Öneri iPhone xs veya xr

Bu konuyu okuyanlar

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
1.5 yıldır Xiaomi Mi Note 10 Lite kullanıyorum gayet memnunum ama satıp ikinci el bir iPhone xr veya xs almayı düşünüyorum sizce değermi yoksa farklı bir android telefon öneriniz var mı bütçe 8500-9000 TL civarı

WarpedSplash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Xs metal kasa xr alüminyum. Aralarında kalite farkı var. Ekran olarak xr bir tık daha büyük ekran sunuyor fakat xs’in ekranı oled daha kaliteli bi ekran. İkisi de uzun süre götürebilen cihazlardır. İkisi arasından xs tavsiye ederim o fiyatlara ikinci el se2 de alabilirsiniz ama iphone 7-8 kalitesinde bi cihaz o yüzden tavsiye etmem pek

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
1.5 yıldır Xiaomi Mi Note 10 Lite kullanıyorum gayet memnunum ama satıp ikinci el bir iPhone xr veya xs almayı düşünüyorum sizce değermi yoksa farklı bir android telefon öneriniz var mı bütçe 8500-9000 TL civarı
Bence değer.İphonelar akıllı telefon piyasasında ömrü en uzun cihazlar.İkinci el Xs almanı tavsiye ederim.Xs hem tasarımı,hem ekran kalitesi,hemde işlemcisi ile hala çok güçlü bir cihaz.Cihazın zayıf tarafı batarya performansı.Onuda 350tl ye Deji batarya alarak çözebilirsin.