İrlandalı turist tüm esnafı dövdü - Video

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
İstanbul'da bir markette dolabı açan İrlandalı turist, tüm suları yere dökünce esnafla kavga etti.

irlandali-turist_5751.jpg

Aksaray'da bir otele yerleşen İrlandalı turist, su almak için markete gitti. Dolabı hızlı açtığı için tüm suları yere döken İrlandalı turiste, market sahibi sopayla vurunca kavgaya tüm esnaf karıştı.

TÜM ESNAFI DÖVDÜ

Show Haber'in yayınladığı görüntülerde, boksör olan İrlandalı turistin, kendisine saldıran tüm esnafı dövdüğü görüldü.

KAYNAK

[video=youtube;4l-q746VVx0]https://www.youtube.com/watch?v=4l-q746VVx0[/video]

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
İyi ki boksörmüş yoksa linç edeceklermişti.

karton49

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorsanız hepsi adam erkeğim diye takılırlar. 1 adama 40 kişi çağırıyorlar. Böyle garip garip gruplar biri birine yan bakar bir şey olur 20 kişi bir grup 30 kişi bir grup. Yemiyorsa ya sataşma yada ye dayağını otur adam gibi. Kavga adam çağırmayın çağırtmayın. Kavga dediğin 2 kişi olur meydan muharebesi mi bu.

karton49

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya şimdi ordaki 60-70 kişi ortamlarda kahvehanelerde tesbih sallar atar falan yaparlar millete he. Sonrada 1 adama dalar hepsi. Yazık günah erkeğim diye geçiniyorlar.

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Hep halkımızın misafirperverliğinden bunlar! Herkes bilir'ki misafir'e el kalkmaz :D

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Abi turiste suç. O ne biçim bir dolap açmaktır dolap yerinden oynayıp sarsılıyor.

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Turistte ayi bizimkilerde :D ama okuyunca haberi baya guldum ya

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Kendini adam sanan cahil sürüleri diyorum sadece.

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Birde böbürlenirler şimdi helal olsun o turiste maymuna çevirmiş alayını resmen

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Olay efsane ya :D Üçüncü çıkışında kimse yaklaşamıyo yanına :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[video]http://video17.incicaps.com/res/capsvideo/17016/0/90009880.mp4[/video] Tam oturmus :D

CMYK

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yumruğu tam yiyen bidaha toparlanamıyor :D

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
turist dolabı biraz sert açtı dolapta iyi sabitlenmemiş gibi bu dolapların kapakları biliyorsunuz biraz tutuyor sonradan bırakıyor öyle oluncada dökülmüş olabilir o kadar insan kavga edeceğine suları kaldırsa olay çözüldü bitti o değilde turtist arada otele giriyor can dolduruyor sonra tekrar devam :)

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Sorun şu... Sular yere dökülünce turist özür dilemek yerine üste çıkmaya çalışıyor bizimkiler de adamın turist olduğunu unutup olayın üzerine gidince olanlar oluyor. Halbuki turist sular dökülünce özür dileyip suları toplamaya çalışsa kimse bir şey demez hatta esnaf kendini suçlu hisseder. Tersi olunca böyle olmuş ancak ne olursa olsun esnaf esnaflığını bilip herşeyi alttan almalıydı. Yinede adamın boksör çıkmasına sevindim en azından bir çok kişinin bir turiste saldırıp onu dövmesi çok daha vahim bir sonuç doğurabilirdi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nerelesin birader sen. tachyon takım yıldızından mı? sorun şu diye bir de açıklama yapmışsın!!! turist özür de dilemez, üste de çıkar. o suların dökülmesi de dükkan sahibinin suçudur. kameralardan bu saldıran yabaniler tespit edilip en az 5 sene tıkılmalı üçeri. bir de bu yabanileri Türk yerine koyup ülkenin adını kötüye çıkarırlar.

mfsu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben o yumruğu yiyen adam olsaydım bi daha şu içmezdim :):)

eline sağlık irlandalı...

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Yahu ne güldüm o yumruğu yiyip yere düşene :lol:
Ellerin dert görmesin İrlandalı boksör!

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
Aynen o yere yapışma anı beni bitirdi :laugh:

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Eskiden yabancı birisi bunu yapsa küfür ederdik. Şimdi iyi yapmış diyoruz. Esnaf yaptıklarını bir düşünmeli. Özellikle de biz her zaman haklıyız, gücümüz herkese yeter tavırından vazgeçmeliler.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Dişleri kırılan esnaf, röportaj vermek için dişlerinin yaptırılmasını istedi. Esnaf bu isteklerini diğer arkadaşları aracılığıyla iletti:

[video=youtube;AoixJM4pv1A]https://www.youtube.com/watch?v=AoixJM4pv1A[/video]

İrlandalı boksör Show Haber'e konuştu:

[video=youtube;xyJAxaoMkI8]https://www.youtube.com/watch?v=xyJAxaoMkI8[/video]

cagdasc

Asistan
Reaksiyon puanı
13
adamın yumruk sonrası düşmesi ve kenara yavaş yavaş gelmesi aklıma geldikçe gülüyorum :D

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
nerelesin birader sen. tachyon takım yıldızından mı? sorun şu diye bir de açıklama yapmışsın!!! turist özür de dilemez, üste de çıkar. o suların dökülmesi de dükkan sahibinin suçudur. kameralardan bu saldıran yabaniler tespit edilip en az 5 sene tıkılmalı üçeri. bir de bu yabanileri Türk yerine koyup ülkenin adını kötüye çıkarırlar.

Kimsin sen kardeşim? Üye ol kim olduğunu bilelim ona göre hitap edelim sarı çizmeli mehmet ağa.Gelmiş bir de birşeyler biliyormuş gibi açıklama yapmışsın. Hiç bir şey falan bildiğin yok. Google a yaz Tachyon ne demekmiş öğren ondan sonra gel burada ahkam kes.

Orada esnafın davranışının yanlış olduğunu yazmışım adamın da baya bir hatası var biz burada hatalı olanları objektif bir dil ile anlattık bir de açıklama yapmışsın diye de vurgu yapmışsın.