İsmail YK - Metropol - 2012 - Yeni Albüm

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
97428697464381961.jpg

Albüm ile ilgili bilgiler

Daha önce yaptığı iddialı şarkılarla olay yaratan İsmail YK, 'Metropol' adını verdiği yeni albüm çalışması ile yine müzik camiasında ses getirmeye hazırlanıyor.

Albümün içerisinde geniş müzik kitlelerine hitaben farklı tarzlarda hazırlanmış 14 yeni parça bulunmakta. Pop, House, Rock, Arabesk, Fantezi, R&B motiflerini içeren şarkıların tüm söz ve besteleri İsmail YK'nın kendisine ait.

Sanatçı, her albümünde olduğu gibi bu yeni çalışmasında da bestelerin aranjörlüğünü de büyük ölçüde kendisi üstlendi.

Aralık ayının ilk günlerinde piyasada satışa sunulan 'Metropol' müzik çevrelerince şimdiden ilgi ile takip edilmekte.

Albümde 6 slow 8 hareketli parça bulunmakta…

Albümdeki Eserler

1. Ben Senin Ananın
  2. İdam
  3. Ruhun Canımda
  4. Şeytanın Birisin
  5. Sakın
  6. Gelene Vay Vay
  7. Ya Senin Olurum
  8. Saçmalama
  9. Sensiz Yaşamak
  10. Ateşli Geceler
  11. Ağlıyorsam Kime Ne
  12. O Dudaklar Benim Olmalı
  13. Aramanı Bekledim
  14. Radikal Feminist
  15. Albüm Özeti

EsenShop

magazincity.com787.jpg

İsmail YK’dan Yeni Albüm, Yeni İmaj

Daha önce yaptığı iddialı şarkılarla olay yaratan İsmail YK, yeni albümü ‘Metropol’ün çalışmalarına hız verdi. 2 yıl aradan sonra yine çok konuşulacak bir iş ile gündeme gelmeye aday bir albüm hazırlayan YK, Aralık ayının ilk haftasında ‘Metropol’ü piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

İlklere İmza Attı

Albümüne ‘Metropol’ adını veren YK ” Bir çok kültüre ait müzik tarzını bu albümde birleştirdim. Sevenlerime Metropol yaşamının zengin müzik anlayışıyla harmanladığım 14 yeni şarkı hazırladım.” dedi.

Pop, house, rock,,Arabesk,Fantezi, R&B motiflerini albümde, ahenk ile bir araya getiren İsmail Yk, ayrıca Tüm Söz, Besteler ve aranjeler ile Canlı enstrümanların tamamına yakın kısmının kendisi tarafından hazırlanması ile de bir ilke imza atmış oldu.

Yeni İmajı Beğeni Topluyor

Daha önce giyim tarzı ile Türkiye’de çok ilgi çeken İsmail Yk, bu albümde farklı bir imaj ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Sosyal medyada fotografları hayranları tarafından çok beğenilen sempatik Sanatçının albümü büyük sürprizler içeriyor.

magazincity.com768488.jpg

magazincity.com6754787.jpg

magazincity

[video=youtube;cKk3_DIf2Ms]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cKk3_DIf2Ms[/video]

[video=youtube;gT6-IPIZfWk]http://www.youtube.com/watch?v=gT6-IPIZfWk&feature=share[/video]

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Albümün çıkış parçasının adı "Ben Senin Ananın" imiş. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abim ya valla nezaman böle bi ayrılık olsa geliosun acılarımı alıp götürüosun......

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bu adamın şarkıları hiç eskimiyor ismail yk uzun bi süre yoktu ortalıklarda albüm hazırlığında olduğunu mutlak biliyorduk yine geldi ortalığı kasıp kavurcak ben senin ananın mükemmel olmuş baba büyüksün