İpod'a itunes haricinde müzik atmak?

Bu konuyu okuyanlar

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
İpod'a itunes haricinde bir programla mp3'lerimi atmak istiyorum bunun için birkaç program denedim (xplay3, ipod access) ancak istediğim verimi alamadım çünkü şarkıların cover'larını karıştırıyorlardı. Bunların haricinde önerebileceğiniz program varmı?itunes kullanmaya devam etmek istemiyorum çünkü örneğin bir albüm atmak istiyorum bütün library'i senkronizasyon etmek istiyor bu konu hakkında yardım bekliyorum.

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Cevap bekliyorum arkadaşlar...(flood için sorry)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
ben de çok uğraştım zamanında itunes zıkkımıyla, ne gıcık şu mac yaa

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Vermiş olduğunuz cevaplara teşekkür ederim ancak bunlardan verim alıyor musunuz? Yani ilk mesajda'da belirttiğim albüm kapaklarında kayma oluyor mu?

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
bir ipod kullanıcısı olarak ben de nefret ediyorum o özellikten ama devre dışı bırakmanın bir yöntemi var. sadece itunes üzerinde yapacağın küçük bir ayar ile bunu halledebilirsin.

iPod'unu pc ye bağla.

iTunes açılınca soldaki menüden ipoduna tıkla.

Genel ayarların olduğu ekran karşına gelince en altta ipodun ne kadar dolu olduğunu gösteren barın üstündeki "Manualıy manage music and videos" ve "Enable disk use" seçeneğini işaretle. (manually manage music and videos seçeneğini işaretlediğinde otomatik olarak enable disk use da işaretlenecek)

bu kadar

daha sonra ipodun içindeki müzik sekmesine mp3 dosyalarını sürükleyerek müzik atabilirsin. komple senkronize etmene gerek yok.

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
bir ipod kullanıcısı olarak ben de nefret ediyorum o özellikten ama devre dışı bırakmanın bir yöntemi var. sadece itunes üzerinde yapacağın küçük bir ayar ile bunu halledebilirsin.

iPod'unu pc ye bağla.

iTunes açılınca soldaki menüden ipoduna tıkla.

Genel ayarların olduğu ekran karşına gelince en altta ipodun ne kadar dolu olduğunu gösteren barın üstündeki "Manualıy manage music and videos" ve "Enable disk use" seçeneğini işaretle. (manually manage music and videos seçeneğini işaretlediğinde otomatik olarak enable disk use da işaretlenecek)

bu kadar

daha sonra ipodun içindeki müzik sekmesine mp3 dosyalarını sürükleyerek müzik atabilirsin. komple senkronize etmene gerek yok.

Çok teşekkür ederim sonunda bu işi çözdüm.

Crayyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ipod'umda müzikler var ama müzik yok diyor ve çalmıyor. Nasıl güncelleştirebilirim??

Crayyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İpod'uma müzik nasıl yükleyebilirim??

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar ipod'uma müzik video ve uygulama atmak istiyorum ama
bir numaralı gerizekalı itunes bir şarkı bile atamıyor.
iki numaralı gerizekalı anapod ise hiç bir şekilde sitesine girip üye olmazsan yüklettirmiyor. inadına üye olmayacağım.
Nasıl itunes gibi gereksiz bir program olmadan şarkı atabilirim?

Reaksiyon puanı
0
Anlamıyorum valla sizi ben iostan android e geçiş yaptım, hala itunes atıyorum. Normal yolla atmak zor geliyor. Eszamanlamadan daha kolayı var mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
imgur c o m/TI4IvU0
resimdekileri yapın sonra bu İpod'da sekmesi var ordan müziklere direk sürükleyin bilgisayardaki müzikleri.