iPhone SE Silver aldım ama pişmanım

Bu konuyu okuyanlar

gort3eks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar 11 gün önce iPhone SE gümüş renk aldım ama gönlüm hep uzay grisindeydi. Zaten ilk başta da uzay grisi almaya gitmiştim ama bulamayınca gümüş aldım. Şimdi ise çok pişmanım. Bundan kurtulmak için ne yapabilirim? Yoksa onunla uğraşmak yerine gümüşü kullansam mı?

Byzantine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ne yani sırf renk yüzünden mi pişmansın ?

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Uzay grisi bir kılıf alabilirsin mesela.. Zarar etmeyi göze alıyorsan, satarsın yenisini alırsın ya da. Ne gibi bir cevap bekliyordun ki bu soruyu sordun? Yapılacak şey belli zaten.

ASLANGKSL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar 11 gün önce iPhone SE gümüş renk aldım ama gönlüm hep uzay grisindeydi. Zaten ilk başta da uzay grisi almaya gitmiştim ama bulamayınca gümüş aldım. Şimdi ise çok pişmanım. Bundan kurtulmak için ne yapabilirim? Yoksa onunla uğraşmak yerine gümüşü kullansam mı?
Satıp Uzay Grisi Alabilirsin.Belki Biraz Zararın Olabilir Ama Hem Kılıftan İyi Hem De İstediğin Bir Renk Olur.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
satmana gerek yok apple zorluya git onlara göster yaparlar bi güzellik.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Moral bozacak bir durum gümüş renk de güzel hem kılıf ve skin cover ile değişik deneyimler elde edebilirsiniz. Satıp değiştirme durumunda ortalama 200 lira zararınız olabilir hatta daha fazla bile olabilir.

gort3eks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Moral bozacak bir durum gümüş renk de güzel hem kılıf ve skin cover ile değişik deneyimler elde edebilirsiniz. Satıp değiştirme durumunda ortalama 200 lira zararınız olabilir hatta daha fazla bile olabilir.
Haklısınız. Ben de satma taraftarı değilim zaten. Skin cover denerim belki de.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Haklısınız. Ben de satma taraftarı değilim zaten. Skin cover denerim belki de.

Ben ps4 de skin cover çok kullanıyorum gerçekten cihazlara farklı hava katıyorlar özellikle sevdiğiniz bir karakter ve oyun var ise daha çok hoşunuza gidiyor :D

gort3eks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tamam gençler en iyisi boşverin çok irdelemeyelim. Ben de kullanırım gümüşü. Çok da kötü bir renk değil.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Yapacaklarını düşünmüyorum kardeşim.

Uzay grisi hiçbir halt etmiyor. Yoksa neden Apple uzay grisini gözden çıkarsın?

Bence Silver katbekat daha iyi. Gönlünüzü rahatlatmak için demiyorum kendi düşüncem bu. Ama mutlu olacağınızi düşünmüyorsanız kılıfla kullanabilirsiniz.

gort3eks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Bence Silver katbekat daha iyi. Gönlünüzü rahatlatmak için demiyorum kendi düşüncem bu. Ama mutlu olacağınızi düşünmüyorsanız kılıfla kullanabilirsiniz.
Öncelikle cevabınız için teşekkür ediyorum. Etrafımda da sizin gibi düşünen birçok kişi var. Silver tabi ki kötü bir renk değil. Zaten i6S almış olsaydım silverr alırdım ama iSE'de space gray daha güzel görründü göründü. O yüzden bu kadar arada kaldım.

gort3eks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Bu arada bir önceki cevabımda saçma sapan şeyler olmuş. İki kere göründü yazmışım vs. Benim bilgisayar kafayı yediğinden dolayı böyle oldu kusura bakmayın.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264

eğer apple storede akasya veya zorludan aldıysan 14 gün koşulsuz şartsız iade hakkın var idae et paranı al hemen uzay grisi al

gort3eks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
eğer apple storede akasya veya zorludan aldıysan 14 gün koşulsuz şartsız iade hakkın var idae et paranı al hemen uzay grisi al
Onu biliyorum zaten. Ama maalesef Teknosa'dan aldım. Apple'dan almadığım için sordum zaten bu soruyu.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Onu biliyorum zaten. Ama maalesef Teknosa'dan aldım. Apple'dan almadığım için sordum zaten bu soruyu.

internetten mi aldın mağazandan mı eğer internetten ise orda da 14 gün iade hakkın var