Işık sızması sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ahmetsln68

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
1 ay önce aldığım laptobu başka bir sorundan üç kez garantiye gönderdim. Ama adamlar sorunu çözmeyi bırak, ekranı değiştirdikten sonra lanet bir ışık sızması ve ölü pikselle bana gönderdiler. Geri gönderdiğim zaman ise bu bir sorun değildir diyorlar. Yemin ederim aldığımda gram ışık sızması ve ölü piksel yoktu. Ekranın arkasına hafif dokunduğumda ise ekran tamamen ışık saçması oluyor. Tekrar göndereyim diyecem ama suçlarını kabul etmeyip bu bir sorun değil diyecekler yine. Satıcıyla konuştum umursamadı, tekrar garantiye gönder dedi. Tüketici Hakları'na başvursam onlarda büyük ihtimal bu bir sorun değil diyecekler. Ya tamam ışık sızması olur ama arkadaş bu kadar olmaz ki ya. Işığı kısıyorum yine aynı. Aylarca çalışıp aldım ben bunu. Ne yapabilirim kafayı yiyecem lütfen bir fikir verin bana.

Ekli dosyalar

• de53d0ac-01ca-453d-a83d-9bb44e2d6278.jpg
    de53d0ac-01ca-453d-a83d-9bb44e2d6278.jpg
    18.9 KB · Görüntüleme: 297
  • 1a858710-d1aa-4c0e-ba11-2cd66d3f96e5.jpg
    1a858710-d1aa-4c0e-ba11-2cd66d3f96e5.jpg
    59.4 KB · Görüntüleme: 407

ahmetsln68

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Öyle bir cevap vereceklerini zannetmiyorum. Hakkınızı arayın, böyle şeref yoksunu insanlardan dolayı pes etmeyin.
İnternette araştırdım herkes ışık sızmasına normal diyor. Sizce bu kadarı normal mi? Beni aşırı derecede rahatsız ediyor.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
1 ay önce aldığım laptobu başka bir sorundan üç kez garantiye gönderdim. Ama adamlar sorunu çözmeyi bırak, ekranı değiştirdikten sonra lanet bir ışık sızması ve ölü pikselle bana gönderdiler. Geri gönderdiğim zaman ise bu bir sorun değildir diyorlar. Yemin ederim aldığımda gram ışık sızması ve ölü piksel yoktu. Ekranın arkasına hafif dokunduğumda ise ekran tamamen ışık saçması oluyor. Tekrar göndereyim diyecem ama suçlarını kabul etmeyip bu bir sorun değil diyecekler yine. Satıcıyla konuştum umursamadı, tekrar garantiye gönder dedi. Tüketici Hakları'na başvursam onlarda büyük ihtimal bu bir sorun değil diyecekler. Ya tamam ışık sızması olur ama arkadaş bu kadar olmaz ki ya. Işığı kısıyorum yine aynı. Aylarca çalışıp aldım ben bunu. Ne yapabilirim kafayı yiyecem lütfen bir fikir verin bana.
Tüketici Hakem Heyetine başvurmanızı öneririm.

Bruh Moment

Asistan
Reaksiyon puanı
275
İnternette araştırdım herkes ışık sızmasına normal diyor. Sizce bu kadarı normal mi? Beni aşırı derecede rahatsız ediyor.
Görsellerdeki ışık sızması aşırı derecede rahatsız edici ve göze batıyor. Üstelik ölü piksel sorunundan da bahsetmişsin.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061
Yaklaşık 2 ay önce. Mağaza: Teknorya
Neden multi açtınız ki?
Olay, satıcı, ürün, garantiye gönderme süresi, zaman, sorun hepsi aynı. Üyelik de yeni.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaklaşık 2 ay önce. Mağaza: Teknorya
Şimdi diğer hesaba geçtiniz.

Son düzenleme: