İphone Şarjdayken Şarjı Bitiyor?

Bu konuyu okuyanlar

ceeydayildirim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 6 plus kullanıcıyısıyım, temmuzda alalı 2 yıl olacak. Geçtiğimiz Ağustos ayında şarj adaptörümü kaybettim. Sonra almadım orjinal. İpad 2nin adaptörüyle şarj etmeye başladım, şarj kendiliğinden şarjdayken şarjı düşmeye başladı. Şu an iphone için farklı bi markanın şarj aletini kullanıyorum, garantiye yollasam yenisini yollarlar mı? Veya bi üst modelini yollama şansları var mı?

MrSmoke94

Asistan
Reaksiyon puanı
21
garantisi varsa hiç uğraşma yolla mahalledeki telefoncu ile uğraşma bence
ancak yeni telefon yollayacaklarını sanmıyorum bir soru soracaksan apple türkiyeden destek bölümüne gir İletişim - Resmi Apple Desteği

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
şarz kablosu başlığından öyle oluyor . başlığı değiştir düzelir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

adaptör yani

Son düzenleme:

MrSmoke94

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Değişim yaparlar mı

telfonun parçaları ile ilgili bir sorunsa muhtemelen parçayı değiştirirler dediğim gibi moralini bozmıyım ama sanmıyorum yeni telefon vereceklerini apple desteğe gir sorunlarını sorularını onlara sor daha sağlıklı bilgiler alırsın garantiye vermen en mantıklısı başka forumlara bak araştır

adaptör yani

doğru söylüyor bende buna benzer bir sorun yaşadım ilk başta batarya ve şarj aleti ile ilgili sorun olduğunu düşündüler

Son düzenleme:

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
telfonun parçaları ile ilgili bir sorunsa muhtemelen parçayı değiştirirler dediğim gibi moralini bozmıyım ama sanmıyorum yeni telefon vereceklerini apple desteğe gir sorunlarını sorularını onlara sor daha sağlıklı bilgiler alırsın garantiye vermen en mantıklısı başka forumlara bak araştır

doğru söylüyor bende buna benzer bir sorun yaşadım ilk başta batarya ve şarj aleti ile ilgili sorun olduğunu düşündüler
tabi doru olcak ben söylüyorum