İPhone Xs Max batarya değişimi

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
Merhaba 1-1.5 senedir Xs max kullanıyorum batarya sağlığı %74'e düştü ve artık değiştirmem gerektiğini düşünüyorum sizlere bir kaç sorum var. Apple 1400 TL fiyat çıkardı.
1. Soru : İnternette DEJI marka bataryalar var MAX olanların daha yüksek kapasitedeler bu sorun çıkartırmı?
2. Soru : Batarya değişimini ben yapsam sorun çıkarmı?/Dikkat etmem gereken yerler neler?
3. Soru : Bazı yerlerde bataryayı orjinali dışında değiştirince uyarı verdiğini ve Face İD nin çalışmadığını okudum bu gerçekmi?

kayarelm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba 1-1.5 senedir Xs max kullanıyorum batarya sağlığı %74'e düştü ve artık değiştirmem gerektiğini düşünüyorum sizlere bir kaç sorum var. Apple 1400 TL fiyat çıkardı.
1. Soru : İnternette DEJI marka bataryalar var MAX olanların daha yüksek kapasitedeler bu sorun çıkartırmı?
2. Soru : Batarya değişimini ben yapsam sorun çıkarmı?/Dikkat etmem gereken yerler neler?
3. Soru : Bazı yerlerde bataryayı orjinali dışında değiştirince uyarı verdiğini ve Face İD nin çalışmadığını okudum bu gerçekmi?
1.Sorun çıkartmaz
2.Face ID yi bozabilir parçalara zarar verebilirsiniz
3.Face ID bozulabiliyor bunun için güvenilebilir bir servisi yaptırmanız daha uygun

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
1-Sorun çıkarmaz 2-Batarya değişiminde kullanım olarak sorun olmaz hatta gün içinde daha fazla ekran süresi alırsın.Yan sanayi bataryaların dezavantajları orjinal batarya kadar ömrünün uzun olmaması ve ikinci el piyasasını olumsuz etkilemesi.