp ile alakası yok, onun için burada akp hakkında yorum yapamazsın.Forum kurallarına aykırı.On tane ayrı kullanıcı adı alıp onlarla yazmak ve bunu itiraf etmemek nasıl ikiyüzlülük değil de benim yaptığım ikiyüzlülük oluyor onu da bir açıklayıver sana zahmet.
Yazdıklarını çürütmeye ihtiyaç duymuyorum çünkü senin ruhun da beynin de çürümüş.Binlerce insan suçsuz olduğu halde öldürülürken "banane araplardan" diyen bir insanın fikirleri de çürümüş, kokmuştur zaten.Muhatabım değilsin.Rusya'ya git, Nazım amcanın mezarında ağla.Yolun açık olsun..
Rus'unda Arap'ında İsrail'inde Çin'inde... gerisini sen getir bana onlara küfür ettirmek mi istiyorsun? Ulan işinize gelmeyen herkes komünist bu nasıl bir gerzekliktir. Filistin zulmüne karşı çıkıyorum ama ilk önce kendimizi düşünelim. Mısır neden Filistin'e sınırını kapattı onu biliyor musun? Bu Araplarda herşey menfaat olmuş. Menfaatleri olmuyunca selam bile vermiyorlar. Ben şimdi bu insanların mı hakkını arayacağım? Adamlar kendi kendine zulmediyor sen kalkmış bana söyleniyorsun. Uyanda balığa çıkalım...

Bu kafayla nasıl insan içine çıkıyorsun. AKP Nazım Hikmet'in vatandaşlığını geri verince kendinizi övüyorsunuz şimdi de git Nazım'ın mezarında ağla diyorsun. İşte ikiyüzlülük bu. Mide bulandırıcı, tiksinti verici bu düşüncen nasıl bir insanlığın ürünü. Ben bu zihniyetle 2 adım bile beraber gitmem.

cakabuba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
forumda aktif değilim, fakat ortam samimi geliyor ve vakit buldukça konuları takip etmeye çalışıyorum. Haliyle kimseyi tanımıyorum. Bazı tartışmaları zevkle okuyor çok eğleniyorum.

winstoncash "..., Gerek zafercem nickinle, gerek forzafener nickinle, şimdi de kutadgubilig ismiyle yazdığın yazılar senin insanlıktan bir gram nasibini almamış, provokatör bir insan (!) olduğunu ortaya koyuyor..." satırlarını okuyunca koptum. : )))))) Harbi lafı koymuşsun. Yazmadan edemedim, walla helal olsun... : ))

ittiatçı, chpli, mhpli, vs. her fırsatta hükümete vurmaya çalışan arkadaşlar...
Medyasından, bilmem nesine kadar azıcık akıllı olsanız ya. Herşeyden aynı mevzuyu çıkarmaya çalışıyorsunuz. Bu tip hareketlerle kendiniz gülünç duruma düşüyorsunuz. israildeki lavuklar üç beş oy için çocukları öldürtebiliyor, hükümetler sırf egemen medyadan çekindikleri için koltuk korkusuyla katilama ses çıkarmıyor. Bu tip hareketlerinizle siz de aynı pozisyona giriyorsunuz. Hükümetin her icraatından ben de hoşlanmıyorum. Ama şu an Ak Parti den daha iyi bir seçenek var mı? (kendiniz de bal gibi biliyorsunuz) YOK!...

Anlamayacağınızı biliyorum ama yinede yazdım işte.

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Tamamen dışına çıkılmış olan konuya dönecek olursak; İsrail mallarını boykot etmenin faydası olacağına inanıyorum ben.Çünkü ismi geçen markaların Türkiye'de tüketimi inanılmaz derecede.Bunun önüne geçebilirsek en büyük gücü para olan İsrail'in ekonomisine bir nebze de olsa darbe vurulabileceğine inananlardan biriyim.Coca Cola içmeyin, ölmezsiniz.Nescafé içmeyin, ölmezsiniz.L'Oreal kullanmayınca cildiniz zarar görmez.Aslında ismi sayılan markaların ürünlerini incelerseniz sağlığa faydalı bir tane bile ürün bulamazsınız.Gelin bu ürünleri kullanmayalım, hem cebimiz hem sağlığımız rahatlasın.Hem de Filistin'e acımasızca atılan misket bombalarının üretiminde katkımız olmasın.Cehenneme odunu kendi elimizle taşımayalım.

engin azaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim evimde değil almak; aksi bir düşünce akla getirilemez.
savaş çıkma sebebidir.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Tamamen dışına çıkılmış olan konuya dönecek olursak; İsrail mallarını boykot etmenin faydası olacağına inanıyorum ben.Çünkü ismi geçen markaların Türkiye'de tüketimi inanılmaz derecede.Bunun önüne geçebilirsek en büyük gücü para olan İsrail'in ekonomisine bir nebze de olsa darbe vurulabileceğine inananlardan biriyim.Coca Cola içmeyin, ölmezsiniz.Nescafé içmeyin, ölmezsiniz.L'Oreal kullanmayınca cildiniz zarar görmez.Aslında ismi sayılan markaların ürünlerini incelerseniz sağlığa faydalı bir tane bile ürün bulamazsınız.Gelin bu ürünleri kullanmayalım, hem cebimiz hem sağlığımız rahatlasın.Hem de Filistin'e acımasızca atılan misket bombalarının üretiminde katkımız olmasın.Cehenneme odunu kendi elimizle taşımayalım.

ağzına sağlık tam da yazacaklarımı yazmışsın fakat bir şekilde bu ürünler ülkemize sokulmasa ki sanmıyorum :angry: çok daha etkili olacağı kanaatindeyim :icon_-1:

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
ağzına sağlık tam da yazacaklarımı yazmışsın fakat bir şekilde bu ürünler ülkemize sokulmasa ki sanmıyorum :angry: çok daha etkili olacağı kanaatindeyim :icon_-1:

Bilinçli olmak lazım, herşeyi devletten beklememek lazım ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar