Bu konuyu okuyanlar

Mr. Gaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.
1.Film Yerdeniz hikayelerinden uyarlama (animasyon olmayan) bir büyücünün okulda yaptığı yanlış büyü sonucunda kötü bir varlık yaratması ile başlayan filmin sonunda varlığın gerçek adını öğrenip onu yenmesini konu alıyordu.
2. film ise bir arkadaş grubu kaza geçiriyorlardı bir eve sığınıyorlardı oradan kurtulmak için şeytan mı melek mi olduğu belli olmayan kızı öldürmeleri gerekiyordu. Film sonunda gerçek hayata dönüş oluyor ve evde şeytana uyanlar araba kazasında ölmüş oluyordu.
Her şeyi hatırlıyorum isimler yok help me pls.

---- Mesajlar birleştirildi ----

K

Arkadaşlar bir film izlemiştim filmde bir tane aile vardı çocuk bir mercek buluyordu bu mercekle görünmeyen varlıklar ve evin etrafında olan bir çember görüyordu bu yaratıklar kısa boyluydu bir cüce gibi şeylerdi filmi bulabilir misiniz?
https://m.imdb.com/title/tt0344854/?ref=m_nv_sr_2

Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
2000'li yıllarda çıkan bir film. Bir grup amerikalı kafadar bir ülkeye buluyorlar kendilerini. Ceplerinde 3-5 dolar gibi çok az para var ne yapacağız edeceğiz derken o ülkenin parası öyle değersiz ki dolar altın değerince çıkıyor ve köşeyi dönüyorlar.

nilkurtulus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uzun süre önce izlediğim filmin adını hatırlayamıyorum. Bir bilimadamı karısının da içinde bulunduğu bir araçla kaza yapıyordu. Ormandan hatırlamayarak çıkıyordu. Güvenlik ekiplerinin dediğine göre adam aslında o kazada ölmüştü ve şu an içinde bomba olan bir teröristti. Adam bütün film boyunca aslı da o kazada ölmediğini kanıtlamaya çalışıyor. Ve yüz tanıma sistemlerinden kaçıyor. Ancak sonunda adamı gerçekten bomba olduğu açığa çıkıyor ve adam patlıyor.
Hiçbir yerde bulamıyorum lütfen bilen yazsın...

alperen0625.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu fi̇lmde çoğumuzun gördüğü yabanci si̇nemalardan ki̇şİler de vardi fi̇lm şu şeki̇lde

-fi̇lm sanirim uzayda geçİyordu bi̇ adam ve kadin var bunlar grup şekli̇nde bi̇ teklonoji̇k bi̇ ev di̇yi̇m orda yaşiyolar ve bunlar bi̇ kadin tarafindan yöneti̇li̇yor bu kadin yanlarinda değİl aslinda uzaydan bunlari yöneti̇yor ve hergün sabah olduğunda bunlara bi̇lgi̇sayar yardimiyla yeni̇ bi̇r gün aranizda sorun varmi di̇ye soru soruyordu İlk başlarda bi̇ sikinti yok daha sonra adam büyük su motorlari felan vardi deni̇zden bi̇ yere susağliyo uzay öeki̇ğİmi̇ne bi̇ni̇yor ve onlari tami̇r edi̇yor bunlari koruyoan bi̇de robotlar var sürekli̇ dişarida düşman di̇ye adlandirdiklari İnsanlar İlk başta robota benzi̇yoalr fakat maskeleri̇ var bu maskeli̇ adamlardan bi̇ri̇ni̇ taniyorum yabanci tanidik bi̇ oyuncu ama İsmi̇ni̇ çikartamiyorum zenci̇ydi̇ bunlarin geçemeyeckeelri̇ bi̇ yasak olan bi̇ yer var burda o bi̇lgi̇sayardan konuşan kadin radyasyon var o tarafa geçemezsi̇ni̇z di̇yo bunlarda geçmi̇yo tabi̇ki̇ ama o düşman sanilan adam geli̇p bunlarin kafasini açiyo o tarafta radyasyon yok si̇zi̇ kandiriyo bu kadin di̇yo daha sonra adam o radyasyonlu tarafa geçİnce kendi̇si̇nden ve yanindaki̇ kadinin İki̇zi̇ olduğunu görüyor ve bunlar aralarinda savaşiyo daha sonra bu zenci̇ adamla bi̇r olup uzaya o bi̇lgi̇sayardan konuşan kadinin yanina uzay meki̇ğİyle gi̇di̇yi̇olar fakat İçİnde bomba vardi sanirim orayi patlatiyolar ve fi̇lm bi̇ti̇oyrdu bu arada bu adamin yanindaki̇ kadin bi̇ sabah yolunda gi̇tmeyen şeyler var dedi̇ğİ zaman o bi̇lgi̇sayardan konuşan kadin buna bi̇ robot gönderi̇yo ve o robot bu kadini öldüroyr yeri̇ne yeni̇ bi̇ kadin geli̇yor erkeğİn yanina kadinlarin 2 si̇de sarişindi heralde :) dönüş yaparsaniz sevi̇ni̇ri̇m si̇teni̇zden daha öncede bi̇ fi̇lm hakkinda bi̇lgi̇ almiştim ve çok İşİme yaramişti

Son düzenleyen moderatör:

Mr. Gaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uzun süre önce izlediğim filmin adını hatırlayamıyorum. Bir bilimadamı karısının da içinde bulunduğu bir araçla kaza yapıyordu. Ormandan hatırlamayarak çıkıyordu. Güvenlik ekiplerinin dediğine göre adam aslında o kazada ölmüştü ve şu an içinde bomba olan bir teröristti. Adam bütün film boyunca aslı da o kazada ölmediğini kanıtlamaya çalışıyor. Ve yüz tanıma sistemlerinden kaçıyor. Ancak sonunda adamı gerçekten bomba olduğu açığa çıkıyor ve adam patlıyor.
Hiçbir yerde bulamıyorum lütfen bilen yazsın...
Yaşam Şifresi olabilir mi konusu benzer geldi ama anlattığın filmle aynı değil.

tayfun2746

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar merhaba benim unuttuğum filim
filimn başında askerler birini sorguya alıyor ve sorgudaki sahış el bombasını patlatacagı sırada asker arkadaslarını kurtarmak için rehinenin üzerine atlıyor ve ölüyor ölen bu askerin oğluna bir şeref madalyası veriliyor küççükken ....büyüdüğünde babasının asker arkadaşı baban beni zamanında kurtardı bir minnet borçluyum diyor vr bu çocugu istihbarata aldırıyor bir eğitim görüyor vr filim devam ediyor adını unuttum....+90 532 337 0684 WHATSAPP tan yazarsanız sevinirim yurtdışında olduğum için bu siteye her zaman giremiyorum yardım ederseniz sevinirim saygılar

sinan_sinan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
filmde katil önce kızlara tecavüz ediyor sonra öldürüyor gerçek bir hikayeden alınma olabilir bir sahnede öğrenci yurdu gibi 3-4 kızın beraber yaşadığı yere giriyor kızın birini tuvalete götürüp tecavüz ediyor sonunda adamı yakalayıp hapise attıklarında piskopat adam kadın gibi davranıyordu hapse girinceki görüntüleri senaryolaştırmamışlardı sanki o kısımları resim olarak filmin sonunda vermişlerdi

gidero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Ben forumda yeniyim. Herkese merhaba. Bir sorunum var. Takıntı yaptım.
Bi film vardı. Amerikanın eski zamanlarında geçiyordu. Bi adamla bi kadın sevgili. Adam kızı bırakıp askere veya öyle bir yere gidiyor. Sonra tekrar dönüyor. Arazilerde PETROL aramaya başlıyor. İlk zamanlar ne kadar uğraşsa da bulamıyor. Sonra bir yerden bir mühendis buluyor işe alıyor. Mühendisin yardımıyla en sonunda petrol buluyor ve gittikçe zenginleşiyor. Başroldeki adam sürekli kovboy şapkası takıyor. Beraber çalıştığı siyahi bi adam var. Bir zaman sonra bu siyahi adam yaralanıp hastanede yatıyor. Böyle bir filmdi. Ne kadar aradıysam da bulamadım. There will be blood veya deepwater horizon gibi filmler değil. Hiç bir yerde bulamadım. Eskiden tv de izlemiştim. Yardım edin. Kafayı yiycem.

Asdzx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Filmi bulamıyorum konusu bir grup genç yarasa gibi yaratıkla mücadele ediyor.Hatirladigim sahne sarı otobüsde gençler hava karanlik zıpkın saplanmış yaratik vuruluyor ama hala yasiyor...

sinan_sinan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Filmi bulamıyorum konusu bir grup genç yarasa gibi yaratıkla mücadele ediyor.Hatirladigim sahne sarı otobüsde gençler hava karanlik zıpkın saplanmış yaratik vuruluyor ama hala yasiyor...
kabus gecesi aradığın film

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
2000'li yıllarda çıkan bir film. Bir grup amerikalı kafadar bir ülkeye buluyorlar kendilerini. Ceplerinde 3-5 dolar gibi çok az para var ne yapacağız edeceğiz derken o ülkenin parası öyle değersiz ki dolar altın değerince çıkıyor ve köşeyi dönüyorlar.
Kendim ettim, kendim buldum. Eurotrip miş aradığım film.

Sbyr123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba uzun zamandır araştırıp bulamadığım bir sahne var iki adam dertleşiyor -sevdamızdan başka hiç bişeyimiz yoktu. Van’a tayinim çıktı. (Sanırım sonrasında sevdiği kızbir başkasıyla nikahlanacak hatta şey diyor adam işte o nikaha bir dakika bile kalsa yetişmem lazım falan.) diğer adamında sevdiği ya da eşi ölmüş o da diyor ki en azından yaşadığını nefes aldığını biliyorsun başkasıyla mutlu olmasıyla bile mutlu olabilirsin gibi gibi gibi arkada bir müzik var meyhane müziği gibi sanırım olay da meyhanede geçiyor bilen var mı bu sahne hangi dizi/filme’e ait.

Sbyr123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba uzun zamandır araştırıp bulamadığım bir sahne var iki adam dertleşiyor -sevdamızdan başka hiç bişeyimiz yoktu. Van’a tayinim çıktı. (Sanırım sonrasında sevdiği kızbir başkasıyla nikahlanacak hatta şey diyor adam işte o nikaha bir dakika bile kalsa yetişmem lazım falan.) diğer adamında sevdiği ya da eşi ölmüş o da diyor ki en azından yaşadığını nefes aldığını biliyorsun başkasıyla mutlu olmasıyla bile mutlu olabilirsin gibi gibi gibi arkada bir müzik var meyhane müziği gibi sanırım olay da meyhanede geçiyor bilen var mı bu sahne hangi dizi/filme’e ait.

ayyldz23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir film izlemiştim ama ne film ne de oyuncuların ismi aklımda.. film şöyle,
Kız ve erkek iki arkadaş var bunlar çok küçük yaşta tanışıyor. Bir zaman sonra erkek çocuğun annesi vefat ediyor çocuğa annesinden kalan bir kutu var kızla sürekli bir konuda iddiaya giriyorlar ve kutu iddiayı ortaya atan kimse ondan kalıyor her iki tarafın çevresi de birbiriyle görüşmesini istemiyor ikiside birbirine aşık ama hep bir inatlaşma geçiyor aralarında. Yıllar sonra tekrar karşılaşıyorlar ikisi de başkasıyla evli adam ilk kızla buluştuğunda yine bir oyunun içinde buluyor kendini ve o eski hayatını ne kadar özlediğini hatırlıyor.. böyle bir filmdi arkadaşlar sonunu bile tam hatırlamıyorum şuan ismini bilen varsa yazabilir mi ?

Asdzx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Filmin konusu onemli bilimsel arastirma yapilirken birileri engellemek için bilim adamının kimliğini siliyor kendi kimliğini kanıtlamaya çalışıyor. Birden fazla film var mümkünse hepsini hatırlayan varmı.

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Bir film izlemiştim ama ne film ne de oyuncuların ismi aklımda.. film şöyle,
Kız ve erkek iki arkadaş var bunlar çok küçük yaşta tanışıyor. Bir zaman sonra erkek çocuğun annesi vefat ediyor çocuğa annesinden kalan bir kutu var kızla sürekli bir konuda iddiaya giriyorlar ve kutu iddiayı ortaya atan kimse ondan kalıyor her iki tarafın çevresi de birbiriyle görüşmesini istemiyor ikiside birbirine aşık ama hep bir inatlaşma geçiyor aralarında. Yıllar sonra tekrar karşılaşıyorlar ikisi de başkasıyla evli adam ilk kızla buluştuğunda yine bir oyunun içinde buluyor kendini ve o eski hayatını ne kadar özlediğini hatırlıyor.. böyle bir filmdi arkadaşlar sonunu bile tam hatırlamıyorum şuan ismini bilen varsa yazabilir mi ?
Jeux d'enfants (2003) - IMDb

Bu fi̇lmde çoğumuzun gördüğü yabanci si̇nemalardan ki̇şİler de vardi fi̇lm şu şeki̇lde

-fi̇lm sanirim uzayda geçİyordu bi̇ adam ve kadin var bunlar grup şekli̇nde bi̇ teklonoji̇k bi̇ ev di̇yi̇m orda yaşiyolar ve bunlar bi̇ kadin tarafindan yöneti̇li̇yor bu kadin yanlarinda değİl aslinda uzaydan bunlari yöneti̇yor ve hergün sabah olduğunda bunlara bi̇lgi̇sayar yardimiyla yeni̇ bi̇r gün aranizda sorun varmi di̇ye soru soruyordu İlk başlarda bi̇ sikinti yok daha sonra adam büyük su motorlari felan vardi deni̇zden bi̇ yere susağliyo uzay öeki̇ğİmi̇ne bi̇ni̇yor ve onlari tami̇r edi̇yor bunlari koruyoan bi̇de robotlar var sürekli̇ dişarida düşman di̇ye adlandirdiklari İnsanlar İlk başta robota benzi̇yoalr fakat maskeleri̇ var bu maskeli̇ adamlardan bi̇ri̇ni̇ taniyorum yabanci tanidik bi̇ oyuncu ama İsmi̇ni̇ çikartamiyorum zenci̇ydi̇ bunlarin geçemeyeckeelri̇ bi̇ yasak olan bi̇ yer var burda o bi̇lgi̇sayardan konuşan kadin radyasyon var o tarafa geçemezsi̇ni̇z di̇yo bunlarda geçmi̇yo tabi̇ki̇ ama o düşman sanilan adam geli̇p bunlarin kafasini açiyo o tarafta radyasyon yok si̇zi̇ kandiriyo bu kadin di̇yo daha sonra adam o radyasyonlu tarafa geçİnce kendi̇si̇nden ve yanindaki̇ kadinin İki̇zi̇ olduğunu görüyor ve bunlar aralarinda savaşiyo daha sonra bu zenci̇ adamla bi̇r olup uzaya o bi̇lgi̇sayardan konuşan kadinin yanina uzay meki̇ğİyle gi̇di̇yi̇olar fakat İçİnde bomba vardi sanirim orayi patlatiyolar ve fi̇lm bi̇ti̇oyrdu bu arada bu adamin yanindaki̇ kadin bi̇ sabah yolunda gi̇tmeyen şeyler var dedi̇ğİ zaman o bi̇lgi̇sayardan konuşan kadin buna bi̇ robot gönderi̇yo ve o robot bu kadini öldüroyr yeri̇ne yeni̇ bi̇ kadin geli̇yor erkeğİn yanina kadinlarin 2 si̇de sarişindi heralde :) dönüş yaparsaniz sevi̇ni̇ri̇m si̇teni̇zden daha öncede bi̇ fi̇lm hakkinda bi̇lgi̇ almiştim ve çok İşİme yaramişti
Oblivion (2013) - IMDb

Son düzenleme:

zfrdgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamün aleyküm arkdaşlar bir film arıyorum, internette bulamadım filmin konusuna geçim bide ben bu filmi televizyonda izlemiştim yaklaşık 10 sene önce falan ama hala unutamadım tekrarıda çıkmadı hangi kanaldı hatırlamıyorum.filmin konusu şöyle bi gurup jeolog veya tarih araştırmacısı bi mağara keşfederler mağarada uzaylılarla iletişime geçtiklerine dair resimler bulurlar daha sonra mağara yakınlarında kazı yapan ekip devasa büyüklükte dinazor iskeleti bulurlar.Bu iskelet gece vakti birden gökyüzünden gelen bi ışınla canlanmaya başlar daha sonra şehir merkezine doğru ilerler orada insanlarla savaşmaya başlar fakat uzaylılar tarafından kontrol edilmektedir dinazor bir anda kaybolup başka bi yerde tekrar ortaya çıkmaktadır.dinazorun kafasıda onu kantrol etmeyi sağlayan alet vardı,fakat dinazor insanlarla savaşmak istememektedir.Bunu anlayan askerler dinazorun kafasındaki aleti parçalarlar,bunu anlayan uzaylılar başka bi dinazoru yeraltından çıkartarak bununla şavaştırırlar savaşın sonunda insancıl dinazor kazanır..devamı aklıma gelmiyo sanırım bu kadar yeterli olacaktır. Şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar ...

sailorerkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ismini hatirlamadim film. Isminiz biliyorsaniz cok sevinirim. Konusi bir adam karisi oldugu icin kiziyla evlenmek istiyor. Fakat kiz istemiyor ve iki genc erkek arkadasi ile iliskiye giriyor. Olen bir gencin hayatini anlatiyor. Karisik bir aile hayati var bir cocuk var kizin biriyle sevgili fakat kizin annesiyle de iliski yasiyor baba ilginiz boyle genclerin hayatini anlatan film tesekkurler. Adini bilen biri yazarsa sevinirim.

Azraguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bir film arıyorum ama bulamadım. Film liseli bir kızın arkadaşları tarafından sosyal medyada facbookta rezil edilmesiydi

BİLGE_5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkdadaşlar selam. ben bu filmi şehirler arası yolculuk yaparken izlemiştim ama yarısında yolculuk bittiği için bitirmedim. Sonra da ismini unuttum. Kafayı yicem, ne oyuncuların adını hatırlıyorum-ki öyle çok bilindik isimler değildi- ne de ismini. Ama film bilim kurgu filmi ve aslında isminden bahsedilen bir film olduğunu da hatırlıyorum. Filmde karı koca bilim insanı iki doktor var, insanların ölmesinin ruhla mı yoksa nöronlardan sinir iletiminin aktarımının sonlandırması ile mi ilişkili olduğu üzerine bir araştırmaya giriyorlar. Hatta erkek olan doktrou bir konferasn sonrasında terörist kılıklı manyağın biri vuruyor. Allah'tan adam ölmüyor ama sonrasında adam hastalanıyor ve hastalığına çare bulamıyorlar. Sonrasında anlşılıyor ki adamın yediği kurşunda radyoaktif bir bulaş var ve bundan kurtulması mümkün değil. Bu iki doktorun kurduğu bilinçli bir bilgisayar sistemi var, hani şu herşeyi bilen, cevap veren cinsinden. adam ölüme her geçen gün yaklaşırken kadın olan doktor admın bilincini bilgisyara aktarmaya çalışıyor. Adam en sonunda ölüyor ve kadın sürekli bilgisayra konuşarak, yazarak kocasının bilinç düzeyine sesleniyor, tam herşeyden vazgeçip bilgisayarı da yok etmeye karar verdikleri anda adam karısınla bilgisayarın ekranından yazı ile iletişime geçiyor. Tam bu esnada benim de yolculuğum bitiyor:( offff bulamıyorum filmi yardım edin noluuuuur

JOHNNY DEPP FİLMİ FİLMİN ADI EVRİM

JOHNNY DEPP FİLMİ FİLMİN ADI EVRİM

GENC
Bir film vardı. Bir çift ve dedektif. Kadım zengin bir ilaç firması sahibi. Koca, kadını öldürmüş zannediyoruz. Sürekli kadın ipuçları bırakıyor. Adam o ipuçlarını bakıyor. Dedektif, adamın peşinde. Kadını, kocasının zehirleyerek öldürüldüğünü düşünüyor. Adam bunu kabul etmiyor. Filmin sonunda herşeyin arkasında dedektirf çıkıyor. Tüm tuzakları o hazırlıyormuş. Dedektiifin kızını veya oğlunu yıllar önce (hatırlayamıyorum) bu çift trafik kazası öldürüyor. Yıllar sonra çiftten intikamını bu şekilde alıyor. Filmin isimini bit türlü bulamıyum ?
İSPANYOL YAPIMI FİLMİN ADI CESET

Son düzenleme:

sekoooo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eski bir film olması lazım 2 yada 3 tane erkek oyuncu vardı bir tanesi siyahı filmın konusu erkek neslinin tükendigi ve kadınların hayatta kalan erkkeler için birbiriyle savaştıgı bir dünya
hatırladıgım bir sahnesi söyle: kalabalık bir kadın grubu ile karsılasan bu adamlar yanlarındaki nehire çicek atıyorlar ve kadınlardan yuzurek ilk yakayan ile birlikte olucaklardı yada sevgili hatırlamıyorum bilen varsa lütfen deliricem geceleri dusunmekten yatamıyorum :D :D

goldenpars8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler Bi Film vardı 2 ordu savaşıyordu 1 tane dombili ve 1 tane zayıf adam vardı Birtanede yaşlı adamdan iksir alıp böyle klonlanıyorlardı Komiklik İçeriyordu Kuleler filan vardı filmde birsürü ordu vs onların ordusu kapışıyordu adını bulabilen varsa ve yazarsa çok teşekkür ederim.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Beyler Bi Film vardı 2 ordu savaşıyordu 1 tane dombili ve 1 tane zayıf adam vardı Birtanede yaşlı adamdan iksir alıp böyle klonlanıyorlardı Komiklik İçeriyordu Kuleler filan vardı filmde birsürü ordu vs onların ordusu kapışıyordu adını bulabilen varsa ve yazarsa çok teşekkür ederim.

'Asterisk ve Oburisk Sezara Karşı.'

samu2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir kız kaza yapıyo bi adam onu buluyo çifline götürüyo dışarda kimyasal şavaş var diye kandırıyo en son kız adamı asitle yakıyo ismini hatırlamadım yardımcı olurmusunuz

bir kız kaza yapıyo bi adam onu buluyo çifline götürüyo dışarda kimyasal şavaş var diye kandırıyo en son kız adamı asitle yakıyo ismini hatırlamadım yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:

BİLGE_5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belki bi 7-8 yıl vardır soguk bi ülkede geciyordu film.Çocuklar buz tutmus gölün üzerinde oyun oynuyordu topları kacıyordu ezik bi cocugu topu alması için buz gölünün ortasına gönderiyorlardı buz kırılıp cocuk ölüyodu.Yıllar sonra cocuklar büyüyünce o diğer cocuklar teker teker ölüyodu meger o ölen cocugun annesi intikam alıyorumus.Ama ismini hatrlayamıyorum :((

Serso2555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 1 filmi ikinci defa izlemem çok ender bir olaydır ama bu filmi epeydir bulamadım hatırladığım kadarıyla film cinsel komedi ama erotizim % 10 komedi % 90 yaklaşık 4 yada 5 evli çift var her bir ciftin ayrı ayrı fantazileri var kimi tecevüz edilmek kimi uykudayken kimi çiftse ağlayan eşiyle sevişme gibi dürtülere sahip olay bu ama bi türlü bulamıyorum en fazla 10 yıllık bir film lütfen yardım edin

the little death filmi nihayet buldum ama hala türkçe dublaj yok

Son düzenleme:

LyfeX

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Bir film vardı. Bir çift adaya gidiyor başkalarına katil süsü veriyorlar fakat asıl katil kendileriydi.Filmin sonunda anlayabiliyorduk onların katil olduğu filmin adı neydi ya?