iPhone iPhone SE 2020 kullanıcılarının yorumlarını alabilir miyim?

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,
2. nesil iPhone SE almaya karar verdim bunun en büyük sebebi iOS işletim sistemi ve küçük boyutlu olması.
O yüzden lütfen bazı arkadaşlar Android telefon tavsiye etmesin Android sevmiyorum ve kullanmak istemiyorum.

iPhone SE 2020 kullanıcılarının yorumlarını merak ediyorum tavsiye eder misiniz bilgi verin lütfen.

Eğer eski bir tasarımı seviyorsanız kesinlikle alınır. O fiyata rakipsiz bir performans, muazzam video performansı sunan bir telefon alacaksınız. Pili ise oyunsuz kullanımda 5 5.5 saat civarında ekran süresi veriyor, eğer düşük güç modu gibi şeyleri kullanırsanız 6 saate zorlayabilirsiniz.
Telefondan oyun oynamıyorum daha doğrusu fazla oyun oynayan birisi değilim oynarsamda bilgisayardan oynuyorum zaten

Klaous

Üyecik
2 aydır kullanıyorum hızı ve kamerası süper ( bu telefona kadar hep android kullandım) , gayet şık duruyor ben kırmızı olanını aldım tavsiyemde o renktir. ancak pil konusunda bu telefonu maalesef övemeyeceğim .

Klaous

Üyecik
Pil konusunu biraz açar mısın nasıl kullanıyorsun ve nasıl sonuçlar alıyorsun almalı mıyım sence
sadece wp ve ara sıra da instagram kullanan birisiyim , örnek verecek olursam telefonu yüzde yüz şarj ettikten sonra (genellikle en düşük parlaklıkta bazende parlaklık hafif açık bir şekilde kullanıyorum), dün telefonu öğleden sonra 1 de şarjdan çıkardım bu dediğim uygulamalar arasında kullandım sadece ve şuan daha yüzde 44 şarjım var . istersen ekran süresini atarım. oyun oynamayan birisi için kötü değil ama oynuyorsanız bu süreyi alamazsınız.

sadece wp ve ara sıra da instagram kullanan birisiyim , örnek verecek olursam telefonu yüzde yüz şarj ettikten sonra (genellikle en düşük parlaklıkta bazende parlaklık hafif açık bir şekilde kullanıyorum), dün telefonu öğleden sonra 1 de şarjdan çıkardım bu dediğim uygulamalar arasında kullandım sadece ve şuan daha yüzde 44 şarjım var . istersen ekran süresini atarım. oyun oynamayan birisi için kötü değil ama oynuyorsanız bu süreyi alamazsınız.
Aslında pil düşündüğümden iyi gibi geldi oyun oynamıyorum zaten bende genel olarak wp ve instagram kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan kullandığın telefon ne? ve telefondan beklentilerin neler ve gün içinde nasıl kullanıyosunuz?
Samsung J5(2016) artık beni tatmin etmiyor.

Aslında pil düşündüğümden iyi gibi geldi oyun oynamıyorum zaten bende genel olarak wp ve instagram kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung J5(2016) artık beni tatmin etmiyor.
kullandığın telefonda 5.2 inc se 2020 ise 4.7 inc batarya olarakta şuanki kullandığından daha kötü değil emin ol oyunda oynamıyosan eğer nokta aatışı bi tercih olur se 2020 çok ama çok performanslı bi cihaz ben iphone 6 dan geçiş yaptım ve farkı hissediyorum

Ağustos sonundan beri se2020 kullanıyorum, tercih sebebim eski tasarım olması, çip ve kamerası 11 den olması sebebi ile, bana göre tek eksi yanı şarzı çok çabuğa yakın bitiyor ama hızlı olduğu için bunu kapatıyor, oyun odaklı alacaksan önermem, ama günde 30-60 dakika arası oyunda takılırım dersen onun haricinde her işini rahatlıkla görecektir.

bence şuan iphone un en alınası telefonu.

kesinlikle öneririm 👍

kullandığın telefonda 5.2 inc se 2020 ise 4.7 inc batarya olarakta şuanki kullandığından daha kötü değil emin ol oyunda oynamıyosan eğer nokta aatışı bi tercih olur se 2020 çok ama çok performanslı bi cihaz ben iphone 6 dan geçiş yaptım ve farkı hissediyorum
Bende böyle düşünüyorum sadece pil konusunda biraz tedirginim o kadar.

OzkanK.

Dekan
Yasaklı
Açıkçası bana hiç mantıklı gelmiyor SE 2020'ye o kadar paralar vermek.

Ufak ekran gerçekten çok ufak daha doğrusu çerçeveleri çok kalın telefonun. Batarya performansı kötü. ( Ben sabah akşam tasarruf modunda kullanacaksam ekranı en kısık modda kullanacaksam neden 5000 TL veriyorum o telefona ? )

Ayrıca Avrupa fiyatı 300 $ telefonun bizim TR rakamları çok pahalı o telefon için...