Işıklı klavye ve mouse önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Can Coşkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba ben masaüstü bilgisayar sistemim için ışıklı oyun amaçlı klavye ve mouse arıyorum. hem klavye hemde mouse oyun amaçlı olması, mekanik/mekaniğe yakın olması, mouse için kolay hareket ettirme ve klavye için çok modlu ışıklı ve yumuşak tuşlu klavye olmasını istiyorum. Bütçem: klavye+mause= max. 100 tl klavye: max. 60 tl mause: max. 40 tl olacak. Şimdiden Teşekkürler...

Ersen Yılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48

Can Coşkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba ben masaüstü bilgisayar sistemim için ışıklı oyun amaçlı klavye ve mouse arıyorum. hem klavye hemde mouse oyun amaçlı olması, mekanik/mekaniğe yakın olması, mouse için kolay hareket ettirme ve klavye için çok modlu ışıklı ve yumuşak tuşlu klavye olmasını istiyorum. Bütçem: klavye+mause= max. 100 tl klavye: max. 60 tl mause: max. 40 tl olacak. Şimdiden Teşekkürler...
Reis şu an en uygun mekanik klavyeler 250-300 TL . Mouseler desen kaliteli bir şeyi 100-150 TL
Mekanik olmasına gerek yok ama yeterli yavaş olmasın

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
kendin baksana diye bişey olmaz buraya yazmasının nedeni kullandığınız veya önerdiğiniz klavye mouse varsa onları öğrenmek herkesin bütçesi klavye yada mause için 500tl olmayabilir adam profosyonel bişeyler istemiyor fakat sizin yazdığınız fiyatlar biraz abartı sanki 50 60 tl lik klavyeler hiçbir işe yaramıyor gibi konuşuyorsunuz böyle yazıcaksanız hiç yazmayın daha iyi

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Bende Bu Klavyeden Var 100tlye falan almıştım gayet güzel ama internette bulamadım

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Benim k68 klavye ücret iadesi oldu 400tl ye alacak klavye bulamıyorum aynı kaliteye çıkmak için 700 850tl ye çıkmak lazım 100tl ye aldığınız setin ömrü 1 yıl olursa iyi.

Reaksiyon puanı
769

Can Coşkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Mouse ışıqlı mışıqlı değil ama işini görür

Gösterdiğiniz klavye çok dandik gözüküyor

Can Coşkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Klavyede önemli olan sağlamlık ayrıca neye bakarak dandik olduğu kanaatine vardınız?
Görünümüne göre ve HELLO markasını ilk defa duyuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavyede önemli olan sağlamlık ayrıca neye bakarak dandik olduğu kanaatine vardınız?
RGB animasyonlumu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımlarınız için Teşekkürler...

Son düzenleme:

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170