İşler Güçler ara verdi!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Star TV'nin özellikle genç izleyiciler arasında oldukça sevilen dizisi İşler Güçler, dün akşam yayınlanan bölümünün ardından tatile çıktı.

84201-isler-gucler-ara-verdi-190-130.jpg

İşler Güçler, dün akşam yayınlanan 25'inci bölümünün ardından birkaç hafta ara verdi.

Dizinin yaratıcısı Selçuk Aydemir, haberi Twitter adresinden "Kendi kalesine gol atmaktan tarifsiz bir zevk alan dizi "İşler Güçler" bir kaç hafta tatilde. Dinleniyoruz. Ocak ortası devam edeceğiz" sözleriyle duyurdu.

İşler Güçler'in dün yayınlanan bölümünde başrol oyuncularından Murat Cemcir'in yer almaması söylentilere neden olmuştu.

© MEDYATAVA

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hiç sevmem annem izliyor ben odaya kaçıyorum :D

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Yoruldular, dinlensinler biraz :)

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
diziyi severek izliyordum fakat dizinin saati geç bir zamana alındığı için artık eskisi gibi takip edemiyorum

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ovvvv ne büyük bir kayıp :D hemde ünlem işaretini sonuna kadar hakedercesine :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
murat cemcir gelmeyecekse çekmesinler tatilde kalsın gitsin.başroldeki oyuncuların hepsi için geçerli hatta bumcu onur bile gitmemeli severek izliyorum :)
büşra derhal gitsin serpil süper :drool:

Hyperactive

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aynen ya her karakterin komik olduğu bir dizide Büşra özellikle başrol için çok sırıtıyor. Bir türlü alışamadım. İptal falan sakın o muhabbetlere girmeyin nazar değmesin diziye. Bizim böyle dizilere ihtiyacımız var. Ne bileyim Leyla ile Mecnun oldun İşler Güçler olsun... Dinlenmeleri iyi olacak bence de senarist de daha ilginç şeyler yaratabilir bu arada...

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Son bölümde Murat Cemcirin yokluğunu Salih abiye ağırlık vererek kapatmaya çalışmışlar fakat ben şahsen cemcirin yokluğunu çok hissettim.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
murat cemcir keşke hiç gelmese midem bulanıyor onu görünce

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
arkadaş zaten izlediğim tüm yabancıdiziler ara vermişti birde bu verdi kaldık leyla ile mecnun ve yalan dünyaya =) bari onlar ara vermese

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
cemcirde giderse bu dizi biter arkadaş! zaten büşra iyice bozdu diziyi :/ büşranın sahnelerinde filmi ileri sarmamak için zor tutuyorum kendimi. ahmet murat sadi üçlüsü arasındaki diyaloglar çok komikti onu da azalttılar iyice :/ sonu hiç iyi görünmüyo dizinin. :(

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
cemcirde giderse bu dizi biter arkadaş! zaten büşra iyice bozdu diziyi :/ büşranın sahnelerinde filmi ileri sarmamak için zor tutuyorum kendimi. ahmet murat sadi üçlüsü arasındaki diyaloglar çok komikti onu da azalttılar iyice :/ sonu hiç iyi görünmüyo dizinin. :(

bizde öyle bir adet vardır baştan güzel gider iyice bir müşteri çekmek için(izleyici) sonra o işin b..unu çıkarana kadar uğraşırız ahanda örnekler muhteşem yüzyıl karadayı v.s. zar gider böyle

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bizde öyle bir adet vardır baştan güzel gider iyice bir müşteri çekmek için(izleyici) sonra o işin b..unu çıkarana kadar uğraşırız ahanda örnekler muhteşem yüzyıl karadayı v.s. zar gider böyle

aslında yapımcılarıda akıllı adamlar ama selçuk aydemir ile burak aksak'ın her zaman vardır bir bildikleri ve her zaman bir planı vardır.heleki selçuğun bütün dizilerini izledim o hep 13-13 tasarlar dizileri yani ikinci 13 bitmek üzere 3. 13 te çok farklı olaylar bizi bekliyor söylemesi

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
3. 13 ü bekliyoruz artık Kayp gitmiyor daha fazla.Meslek hikayeleri çok iyidi.

Şu Ahmet en sevdiğim karakterden en sevmediğim karaktere dönüştü resmen ya her yerde yapmacık mimikler,ferideyle vıcık vıcık falan.

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hiç sevmem annem izliyor ben odaya kaçıyorum :D
izlemeyen olabilir de sevmemek nasil oluyor
zevk renk tartisilmaz tabi ama en iyi dizidir kendileri :D

salih abiyi de unutmamak gerek :D

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
iyi oldu ya kaçırdıgım bölümleri indirip izlemeye vakit arıoduım :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence Çalgı Çengi 2 geliyor .İzmir'e soyleyişiye gelmişlerdi 2 hafta once kadar soyleşi sonunda 3 tane kağıttan uçak atmışlardı yeni filmi ve tarihi yazılıymış uçakların içinde :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Ara versinler gerekirse 1 ay versinler de, şu diziyi daha fazla batırmasınlar. Cemcir'i de bir şekilde geri getirsinler.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Bu cümle kalıbına bayılıyorum. Artık her yerde kullanıyorum, çevremdekiler neredeyse kusacaklar :))

Burda kendimi de deşifre etmeyeydim iyiydi. :)
ben de hem bunu hemde birde birşey olmayınca olmadı ya la etmedi ya la mesela dün akşam okey oynuyorduk arkadaşlarla taş gelmeyince direk taş gelmedi ya la baya kalıplaştı ama dikkat etmek gerek