Soru İphone Telefonda Farklı Marka Şarj Aleti Kullanmak?

Bu konuyu okuyanlar

YellowTiger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
İphone 11 satın aldım, aksesuarsız kutudan bir ucu Lything diğer ucu Type-C kablo çıktı. Orijinal adaptör almak istiyorum fakat bulunduğum ildeki mağazalarda yok, hani acilde şarj etmem gerekiyor dandik ürünlerle telefona zarar vermek istemiyorum. Samsung'un Xiaomi'nin adaptörlerini alsam sıkıntı yaşar mıyım? İlla Apple marka mı al dersiniz?

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
İphone 11 satın aldım, aksesuarsız kutudan bir ucu Lything diğer ucu Type-C kablo çıktı. Orijinal adaptör almak istiyorum fakat bulunduğum ildeki mağazalarda yok, hani acilde şarj etmem gerekiyor dandik ürünlerle telefona zarar vermek istemiyorum. Samsung'un Xiaomi'nin adaptörlerini alsam sıkıntı yaşar mıyım? İlla Apple marka mı al dersiniz?
Apple'ın sitesinden sipariş ver, şimdilik powerbank ile falan şarj et kaliteli varsa.

YellowTiger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Apple'ın sitesinden sipariş ver, şimdilik powerbank ile falan şarj et kaliteli varsa.
Üstat tahmini teslimat süresi çok geç (2 hafta). Hepsiburada, Vatan ya da Teknosa'dan alabilirim orijinalliğinden eminsek veya hızlı gelecek farklı alternatif de olur.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bence farketmez, kaliteli ve volt akım değerleri uygun olduğu sürece...