IPTorrents Davetiye Dağıtımı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

krakozovi

Üyecik
O kadar çok mesajım yok yalnız seed konusunda üzüntü yaratmam :) krakozovi[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com

4.11GB UP'ım olmuş iptorrents'de. :) Site çok iyi bi de freshon.tv var TV içeriği var yani dizi talk show falan o da çok kalite üyelik açıktı ben üye olurken, kapanmış şimdi balına denk gelmişim :D

REDFOKS

Rektör
4.11GB UP'ım olmuş iptorrents'de. :) Site çok iyi bi de freshon.tv var TV içeriği var yani dizi talk show falan o da çok kalite üyelik açıktı ben üye olurken, kapanmış şimdi balına denk gelmişim :D
İp sağlam site

Ratio: 0.36 Uploaded:7.37 GB Downloaded:20.73 GB Active Torrents: Bonus Points: 22.3

ReDo

Rektör
Redo_m[MENTION=25329]windowslive[/MENTION].com varsa aLaLım :D

Hergün downLoad yapan biriyim,seed etmeye özen gösteririm.

REDFOKS

Rektör
Bir sürü freeleech içerik var :D

MW3 ve Assassin's Creed: Revelations buradan indirdim diğer sitelerde 100 kbs bile çıkmazken 500 600 ile çektim dosyaları.

arsenik

Rektör
Şuana kadar sadece bir kişiden leechturk daveti aldım o da kapanmıştı zaten.Hiç seed yapmadığım için kimseden davetiye istemiyorum tutunamayacağımı bildiğimden :D ne zaman açılırsa üye olurum başkasınıda kendi yüzümden banlatmam. :D

REDFOKS

Rektör
Üç adet daha davetiye var 1000 mesaj ve seed etmeye özen gösteren 3 kişiye gönderilecektir. Bu sitenin davetiyesi zor bulunuyor davetiye alıpta banlanan olursa ilk mesaja eklenecektir.

Jaguar66

Asistan
1000 mesajım garanti. İhtiyacım var öyle bir siteye. Davetiye yollarsanız çok memnum olurum.
timo-rap-apo@hotmail.com

Son mesajlar

stat counter