İşlemci kıyaslama sitesi

Bu konuyu okuyanlar

SSD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Umûmî îtibâriyle faydanılanacak bir sitedir kendileri.

Lâkin, SSD mukâyeselerini sâdece temel değerler üzerine yapmaktalar. Gerçek dünyâ uygulamaları ve kullanıcı yorumlarını da eklemeleri ertesinde daha ilgi çekici bir hâle gelebilir :)

firtinax

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bi denemek lazım ama kıyaslama için beklentiler de önemlidir.
Ben Pentium dual core işlemcili bir laptop kullanıyorum. 6gb da ram var bütün işlerimi görüyor.
Oyun, video edit gibi işler yapsaydım Core i5in altında işlemci tercih etmezdim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yoo İntel Pentium E6300 İle AMD A4 4000 Karşılastırdım İntel 6.4 AMD 6.5 Çıktı Hemde Amd Baya Bi Ucuz Arasında Yaklaşık 100 TL Cİvarında Fark Var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
(CPU,GPU,SSD)BOSS ...... TARAFLI SİTELERDİR. İntel ve Nvidia yı her zaman üstün tutarlar AMD FX 9590 ile İ7 4790k yı KARŞILAŞTIRDIM iNTELİ İYİ BULDU.HALBUKİ AMD 4.7 GHZ E ÇIKARKEN İ7 4.2 YE ÇIKIYOR.AMD 8 ÇEKİRDEKLİYKEN İNTEL 4 ÇEKİRDEKLİ AMA İntel kazanıyor sizcede bir tarafcılık yk mu

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
(CPU,GPU,SSD)BOSS ...... TARAFLI SİTELERDİR. İntel ve Nvidia yı her zaman üstün tutarlar AMD FX 9590 ile İ7 4790k yı KARŞILAŞTIRDIM iNTELİ İYİ BULDU.HALBUKİ AMD 4.7 GHZ E ÇIKARKEN İ7 4.2 YE ÇIKIYOR.AMD 8 ÇEKİRDEKLİYKEN İNTEL 4 ÇEKİRDEKLİ AMA İntel kazanıyor sizcede bir tarafcılık yk mu

Çalışma frekansı ve çekirdek sayısı sadece sayısal verilerdir, bunlar fazla bir şey ifade etmez. İşlemcinin mimarisi üstün teknoloji ile üretilmişse o işlemci her zaman daha iyidir.

enesyuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Evet 4790k daha iyi bunu herkes bilir amd güç tüketimi verimlilik tek çekirdek performansı ısı bakımından intelin gerisinde amd daha ucuz satıyor fakat intel işlemciler daha iyi 4790k daha iyi bu gpu boss gibi sitelere güvenebilirsin.