İphone 8 Plus İçin Hızlı Şarj Destekli 20.000 Mah ve Üzeri Kaliteli Powerbank Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

reber65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İphone 8 Plus için hızlı şarj destekli en az 20.000 Mah ve üzeri kaliteli pili kısa vadede bozulmayacak powerbank almak istiyorum. Bazı yerlerde farklı markaların farklı işlemcili telefonların hızlı şarjlarını desteklediğini okudum. İphone 8 plus'ın hızlı şarj özelliğini destekleyen markalar hangileri yada hepsi destekler mi?
Ayrıca bazı powerbankların pillerinin kısa sürede şiştiğini yada verimliliklerinin düştüğü belirtiliyor.

Baseusun bu ürünü hoşuma gitti 30.000 mah ama sitesinde diğer sitelerle arasında 100 liraya yakın bir fark var bu sebeple orjinalliği konusunda şüphem oluştu. Ayrıca kalitesi nasıldır bilmiyorum. Xiaomi çok öneriliyor ama pil şişiyor diyende var. Ayrıca xiaomi de yanılmıyorsam 3 nesil var. Nesiller arasındaki farklar neler?

Sizler ne önerirsiniz?

Son düzenleme:

26¥¥26

Profesör
Reaksiyon puanı
1,554

reber65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Teşekkür ederim. Bunlar hızlı şarjı destekliyor anladığım kadarıyla. Peki siz hangisini önerirsiniz ve linkini verdiğim baseus 30000 mah lık powerbank için ne dersiniz?