Soru Isınmayayn çihaz ısınmaya başladı

ugurerginyt

Öğrenci
26 Ağustos 2021
62
11
8
23
iPhone 12 cihazım var 5 aydır aktif kullanıyorum. Şarj ederken macbook umun şarj aletini kullanıyorum 30w. Dün şehirlerarası otobüs kardeşi prizle telefonu şarja taktım. Ve biraz fazla ısındı Ve bugün de 2 kere şarja taktım ve biraz fazla ısındı havadan dolayı olma ihtimali de var ordu dan İstanbul’a geçtim.

taylorsaundles

Asistan
12 Mayıs 2021
234
119
43
Bi telefoncuya götürmenizi öneririm ayrıca telefonun tamamı mı ısınıyor yoksa belli bir kısım mı? (Sol alt köşe, sağ üst köşe vs.)

ugurerginyt

Öğrenci
26 Ağustos 2021
62
11
8
23
Bi telefoncuya götürmenizi öneririm ayrıca telefonun tamamı mı ısınıyor yoksa belli bir kısım mı? (Sol alt köşe, sağ üst köşe vs.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sol tarafa biraz daha fazla ısınıyor

Son düzenleme:

Airbus

Profesör
20 Mart 2016
1,331
2
1,002
293
Apple cihazları bazen şarjda ısınırken bazen ısınmıyo, ben de iPhone 11'imde bu durumu haftada 1 kere falan yaşıyorum ama bu cihazı şarj ederken kullanıyorsam oluyor. Kullanmıyorken herhangi bir sorun olmuyor.

27 Eylül 2018
7,326
6
8,078
1,708
22
iPhone 12 gibi bir telefon telefonculara götürülmez Apple servisine götürülmeli
Sol tarafa biraz daha fazla ısınıyor
Normaldir merak etmeyin. Batarya sol tarafta oluyor iPhone'larda. 5 aydır kullanıyorum demişsiniz zaten 5 aydır havalar mevsim normallerinin altındaydı. Yaz mevsimine geçiyoruz artık ısınması gayet doğal. Normal günlük işlemleri yaparken bile kış mevsimine kıyasla telefon daha fazla ısınacak. Normal yani bunlar merak etmeyin. Siz telefonu şarjda kullanmamaya özen gösterin yeterli.

突厥汗國

Profesör
15 Kasım 2010
1,480
2
1,242
358
Sarj Aletı veya Kablosunda sorun var, Basıma Samsung da geldı ve değişince kesıldi, Baska bir sarj aletı ıle sarj edıp deneyın olmazsa sorun dedımız yerdedir.