iphone5s geri yükleme yapılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onemfurkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar. İphone5s telefonum var yakın zamanda babam yaptırmıştı. Bu yüzden yaptırmaz diye korkuyorum teknik bir sorun mu diye sizlere danışmak istedim. Bu sabah telefonu yorganın arasında unutmuşum bir anda hafif bi şekilde düştü. Ve şarjı 10 küsürdü. Okuldan geldiğimde telefonu şarja taktım vede elma simgesi gelip gitti gelip gitti. Şarj cihazını çıkardığımda aniden kapandı. Acaba bataryasımı yerinden oynadı diye dikkatlice açıp baktım zaten garantisi yoktu. Ama herşey normal gözükyordu sadece telefon açılırken ekranın hafif sağında küçük bir beyazlık var. Bilgisayara usb ile bağladığımda şarj alırdı ancak almadı. Sadece adaptörle takılıyken kendi kendine ekrana elma simgesi gelip 5-6 saniye sonra kapanıyor. Herhangi bir şekilde itunes ile bağlantıda kuramıyorum. Teknik bir sebepdenmidir ? = Bu şikayetimden dolayı yardım istemiştim. Geri yüklemeye kadar geldim geri yükleme yapılırken şu oluyor. Yazılım filan yükledi itunesın yukarısında iphone bekleniyor yazısı çıkıyor telefon kapanırmış gibi oluyor elma logosu çıkıp tekrar restore ekranına dönüyor geri yükleme için ince çizgi çıkmıyor ne olur el atın telefona acil ihtiyacım var

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
  • Forumda yeni bir konu başlığı açılmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Sunucumuz arama için oldukça hızlıdır ve bu işlem sadece birkaç saniyenizi alır. Forumda aynı ya da benzer içeriğe sahip konu varsa yenisi açılamaz.
Konu kilit.

https://forum.shiftdelete.net/threads/iphone5sim-acilmiyor.529804

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...