iphone başka şarj aletiyle şarj olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
malum ekonomimiz mükkemmel. ben de düşündüm ki gideyim iphone se 2020 alayım. içinden çıkan adaptör telefonumu sabah uyandığımda doldur(a)mamış olacağı için başka bir adaptör de bakıyorum. ama onlar da en az 200 den başlıyor. (18w) xiaomi adaptörle şarj edersem ne olur? garanti kapsamından çıkar mı? bu mükkemel ekonomide ayrı adaptör almak istemiyorum da. malum ferrarim için para biriktiriyorum.

Son düzenleme:
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
malum ekonomimiz mükkemmel. ben de düşündüm ki gideyim iphone se 2020 alayım. içinden çıkan adaptör telefonumu sabah uyandığımda doldur(a)mamış olacağı için başka bir adaptör de bakıyorum. ama onlar da en az 200 den başlıyor. (18w) xiaomi adaptörle şarj edersem ne olur? garanti kapsamından çıkar mı? bu mükkemel ekonomide ayrı adaptör almak istemiyorum da. malum ferrarim için para biriktiriyorum.
Evet iphone başka adaptör ile şarj olabilir.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
1. Kutudan çıkan şarj aleti 2 saatte dolduruyor.
2. Xiaomi adaptörü ile kullandım pil sağlığı su gibi düştü.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Kullandığın şarj adaptörü yüzünden cihazın Garanti kapsamına çıkmaz. Ayrıca kutudan şarj adaptörü bile çıkmayabilir alırken teyit ettir. Sana tavsiyemcihazda hızlı şarj desteği olduğu için İpad Şarj adaptörü bulabilirsen cihazı gayet hızlı şarj edebilirsin. Dikkat et o adaptörlerin aşırı fazla çakması var.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061
Kutudan çıkar şarj aleti se yi yaklaşık 2 saatte doldurur bence.

ktrk1203

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
USB-A ile değil de Type-C girişli şarj aleti olursa daha sağlıklı olur. Ben iPhone 11'i bununla şarj ediyorum hem güvenli hem hızlı. Tabi birde Type-C to Lightning kablo lazım.

SAMSUNG EP-TA800XWEGWW TypeC 25W Hızlı Şarj Aleti, Beyaz: Amazon.com.tr
Kardeşim bende de orijinal Xiaomi şarj adaptörü var hızlı şarj Typ-c girişli bende Iphone 11'i bununla şarj etsem herhangi bir zararı olur mu? kablosu kendi orijinal Iphone kablosuda var orijinal xiaomi şarj aleti kablosuda var. 3 saatte şarj oluyor telefon sinir oluyorum kendi orijinal hızlı şarj adaptörünede 200 lira vermek istemiyorum

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Kutusundan çıkan şarj aleti ile Uçak modu ve düşük güç modunu aktif ederek şarj etmeni tavsiye ederim.Daha hızlı şarj ediyor.İilaki hızlı şarj aleti alacaksan Spiegen yada Ankerin hızlı şarj cihazlarından birini al derim.İyi forumlar.