İphone se 2020 vs Xiaomi mi 10t

Bu konuyu okuyanlar

iProduct

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Fikrimi değiştirdim arkadaşlar kesin bu sefer iPhone se alacağım çok karar değiştiren birisiyim

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Fikrimi değiştirdim arkadaşlar kesin bu sefer iPhone se alacağım çok karar değiştiren birisiyim
Mi 10T istemiyorsanız başka telefonlara yönelin. Çok oyun oynayan ve telefondan içerik tüketen birisi SE 2020 almamalı. Tabii karar sizin.

iProduct

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Mi 10T istemiyorsanız başka telefonlara yönelin. Çok oyun oynayan ve telefondan içerik tüketen birisi SE 2020 almamalı ama tabii karar sizin.
Haklısınız doğru diyosunuz şöyle bi karar aldım iphone se alacağım şimdi yazın da ipad 8.nesil alacağım oyun,film vs. de onunla yapacağım

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Eyvallah hocam uzun ömürlülük, güncelleme,garanti,ios stabilitesi vs. yüzünden iPhone se de karar kıldım
Oyun oynamak kafanda varsa ikinci el temiz kullanılmış Xr al derim.Oyunla işim yok,tek elle kullanım rahatlığı ve 5 yıl performans benim için daha önemli diyorsan Se 2020 iyi bir tercih olur diye düşünüyorum.

iProduct

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Oyun oynamak kafanda varsa ikinci el temiz kullanılmış Xr al derim.Oyunla işim yok,tek elle kullanım rahatlığı ve 5 yıl performans benim için daha önemli diyorsan Se 2020 iyi bir tercih olur diye düşünüyorum.
Xr a gücüm yetmiyo maalesef iPhone se alıp yazın da ipad 8.nesil almaya karar verdim ekosistem yapmayı düşünüyorum sonra Apple watch se almayı düşünüyorum

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Kesinlikle xiaomi öneririm. Bunu bir ıphone kullanıcısı olarak söylüyorum. Ha yazılım ve kamerası ıphonedan kötü mü evet ama ortalamanın çok üstünde bir cihaz. Çok yeterli bence. Oyun için ideal. Fotoğraf için de arka kamerası iyidir ama selfi pek iyi değil xiaominin. Ki zaten senin oyun için kullanacağına inanıyorum. Xiaomi ideal. O fiyatlara mükemmel telefon bence

iProduct

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
teşekkür ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle xiaomi öneririm. Bunu bir ıphone kullanıcısı olarak söylüyorum. Ha yazılım ve kamerası ıphonedan kötü mü evet ama ortalamanın çok üstünde bir cihaz. Çok yeterli bence. Oyun için ideal. Fotoğraf için de arka kamerası iyidir ama selfi pek iyi değil xiaominin. Ki zaten senin oyun için kullanacağına inanıyorum. Xiaomi ideal. O fiyatlara mükemmel telefon bence
poco x3 aldım oyun ve medya tüketimi için kullanıyorum şu anlık memnunum :)

Son mesajlar