iPhone sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Tiger20120

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar öncelikle saygılar,
Ben 2019 Mayıs ayında iPhone 7 cihazı satın aldım 6 ay sonra cihazda ölü piksel oluştu ve kameramda ışık sızma meydana geldi.Serviste ekranım ve kameram değişti.2 hafta sonra tekrar ölü piksel hatası oluştu ve tekrar serviste ekran değişti.1 Ay geçti geçmedi bu sefer de sağ alt köşemde ekran ışık sızması gördüm özellikle film video izlerken çok belli oluyor ve hat simgesinin orada ufak bir siyahlık belirgin şimdi sizce tekrar servise versem ve telefon değişimi talep etsem değişim yaparlar mı böyle bir hakkım var mı? Çünkü tamir sonrası sorunlarım tekrarlıyor.
97CCD830-E789-4201-960F-A68B1D75F817.jpeg

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Ben 2019 Mayıs ayında iPhone 7 cihazı satın aldım 6 ay sonra cihazda ölü piksel oluştu ve kameramda ışık sızma meydana geldi.Serviste ekranım ve kameram değişti.2 hafta sonra tekrar ölü piksel hatası oluştu ve tekrar serviste ekran değişti.1 Ay geçti geçmedi bu sefer de sağ alt köşemde ekran ışık sızması gördüm özellikle film video izlerken çok belli oluyor ve hat simgesinin orada ufak bir siyahlık belirgin şimdi sizce tekrar servise versem ve telefon değişimi talep etsem değişim yaparlar mı böyle bir hakkım var mı? Çünkü tamir sonrası sorunlarım tekrarlıyor.Ekli dosyayı görüntüle 100858
Apple tamir yaparmıymış ya şaşırdım direkt değişim neden yapmadılar acaba

Tiger20120

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ustam artık hemen değişime başvurmuyorlarmış diye duydum benim telefonumu değişmediler zaten tek şikayetim ekran görüntü kalitem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ustam artık hemen değişime başvurmuyorlarmış diye duydum benim telefonumu değişmediler zaten tek şikayetim ekran görüntü kalitem.

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Ben 2019 Mayıs ayında iPhone 7 cihazı satın aldım 6 ay sonra cihazda ölü piksel oluştu ve kameramda ışık sızma meydana geldi.Serviste ekranım ve kameram değişti.2 hafta sonra tekrar ölü piksel hatası oluştu ve tekrar serviste ekran değişti.1 Ay geçti geçmedi bu sefer de sağ alt köşemde ekran ışık sızması gördüm özellikle film video izlerken çok belli oluyor ve hat simgesinin orada ufak bir siyahlık belirgin şimdi sizce tekrar servise versem ve telefon değişimi talep etsem değişim yaparlar mı böyle bir hakkım var mı? Çünkü tamir sonrası sorunlarım tekrarlıyor.Ekli dosyayı görüntüle 100858
bu kadar olaydan sonra cihaz değişimi yapılmaması benim aklımı karıştırdı.Zamanında iphone 6s kullanırken telefonumun home butonu çalışmıyor diye servise yolladığımda refurbished cihaz yolladılar. Size tavsiyem cihazı garantiye yollamadan önce apple destek ile telefonda konuşun bizzat yetkili ile konuşup sorununuzu kronolojik sırayla açıklayın.Çünkü, ben bu şekilde gayet güzel sonuç almıştım.

Tiger20120

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bu kadar olaydan sonra cihaz değişimi yapılmaması benim aklımı karıştırdı.Zamanında iphone 6s kullanırken telefonumun home butonu çalışmıyor diye servise yolladığımda refurbished cihaz yolladılar. Size tavsiyem cihazı garantiye yollamadan önce apple destek ile telefonda konuşun bizzat yetkili ile konuşup sorununuzu kronolojik sırayla açıklayın.Çünkü, ben bu şekilde gayet güzel sonuç almıştım.
Bunu denedim değişim yoluna başvurabilirsiniz diye söylediler Beni Farklı bir teknik servis adresi verdiler çarşamba günü Kargo ile servise vereceğim umarım değişim yapabilirler çünkü elimde değişen parçaların raporları mevcut

Son düzenleme:

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933

İstanbul da isen zorlu dan randevu al hemen değşrirler bence

Tiger20120

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İstanbul da isen zorlu dan randevu al hemen değşrirler bence
Yok ustam Sakarya’da yaşıyorum oradan randevu almak biraz zor kendim de öğrenciyim fazla bekleyemiyorum İzmit ofis iletişimi önerdi Apple daki yetkili konuştuğum kişi her yerde aynı prosedür uygulandığını ve olası bir sıkıntıda Apple ile iletişime geçmem söylendi ama umarım telefon değişimi yaparlar

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,652
Geçmiş olsun, inşallah çözersiniz sorunu

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544

Onca Değişimde Hala Ölü Piksel Olması Bence Yan Sanayi Ekran Kullanmalarından Kaynaklanan Bir Durum. Yoksa Orjinal Ekranda Bu Durumun Olması Çok Zor.
Bunca Değişimden Sonra Değişim İstemeniz Haktır.
Gidin Değişim Talep Edin.