Isdone.dll | Unarc.dll | Crc Checksum Hatası

Bu konuyu okuyanlar

gns.bugra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bu hatayı eskiden ets2 oyununda da alıyordum gta5 ve mafia da da alıyorum korsan / orjinal farketmeksizin bu hatayı alıyorum konuyu korsandan kapatmayınız lütfen.
aldığım hata başlıktaki gibidir ssi yakın zamanda atacağım.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Bu hatayı eskiden ets2 oyununda da alıyordum gta5 ve mafia da da alıyorum korsan / orjinal farketmeksizin bu hatayı alıyorum konuyu korsandan kapatmayınız lütfen.
aldığım hata başlıktaki gibidir ssi yakın zamanda atacağım.
korsansa forumda korsana destek yok maalesef.

gns.bugra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Orjinal farketmeksizin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben burada sadece orjinalde alıyorum diyip bir bahane uydurabilirdim dürüst oluyorum tamam korsanda kullanmayacağım ama orjinalde ne yapayım??

gns.bugra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Evet orjinal bu hatayı en son bir kaç yıl önce ets2 de almıştım bugün tekrardan karşıma çıktı
Mafia 1 Definitve Edition'da

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Evet orjinal bu hatayı en son bir kaç yıl önce ets2 de almıştım bugün tekrardan karşıma çıktı
Mafia 1 Definitve Edition'da
yanlış bilgi olmasın ama bu hataların çözümleri eksik dosyadan kaynaklanıyor olabilir belki dosyaları doğruladınızmı eksik varmı yokmu diye?

gns.bugra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
İnternetten ısdone.dll dosyasını indirdim system 32 ve windows da başka bir yere atmamı söylediler adını unuttum symsow32 gibi bir şeydi sanki attım her ikisinede hala aynı

gns.bugra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Evet herhangi bir eksik yok unarc.dll indirmedim sadece ısdone unarc da mı indirmeliyim

gns.bugra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ben şuan syswow64 den ve system 32 den isdone.dll yi silsem bana ne yapacağımı anlatabilir misiniz?

gns.bugra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
İkisinde de kalsın mı yoksa birinde mi olması lazım?

Ve ben ıdsone.dll yi indirip o dosyalara attığımda cmd ye herhangi bir kod falan yazmadımda o yüzden dedim

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
İkisinde de kalsın mı yoksa birinde mi olması lazım?

Ve ben ıdsone.dll yi indirip o dosyalara attığımda cmd ye herhangi bir kod falan yazmadımda o yüzden dedim
Kalsın boşver şimdi yazarsın yeniden başlatırsın olmazsa o dosyaları isdoneyi falan oyun dosyalarına at o da olmazsa yeniden indir o da mı olmadı windowsu güncelle

gns.bugra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Windowsum güncel neler yazmam gerektiğini ve unarc.dll yi atabilir misiniz yanlış bir şey yapmak istemem

gns.bugra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ne zaman güncelledim hatırlamıyorum ama her pcyi kapatacağımda güncelleştirmeleri yaparım eğer varsa onun dışında windows update den de takip ederim

İki DLLyide indirdim ve iki klasörede attım fakat aynı hatayı alıyorum crc checksum yazıyor altında da

Son düzenleme: