iPhone için powerbank önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ozcelik61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar merhaba,

İphone 14 pro cihazı kullanmaktayım. Bir powerbank arayışına girdim ancak işin içinden çıkamadım. Bataryayı yıpratmayacak bir powerbank öneriniz var mıdır? Bütçe 1-1.5k bandında. Magsafe destekli olursa tadından yenmez.

Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Yusufir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bende S-Link'in 10.000 mAh'lik bir powerbank'i var ve işimi görüyor. Bir 3-4 sene önce gayet uygun bir fiyata almıştım. O powerbank halen de satılıyor. Eğer işimi görür diyorsan bir bak derim.

Omereyiol

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Arkadaşlar merhaba,

İphone 14 pro cihazı kullanmaktayım. Bir powerbank arayışına girdim ancak işin içinden çıkamadım. Bataryayı yıpratmayacak bir powerbank öneriniz var mıdır? Bütçe 1-1.5k bandında. Magsafe destekli olursa tadından yenmez.

Kesinlikle mcdodo öneriyorum magsafe powerbank,magsafe battery case ile benzer yapıda kalınlık incelik degisir onu bilemem. 7bin mah ve 10bin mah lık modelleri var 10bin olanı 1150tl gibi birseydi sanırım. Stand modu var ve normalde 10w kablosuz şarj,aleti prize bağlarsanız 15w kablosuz magsafe ile şarj ediyor. Ama sanırım cihazınıza kablo ile başlayamıyorsunuz yani usb baglantı noktası yok.

Reaksiyon puanı
4,384
Arkadaşlar merhaba,