iPhone SE Silver aldım ama pişmanım

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Neyse artık kullanacağım. Başka çare yok.

olsun iyi tarafından bak beyaz olduğu için her renk kılıf kullanabilirsin ama siyahta böyle bir şansın olmuyor veya ön arkaya siyah ekran jelatini al

gort3eks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
olsun iyi tarafından bak beyaz olduğu için her renk kılıf kullanabilirsin ama siyahta böyle bir şansın olmuyor veya ön arkaya siyah ekran jelatini al
Aynen ben de iyi tarafından bakacağım. Bir de telefonumu hor kullandığım için silver çiziği daha az belli eder diye düşünüyorum.

gort3eks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Zaten eski telefonum da beyazdı. Siyah, lacivert, koyu yeşil, mavi vb. bir sürü renk kılıfı alıp tam 2 buçuk sene boyunca kullandım. Beyazlığından yakındığımı da çok hatırlamıyorum.

gort3eks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Her neyse konu çok uzadı. Hepinize cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar. Neticede silver da hojdur.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
İlacın cihazı internete ilan ver istediğin renk ile takas olur diye ekle, elbet değişmek isteyen çıkar.

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Uzay grisinden sonra en iyisi silver bana göre ayrıca renk için cihaz değiştirilmez :) Dış kap alırsın

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Bende 6 alırken space gray yok diye 1 hafta beklemiştim vatan bilgisayarı sonra gelince direk aldım...Eğer o haftada gelmeseydi muhtemelen silver alırdım...

gort3eks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende 6 alırken space gray yok diye 1 hafta beklemiştim vatan bilgisayarı sonra gelince direk aldım...Eğer o haftada gelmeseydi muhtemelen silver alırdım...
Keşke ben de bekleseydim. Ama ne yapalım sağlık olsun.

gort3eks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Gümüşte iyidir sen boşver özelliklerini düşün telefonun 1 ayda alışırsın en fazla rengine...
Haklısın. Zaten önceki telefonum da beyaz olduğu için alışmada pek sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum.

Gallardo367

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzay grisi bir kılıf alabilirsin mesela.. Zarar etmeyi göze alıyorsan, satarsın yenisini alırsın ya da. Ne gibi bir cevap bekliyordun ki bu soruyu sordun? Yapılacak şey belli zaten.

Katılıyorum bence de güzel bir kılıf bul ve onu al.

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Space grey niye bu kadar ön planda tutuluyorki bence berbat renk parmak izi kalıyor simsiyah telefonun h bir yeri gözükmüyor bende silver ıphone 5 kullanıyorum şahane renk. Iphone 7 de de Silver almayı düşünüyorum