İşlemci alacağım bütçem 500 TL

Remzi Halil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar sizlere bir sorum olacak işlemci alıcağım ekran kartı olarak msi 1050 ti var anakart olarak ta önerirseniz işlemci artı anakart alıcağımdan yardımlarınız bekliyorum.

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Görünüşe göre arkadaş sıkıntılı birisi niye duruduk yere hakaret eder ki bir insan birine ? Bu konulardan çok anlamam gerçekten yardımcı olmak isterdim sana :(

Remzi Halil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Görünüşe göre arkadaş sıkıntılı birisi niye duruduk yere hakaret eder ki bir insan birine ? Bu konulardan çok anlamam gerçekten yardımcı olmak isterdim sana :(
anladım sağolasın tekrardan bu aynen o arkadaşıda rapor ettim gereken yapılır inşallah

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
anladım sağolasın tekrardan bu aynen o arkadaşıda rapor ettim gereken yapılır inşallah
Arkadaşa gereği yapılmış. :) Ara sıra olur böyle şeyler burası ölü bir forum değil sabaha illaha ki birileri yardımcı olur sana yardımcı olamadığım için tekrardan üzgünüm.

HolyAshura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar sizlere bir sorum olacak işlemci alıcağım ekran kartı olarak msi 1050 ti var anakart olarak ta önerirseniz işlemci artı anakart alıcağımdan yardımlarınız bekliyorum.
Bende bayadır araştırıyodum konuda açtım hatta. şuna bakabilirsin g4560 güzel bi işlemciymiş fiyatı ucuz olsada tam bi f/p diyorlar.