Bu konuyu okuyanlar

SamsungGalaxyS3

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
kardeşim sen nerde izledin bu filmi tek başına mı izledin ..
nerenin filmiydi oyuncuları felan bi beyin fırtınası yap yav :)

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İnan bir şey hatırlamıyorum. Televizyondaydı. Çok uzun zaman oldu. 2, 3 belki de 4 yıl. Abim baktırmıştı. Abime soracağım ama eminim o da hatırlamayacak. Hatırladığım tek sahne sandalye sahnesi. Bir de çöl sahnesi. Adam koskoca çölde batak olan yerde duruyor ve batıyor düşünün yani :)

okiva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla bende acayip merakta kaldım şuan bulunmalı :D

shadow2

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
kumarhanelerle alakası var mıydı? sonradan bi kadına aşık oluyor ve şansı düzeliyor

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler arkadaşım doğru film :) Bu kadar eski olduğunu bilmiyordum :)

Filmin konusu
1991 tarihli komedi filmi. yönetmen nadia tass, başrolde martin short ve danny glover. ziyadesiyle zengin bir işadamının sınırsız şansızlıkta kızı kaybolur, o da kızını bulmak için en az onun kadar şanssız bir adam yollar. izlenebilitesi olan, komik film.​

Ayrıca Türkçe Dublaj bulamıyorum. Ben TVde Türkçe izlemiştim.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
movie_search.png

Bu başlık altından ismini hatırlamadığınız, unuttuğunuz, bilmediğiniz filmleri, film hakkında bilgi vererek bulmaya çalışabilirsiniz.​

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
aynen çok film var ismi aklıma gelmeyen :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
böyle zenci adam cam bi kafeste kalıyo 2metrekare falan
alttan lazer geçiyo ustunden atlıyo
üstten lezer geçiyo altınadan geçiyo
ortadan lazer geliyo adam geri çekiliyo lazer ondan sonra tel örgü gibi çapraz oluyo adamı baklava dilim kesiyo
HANGİ FİLİMDİR BU ?

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
ortadan lazer geliyo adam geri çekiliyo lazer ondan sonra tel örgü gibi çapraz oluyo adamı baklava dilim kesiyo
HANGİ FİLİMDİR BU ?

Resident evil'in ilk filmi olması gerek.

bLueStorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bir film vardı adamın teki kumarda hayatını koyuyodu sanırım yada bi iddiada sonra bunu kazanıyodu. çok para alıyodu. yardımcı olabilirmisiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iki küçük çocuk biri erkek biri kız çok yakın arkadaşlar okula birlikte gidip geliyorlar felan ormanda zaman geçiriorlar hatta kendi hayal dünyalarındaki canavarlardan kaçıyorlar sonra kız çocuk ormanda tek başına halatla suyun öbür tarafına geçmek istiyor ve halat kopmuş oluyor kız ölüyor diğer çocuk çok üzülüyor felan bu filmin ismi neydi?. şimdiden teşekkürler

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
resident evil
HANGİ FİLİMDİR BU ?

CuMaAli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
iki küçük çocuk biri erkek biri kız çok yakın arkadaşlar okula birlikte gidip geliyorlar felan ormanda zaman geçiriorlar hatta kendi hayal dünyalarındaki canavarlardan kaçıyorlar sonra kız çocuk ormanda tek başına halatla suyun öbür tarafına geçmek istiyor ve halat kopmuş oluyor kız ölüyor diğer çocuk çok üzülüyor felan bu filmin ismi neydi?. şimdiden teşekkürler

Terabithia Köprüsü olabilir yalnız ben fragmanında kızın düştüğünü görmedim.
http://www.sinemalar.com/film/89184/terabithia-koprusu-i

[video=youtube;3SvqEIKP4t8]http://www.youtube.com/watch?v=3SvqEIKP4t8[/video]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zenci bir adam hapse düşüyo hapiste yanındaki adam büyük bir soygun yapmış paranın yerini bu zenciye söylüyo polis ve soygunu yapan adamın ortağı bu zencinin peşine düşüyo hatta polis zencinin haberi olmadan ameliyat bahanesiyle çenesine dinleyici yerleştiriyo. hem komedi hem polisiye tarzı bi filmdi. hatta filmin sonunda para yankee stadyumunda çıkıyodu