Iphone müzik indirme

Bu konuyu okuyanlar

Phoique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhabalar geçenlerde de konu açmıştım yeni ıphone kullanıcısıyım. Şuan için 156 tane %90 yabancı olmak üzere müziklerim bilgisayarda mevcut bunları Itunes ile telefona attım ama haftada 1 günde 2 tane denk gelirse bilgisayara müzik indiriyorum haliyle bunu telefona atmak zahmetli oluyor güzel önerebileceğiniz program varmı bazı programlar var saçma sapan onlar ile uğraşmak istemiyorum arkadaşımda tubidy var o mesela çok güzel ıplay denedim ama yabancı Birde Iplay pek beğenmedim daha güzel önerileriniz neler video şeklindede indirebilirim sıkıntı yok benim için

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Tubidy çok güzel buna altarnatif olarak musifanı dene birde istersen

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
tubidy musifan iplay en iyisi bunlar ya da apple music üyeliği ya da spotfiy

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Tu
Merhabalar geçenlerde de konu açmıştım yeni ıphone kullanıcısıyım. Şuan için 156 tane %90 yabancı olmak üzere müziklerim bilgisayarda mevcut bunları Itunes ile telefona attım ama haftada 1 günde 2 tane denk gelirse bilgisayara müzik indiriyorum haliyle bunu telefona atmak zahmetli oluyor güzel önerebileceğiniz program varmı bazı programlar var saçma sapan onlar ile uğraşmak istemiyorum arkadaşımda tubidy var o mesela çok güzel ıplay denedim ama yabancı Birde Iplay pek beğenmedim daha güzel önerileriniz neler video şeklindede indirebilirim sıkıntı yok benim için
Tubidy ve MusiFan AppStore da bulacağın en iyi müzik indirme programlarıdır tavsiye ederim ses kalitesi bakımında MusiFan daha iyi

Phoique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Tu

Tubidy ve MusiFan AppStore da bulacağın en iyi müzik indirme programlarıdır tavsiye ederim ses kalitesi bakımında MusiFan daha iyi
tubidy sanırım mağazadan kaldırılmış ben göremedim. Musifanı biraz inceledim güzel gibi

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Keşke daha basit müzik indirebilsek iOS'da

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Keşke daha basit müzik indirebilsek iOS'da
İndirip atmak sorun onun için imazing itools gibi yazılımlar var tabi onlarda albüm resmi olsun şarkı isimleri hatalı olabiliyor apple music üyeliği almak daha iyi spotify 14tl vermektense 10tl apple music daha iyi bir tercih

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
İndirip atmak sorun onun için imazing itools gibi yazılımlar var tabi onlarda albüm resmi olsun şarkı isimleri hatalı olabiliyor apple music üyeliği almak daha iyi spotify 14tl vermektense 10tl apple music daha iyi bir tercih
spotify 3 aylık için sınırlı süre 99 kuruş oldu. işin içinde bir iş var gibi. bence spotify da iyi bir çözüm

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
spotify 3 aylık için sınırlı süre 99 kuruş oldu. işin içinde bir iş var gibi. bence spotify da iyi bir çözüm
0.99 3 ay için ama kredi kartı istiyor zamanında iptal etmezseniz karttan 14 ₺ çekiyor ve yeni kullanıcılar için geçerli bu kampanya

Phoique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ben çok uzun zamandır spotify kullanan birisiyim o kampanya sadece yılda 2 kere biri yaza girerken diğeri ise yıl sonu yıl başı için oluyor ama yeni üyeler hiç premiumdan faydalanmamış üyeler için yoksa direk ben alıcam :) yani bu işte bir iş yok 3 ay sonra da kartınızı sildiğiniz taktirde sıkıntı olmuyor.

Firathwd

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Kesinlikle Spotify. Mis gibi çevrimdışı dinleme özelliği var. Orjinal güzel bir kulaklığın varsa müziklerin ses kalitesi harika. Yeni çıkan albümlerede buradan erişme hakkın var. Denemelisin.

potter07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben musifan ı indirdim ancak müzikleri nereden inidiriyoruz onu bulamadım. Acil cevap verirseniz sevinirim.

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Spotify candır yaa.. Ben zamanında bir operatörden tarife üzerine almıştım bedavaya denk gelmişti her ay yenileniyor tarife üzerine tarife fiyatımda 30 Tl gibi bir şeydi. Şuan ki operatörler böyle bir kampanyası varsa araştırıp katılman güzel olur.. :) Onun haricinde iPlay uygulamasıda aynı YouTube gibi denemeni tavsiye ederim.

ismail çakmak

Asistan
Reaksiyon puanı
13
iPhone müzik indirme 2018 ve 2019, ücretsiz ve internetsiz müzik atma, iPhone müzik ve şarkı dinleme uygulaması iOS 10, 11, 12 ve 13 için ücretsiz müzik indirme programı, iPhone arka planda müzik dinleme iPhone 6S, iPhone 7 ve 8, iPhone X iPhone Xr ve Xs.

safak415

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ios işletim sistemi maalesef bu konuda baya katı kurallara sahip. katı kurallar zor olduğundan iphone cihazlarda müzik indirmek biraz sıkıntılı oluyor. şurada güncel yöntemlere denk geldim. konuyu inceleyebilirsiniz.

hersoz

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2

Yukarıdaki videoyu izleyin hocam. Anlatılanları yaptıktan sonra çok rahat bir şekilde ister video ister müzik indirebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Videoyu izleyin hocam. Anlatılanları yaptıktan sonra çok rahat bir şekilde ister video ister müzik indirebilirsiniz