Ipod hata veriyor

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s.a.bende ipod touch 4g var.ios 5.1 var ve jb de var.ios 6.1 e güncellemk istedim ve ayarlardan güncellemeyi yüklemeye başladım fakat önceleri noral giderken bir anda alet kapandı.ardından sadece apple logosu çıkıyor ve kapanıyor.ne yapmam lazım?

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beyler lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım?telefoncuya mı götüreyim?

Badassman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Jailbreakli oldugu icin olmuyo güncelleme dfu moda al sonra restore et

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
jb li cihazı direk ota yoluyla güncelleyemezsin dfu ya al daha sonra itunes ten kur :)

serkanbb06

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
31
s.a.bende ipod touch 4g var.ios 5.1 var ve jb de var.ios 6.1 e güncellemk istedim ve ayarlardan güncellemeyi yüklemeye başladım fakat önceleri noral giderken bir anda alet kapandı.ardından sadece apple logosu çıkıyor ve kapanıyor.ne yapmam lazım?

Dfu moda almak için; power tuşuna ve home tuşuna basılı tur aynı anda kapalıyken 10 saniyr kadar sonra elini power tuşundan çek itunes açık kablo takılı olsun. Itunes uyarı verecek iphone bulundu diye geri yüklemeden cihaza uygun en son sürümü shift tuşuna basılı tutarak geri yükle de ve işlemin bitmesini bekle.

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dfu moda almak için; power tuşuna ve home tuşuna basılı tur aynı anda kapalıyken 10 saniyr kadar sonra elini power tuşundan çek itunes açık kablo takılı olsun. Itunes uyarı verecek iphone bulundu diye geri yüklemeden cihaza uygun en son sürümü shift tuşuna basılı tutarak geri yükle de ve işlemin bitmesini bekle.

cevap için teşekkürler ama denedim olmadı.sadece ekrana apple logosu gelip gidiyor ayrıca itunes da cihazı tanımadı.şarj bittiğini gösterdi şarja taktım aynı şey devam ediyor başka hiçbirşey yapmıyor.lütfen yardım edin :(

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
cevap için teşekkürler ama denedim olmadı.sadece ekrana apple logosu gelip gidiyor ayrıca itunes da cihazı tanımadı.şarj bittiğini gösterdi şarja taktım aynı şey devam ediyor başka hiçbirşey yapmıyor.lütfen yardım edin :(

Hocam bırak sarj olsun sarj olduktan sonra arkadaşların anlattğı gibi telefonu dfu moda al. Öncelikle şunu sorayım bilgisayar cihazı görüyor itunes mi görmüyor yoksa hem itunes hem bilgisayar mı görmüyor? Eğer bilgisayar telefonu depolama aygıtı veya kamera olarak görüyorsa yada hiç görmüyorsa başka usbden dene yada kabloda problem olup olmadığnı anlamaya çalış.Daha sonra telefon eğerki görülürse itunes tarafından dfu moda almıştın zaten itunes uyarı verecek Telefonu yeni iphone olarak restore et ama bilgilerin silinir haberin olsun

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
dfu moda alırsan bilgisayar görür merak etme. ipodu aç kabloyu tak sonra home ve kapatma düğmesine basılı tutarak kapatıp elini hiç kaldırmadan tekrar açıldığında dfu moda alma adımlarını uygula

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tamam uğraştım ama hallettim sonunda hepinizden Allah razı olsun teşekkür ederim.

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hangi yolla hallettiğini yazabilirsen herkese yararın olur
Dediğiniz gibi dfu mod a aldım ilk başta home ve tuş kilidi tuşuna birlikte 10 saniye bastım sonra tuş kilidinden elimi çektim 10 saniye daha kaldı home tuşu.Bunlar olurken bilgisayara bağlı ve itunes açıktı.Ardından itunes ipod u tanıdı ve güncellemeyi yükledim.