Yardım iPhone Mesajlar'daki tuhaflık

Bu konuyu okuyanlar

netoo1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba daha önce bu konuyla alakalı apple destek ve çeşitli forumlarda araştırma yaptım ama bir sonuca ulaşamadım buraya da yazmak istedim her neyse anlatmaya başlıyorum:

Geçenlerde tesadüfen sms’lerimde gezinirken en aşağı indim ve 19.01.1970 tarihli bana yazıyor olarak gözüken ama bir şey yazmayan, numarası gözükmeyen, mesaj atılmayan, anonim isimli bir mesaj kutusu gördüm sadece yazıyor işareti görünüyordu ve sanırım daha önce ya ben ona ya da o bana yazmış ve silmiş çünkü onu engelleyip sildiğimde çöp kutusunda 2 mesaj yazıyordu ama hiçbir şey yazmamıştı bildiğim kadarıyla sms mesajları tek taraftan siliniyor karşı taraftan silinmiyor belki ben hatırlamadığım bir zaman yazmışımdır bilmiyorum ama tuhaf ve ürkütücü geldi bu durumu yaşayan 1 kişi bile bulamadım. Bu hack veya zararlı bir şey olabilir mi ?
IMG_1163.jpeg
IMG_1162.jpeg

netoo1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İlk defa gördüm. Araştırma yaptığımızda kimsede olmamış bu sorun.
Hack veya başka zararlı bir şey olduğundan şüphelenmeye başladım çünkü hata olsaydı bu apple’ın genel bir hatası olurdu ve illa ki denk gelen olurdu bu hataya, bilmiyorum biraz ürküttü

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Merhaba daha önce bu konuyla alakalı apple destek ve çeşitli forumlarda araştırma yaptım ama bir sonuca ulaşamadım buraya da yazmak istedim her neyse anlatmaya başlıyorum:

Geçenlerde tesadüfen sms’lerimde gezinirken en aşağı indim ve 19.01.1970 tarihli bana yazıyor olarak gözüken ama bir şey yazmayan, numarası gözükmeyen, mesaj atılmayan, anonim isimli bir mesaj kutusu gördüm sadece yazıyor işareti görünüyordu ve sanırım daha önce ya ben ona ya da o bana yazmış ve silmiş çünkü onu engelleyip sildiğimde çöp kutusunda 2 mesaj yazıyordu ama hiçbir şey yazmamıştı bildiğim kadarıyla sms mesajları tek taraftan siliniyor karşı taraftan silinmiyor belki ben hatırlamadığım bir zaman yazmışımdır bilmiyorum ama tuhaf ve ürkütücü geldi bu durumu yaşayan 1 kişi bile bulamadım. Bu hack veya zararlı bir şey olabilir mi ?Ekli dosyayı görüntüle 184525Ekli dosyayı görüntüle 184526
Belkide geçmişten gelen kötü bir ruh sana kendini göstermek istiyordur ???

Son mesajlar