İşletim sisteminiz en uzun süre ne kadar dayandı

beatkey

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben değilde bi arkadasım 3yıl format atmadı vede kasasının içine bakmadı.Acayip bi tip anlayacagınız üzere :D

U

uye741984

SDN Okuru
Her gün format atıyorum:surprised:
.
.
.
.
tabii işyerindeki başka bilgisayarlara:whistling:

muratfortune

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1,5 2 ay taş çatlasın ha bir de ben ne bulursam yüklüyorum

saadet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla benim casper bilgisayarım var ve bi ara haftada bi kez format atardım; taaki hdd im bozulasaya kadar:whistling:
işte bilgisayarın içindeki parçalar değişince 1 aydır filan format atmıorum umarım bu dahada çok sürer:sweatdrop:

RooOOoonİn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6-7 ayda 1, oda sistem çökmesinden değil hardiskde yer açılsın die ben çok fazla şey yüklerim de:)

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
bilgisayarim hergun acik saatlerce hemde. bilgisayarimda XP kurulu.orjinal aldigim gibi hic format atmadim. 4 sene oldu. antivirus bile yok uzerinde. *diger bilgisayarda vista var oda orjinal bir digerinde macos var oda orjinal.

Core Quart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
walla ıster vısta olsun ıster xp en fazla 4 hafta

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
10 ay Vista ile. Folder Lock isimli program bozana kadar.

Serkannd

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
10
format atmanın sabitdiskin ömrünü azalttığından haberin vardır herhalde

biliyorum ama sabit disk sorunum yok yani yiyeceği 10 formatta 1 gb olsa ben önlemimi almışım harici hdd, 1 ton dvd-cd :)

ortalık veri saklamak için çok müsat :D

KOLORTA_RANGER

Asistan
Reaksiyon puanı
1
format attıktan sonra 2 ayı geçerse 5 aya kadar dayanıyo 2 ay olmadan atarsam öyle devam eder sürekli her ay format atarım ama bu aralar sınavlar faln derken üşendim formatlamaya bakalım bu gidiş ne kadar sürecek ..

suleyman242

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Deep freeze kullanıyordum 6 yıl format atmadım en sonunda deep freeze kafayı yedi bende format atmak zorunda kaldım:D
Merak ettim doğrusu bu 6 yıl içerisinde tahminimce xp kullandın ve xp sp1 sp2 sp3 çıktı
daha sonra vista hatta vista sp1 (deepfreze kullandığına göre linux veya turevlerini kullandığını düşünmüyorum) bu güncellemelri kurmadanmı kullandın yoksa üst üste kurup makinanın ne kadar şişmesinimi bekledin tabi bunlar işletim sistemi için gecerli
bunun haricinde kullandığın diğer programların ofice photoshop vs vs bunların yeni sürümlerini kurmadınızmı yada hiçmi merak etmediniz yeni versiyonları merak ya işte sordum bende :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Windows Vista: 4 ay
Windows 7: 3 ay
Windows XP: 2.5 ay
Linux: 1 ay (Ay başı dağıtım değiştirmekten)

hpdesktop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xp de sıkıldıkça format atardım.windows 7 e geçtim yılda birkez atıyorum.ama bakımlarını hep yapıyorum bilgisayarın.

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
14 ‎Temmuz ‎2009 ‎Salı, ‏‎06:20:08'den beri format atmadım windows 7'ye kurduğum günden beri yani en uzun bu 8 çıkana kadar'da devam edecek bir aksilik çıkmazsa :)

harunciftci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 buçuk yil oldu . şu ana kadar ama format atmayi düşünüyorum artik...