iPod touch ne işe yarar ?

ÇÖP MÜ ?

• ÇÖP

Kullanılan: 4 33.3%
  • ÇÖP DEĞİL

Kullanılan: 8 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    12

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Merak ettiğim soru bu arkadaşlar sonuçta hepimizin elinde bu işi fazlasıyla yapabilecek telefonlar tabletler var zaten kendiside bir iPhone boyutunda ve fiyatıda 1000₺ civarı bir cebimize iPhone bir cebimize iPod koyup birinden alo diyip diğeriyle oyun mu oynıyacağız vasfı nedir bu cihazın ?

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Genelde ecnebiler çocuklarına alıyorlar Noelde filan. Hem daha ucuz iPhone'dan hem de sağı solu arama riski yok.
Ben iPhone'dan oncce param yetmediği icin iPod touch almıştım hala evde sapa sağlam duruyor

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,244
Ios deneyimi yaşamak isteyip android telefonunu bırakmak istemeyen kişilerin aldığı birşey tabi ne kadar gerekli bilinmez.

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Genelde ecnebiler çocuklarına alıyorlar Noelde filan. Hem daha ucuz iPhone'dan hem de sağı solu arama riski yok.
Ben iPhone'dan oncce param yetmediği icin iPod touch almıştım hala evde sapa sağlam duruyor
Katılıyorum. Özellikle çocuklara sağı solu aramasınlar diye.

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bende var iPod. Telefonumun hafızasını müziklerle harcamak istemediğim için aldım. İncecik bir şey zaten. iTunes’deki müziklerin kalitesi yüksek biliyorsunuz. Kaliteli bir kulaklıkla da harika ses kalitesi alıyorsunuz. Benim asıl alma sebebim şarkı kütüphanesi oluşturuyor olmam ve telefonumu müzik dinlemek için kullanmak istememem.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Telefona okadar para vericem + müzik dinlemek için 1000TL lik elma mı alıcam ? Yok artık !

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bence gayet mantıklı bir cihaz.Al çocuğuna hem Sar muhabbeti de yok sağlık açısından da iyi bir cihaz bence alınabilir.3000 liraya iphone alacağına bunu+orta segment android tel al tamamdır işte en ucuz ios deneyimi

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Ben aldim. Gerci touchi aldigimda note kullaniyordum, ios deneyiminden mahrum kalmayayim diye almistim. Su anda s plus ile birlikte ayrilmaz ikili oldular. 64luk touch.
Kullanim senaryolarim sunlar:
İtunesdan film kuralayip tvye bagliyorum

Monitore baglayip, Bluetooth klavyeyi de toucha tanitip pages,bumbers ve keynote kullaniyorum

3. Muzik arsivim komple onda. Oyunlarda onda.kisacasi İphoneda sadece 15-20 uygulama yuklu, geri kalan her sey onda.

Video cekeceksem onu kullaniyorum.

Ha 64luk veya 128lik iphone olsaydi ihtiyacim olmazdi orasi ayri. Ama ben memnunum, iyiki almisim.

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Ben aldim. Gerci touchi aldigimda note kullaniyordum, ios deneyiminden mahrum kalmayayim diye almistim. Su anda s plus ile birlikte ayrilmaz ikili oldular. 64luk touch.
Kullanim senaryolarim sunlar:
İtunesdan film kuralayip tvye bagliyorum

Monitore baglayip, Bluetooth klavyeyi de toucha tanitip pages,bumbers ve keynote kullaniyorum

3. Muzik arsivim komple onda. Oyunlarda onda.kisacasi İphoneda sadece 15-20 uygulama yuklu, geri kalan her sey onda.

Video cekeceksem onu kullaniyorum.

Ha 64luk veya 128lik iphone olsaydi ihtiyacim olmazdi orasi ayri. Ama ben memnunum, iyiki almisim.
İşte bu güzel bir kullanım şekli, demekki herzaman çöp olmayabiliyormuş :D;)

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
İOS'u uygun fiyatlı deneyimlemek için alınan cihaz.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Bu cihazın ses kalitesini merak ediyorum. Şimdi aynı fiyata sony walkman alsak bi de üstüne bir sürü yüksek kalite müzik satın almak zorunda kalacağız (Gerçi kendim sony walkman kullanıyorum nwz e-384). Ama Ipod Touch olunca bir sürü müzik servisinden de yararlanabiliyoruz heralde. Bu anlamda bir kolaylık olabilir fakat gerçekten ses kalitesi tatmin eder mi onu bilemiyorum.

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Bu cihazın ses kalitesini merak ediyorum. Şimdi aynı fiyata sony walkman alsak bi de üstüne bir sürü yüksek kalite müzik satın almak zorunda kalacağız (Gerçi kendim sony walkman kullanıyorum nwz e-384). Ama Ipod Touch olunca bir sürü müzik servisinden de yararlanabiliyoruz heralde. Bu anlamda bir kolaylık olabilir fakat gerçekten ses kalitesi tatmin eder mi onu bilemiyorum.
Kendi hoperlörleri ne kadar kalitelidir bilmiyorum ama iTunes müzikleri gerçekten yüksek ses kalitesi sunuyor :)

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Merak ettiğim soru bu arkadaşlar sonuçta hepimizin elinde bu işi fazlasıyla yapabilecek telefonlar tabletler var zaten kendiside bir iPhone boyutunda ve fiyatıda 1000₺ civarı bir cebimize iPhone bir cebimize iPod koyup birinden alo diyip diğeriyle oyun mu oynıyacağız vasfı nedir bu cihazın ?
aynen odur kardesim.

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Farkettimde eskiden Apple (Türkiye) de iPod bölümü vardı şimdi kaldırmışlar sadece arama yapınca çıkıyor :)

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Kendi hoperlörleri ne kadar kalitelidir bilmiyorum ama iTunes müzikleri gerçekten yüksek ses kalitesi sunuyor :)

iTunes müziklerinin kalitesini ben de biliyorum. Önemli olan cihazın verebildiği ses. Sony Walkmanle kapışabilir mi orası şüpheli..