İphone4s mi Nokia Lumia 900 mü?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jetfire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhabalar.Haziran ayında yeni bir akıllı telefon almayı düşünüyorum.Yaklaşık 1 aydır araştırma yapıyorum bir de sizin görüşlerinizi alayım dedim.Sizce İphone4s mi nokia lumia 900 mü alayım?iphone4s kullanan arkadaşlar varsada memnun olup olmadıklarını yazabilirlerse sevinirim.aldığım telefondan sıkılmak istemiyorum kolay kolay o yüzden araştırıyorum :biggrin:

ozkan003

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşım zamanında Nokia'nın N serisine çok paralar verip sadece ses ve kamerada tatmin olmaya çalışıyorduk. ama şimdi akıllı telefonda işler değişti.

iPhone 4S tek geçerim. cep telefonu 2 bölümden oluşur. 1 bölüm donanımken 2 bölüm yazılımdır. i4s donanım olarak diğer cihazların gerisinde görülebilir ki zaten öyle ama yazılım işin içine girdiğinde en stabil ve sorunsuz çalışabilen başka cihaz görmedim. ben kendim bilişim ürünleri satış ve tamircisiyim ve i4s kullanıyorum. her konuda i4s nokiayı geçer

jetfire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım zamanında Nokia'nın N serisine çok paralar verip sadece ses ve kamerada tatmin olmaya çalışıyorduk. ama şimdi akıllı telefonda işler değişti.

iPhone 4S tek geçerim. cep telefonu 2 bölümden oluşur. 1 bölüm donanımken 2 bölüm yazılımdır. i4s donanım olarak diğer cihazların gerisinde görülebilir ki zaten öyle ama yazılım işin içine girdiğinde en stabil ve sorunsuz çalışabilen başka cihaz görmedim. ben kendim bilişim ürünleri satış ve tamircisiyim ve i4s kullanıyorum. her konuda i4s nokiayı geçer
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.Aydınlatıcı oldu aslında dediklerin :).ama stabilite konusunda windowsphoe7 de iyi diyolar?hiç inceleme imkanın oldumu wp7?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...