iPhone’umu baskasinin iPhone ile bir kac ay kullanmak icin degistirmek istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

bechersiehst

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhabalar, kardeşimin iPhone telefonunu belli bir süre ben kullanmak istiyorum butun verilerimizi nasil aktarabiliriz yardimci olur musunuz?

Reaksiyon puanı
133
O benim telefonuma verilerini gecirecek ben de kendi verilerimi onun telefonuna
Hmm anladım,o zaman harici bi hardisk e kendi verilerinizi geçirip (kardeşinizinkinide başka bi harici hardisk e) daha sonra aktarırsıniz telefonlara.Şuan aklıma bu geldi sadece.

goqhan06

Emektar
Reaksiyon puanı
57
iTunes da Pc ye yedek alacaksınız. Ama şifreli yedek alın, şifreyide unutmayın(bütün bilgiler yedeklenir). Böylelikle tüm verileriniz Pc ye yedeklenir. Aldığınız telefonu sıfırladıktan sonra yine iTunesdan yedeklemeyi o telefona yükleyeceksinz. Videolu anlatım vardır internette.
iClouda sığıyor ise icloud ilede yedekleyebilirsiniz. Sıfırlamadan iPhone umu bulu kapatmayı unutmayın.

bechersiehst

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
iTunes da Pc ye yedek alacaksınız. Ama şifreli yedek alın, şifreyide unutmayın(bütün bilgiler yedeklenir). Böylelikle tüm verileriniz Pc ye yedeklenir. Aldığınız telefonu sıfırladıktan sonra yine iTunesdan yedeklemeyi o telefona yükleyeceksinz. Videolu anlatım vardır internette.
iClouda sığıyor ise icloud ilede yedekleyebilirsiniz. Sıfırlamadan iPhone umu bulu kapatmayı unutmayın.
Tesekkurler iki telefondanda iCloud yedegi acik yerde var diye hatirliyorum

goqhan06

Emektar
Reaksiyon puanı
57
Rica ederim. Siz yinede iTunes yedeğini alın derim. Telefonlarda sorun çıkarsa, açılmazsa kurtarma modundan geri yüklersiniz.

Son mesajlar