Öneri ıps panel monitör önerebilir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

bimuen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar, 1500₺ ye kadar IPS panel monitör almak istiyorum fakat aşırı bir bilgim yok. Kullanım amacım %80 tasarım, edit, web geliştirme üzerine olacak. Önerilerinizi bekliyor olacağım. Teşekkür ederim.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Tasarım monitörü alacaksanız ,en düşük 2k olmalı. Yenileme hızının,tepki süresinin esprisi yok. En hesaplı,renk doygunluğu da fena değil,şunu bulabildim 1080p lere pek bakınmayın.

bimuen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Paylaşımınız için teşekkür ederim. Birazdan inceleyeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tasarım monitörü alacaksanız ,en düşük 2k olmalı. Yenileme hızının,tepki süresinin esprisi yok. En hesaplı,renk doygunluğu da fena değil,şunu bulabildim 1080p lere pek bakınmayın.
Teşekkürler. Bütçeyi biraz daha zorlasam 2200₺ ye kadar yine müsait bir vaktinizde önerebileceğiniz monitörler varsa paylaşabilirseniz memnum olurum.

bimuen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle teşekkür ederim. Yoğunluktan ancak yazabilme fırsatı buldum kusura bakmayınız. Bu ürünü şimdi inceleyeceğim. Önerileriniz için teşekkür ederim. Yine de önermek istediğiniz olursa mutlaka bakacağım.
Tekrar teşekkür ederim.

Öncelikle teşekkür ederim. Yoğunluktan ancak yazabilme fırsatı buldum kusura bakmayınız. Bu ürünü şimdi inceleyeceğim. Önerileriniz için teşekkür ederim. Yine de önermek istediğiniz olursa mutlaka bakacağım.
Tekrar teşekkür ederim.
--

Birde şu ürünler sizce nasıl acaba

- LG 27" 27UD58-B 5 Ms 4K 2xHDMI-DP FreeSync IPS Led Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

- AOC Q24P2Q 23.8" 4 MS 75 Hz 2K QHD Pivot IPS LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri

Son düzenleme:

ardayvl

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Ölü pikselli :(